trawa

Autor Wątek: Turniej drużynowy - rozważania  (Przeczytany 21041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jedengrosz

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 12, 2008, 07:33:10 pm »
Czy bylaby mozliwosc grania na tym turnieju HR? Czli 5+ save z tarcza, tanszy Larmor i Harmor, 2rak bije normalnie w szarzy itp?

Mysle ze to bylby dobry pomysl na przetestowanie tego w warunkach bojowych ;)

Wtedy moze Powergamersi znow wkrocza do akcji i ktos zajmie 2 albo 3 miesjce (niepamitam) plewnym Middenheimem ;p
ULT Member! Old Powergamers Member!

Which FF Character Are You?

Offline Skavenblight

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 12, 2008, 07:35:08 pm »
Cytat: "jedengrosz"
Czy bylaby mozliwosc grania na tym turnieju HR?

Patrząc na ogół graczy, ich nastawienie do HR, a pal sześć same HR, ale HR na turniejach... to odpowiedź może być jedna: no f****** way ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 13, 2008, 09:12:54 pm »
Tak @#%%#$% HR ;p
Może na zwykłym turnieju by to przeszło, ale i tak będzie spory zamot z drużynówką, ja jestem na nie;p ;)
Team Moria już jest zebrany i gotowy do walki 8)

Offline Mistrz wałków :)

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 13, 2008, 11:58:00 pm »
Jeśli przyjdzie mi grac to zagram na każdych warunkach. HR są bardzo ciekawe (grałem w ten sposób ponad rok) mordując miedzy innymi midenheiem (też nie pamiętam siebie :)).. lecz motorek ma rację. Wystarczy zamieszanie z samym drużynowym formatem rozgrywek.

Kurcze może naprawdę odkurze już ponad rok nieużywane modele :)
Kamil. (miszczu)

Offline nahar

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 14, 2008, 04:11:15 pm »
Ja też się postaram odkurzyć figurki.

I chętnie się dołączę do jakieś drużyny.
Może wykrzesam z siebie moc i zrobię Ostland na ten turniej (pewnie nie....wiec rybkojady znowu zaatakują).

Chętnie zagram w drużynie z Kamilem - zwykle byliśmy Parą (bez podtekstów) w czasie Turnieju Par.

I zawsze udawało mi się nie dopuścić do tego żebyśmy wygrali.....
paweł

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 14, 2008, 07:19:59 pm »
Cytat: "nahar"

Chętnie zagram w drużynie z Kamilem - zwykle byliśmy Parą (bez podtekstów) w czasie Turnieju Par.

I zawsze udawało mi się nie dopuścić do tego żebyśmy wygrali.....


No to już we dwóch mielibyście Krakowski Team. Brakuje wam trzeciego lub 1 najemnika. 8)

Offline Mistrz wałków :)

Turniej drużynowy - rozważania
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 17, 2008, 10:50:59 am »
Z Tobą Pawle zawsze!!

Pozatym ja lubię grać 1vs2.. Nic nie daje takiej satysfkacji jak wygrana z dwoma bandami przy pomocy tylko własnego kapitana :)

Jeszcze dobierzemy Herldaio (w WH 40.000 to on jest moja walentynką i działa podobnie do Ciebie Pawle - odstatnio z 12 siostrami musiałem przepędzić 60 gwardzistów i 50 orków :) Od początku drugiej tury byłem sam)
Kamil. (miszczu)