Gildia Muzyki (www.muzyka.gildia.pl) > Forum Muzyki

Skawalker - czy ktoś tego jeszcze słucha?

(1/2) > >>

Rex de Tenebris:
Zastanawiem się, czy ktoś jeszcze takiej muzy słucha, bo dla mnie band Grzegorza Skawińskiego wymiata. Szczególnie jeden numer (którego bezzskutecznie próbuję się nauczyć grać) z pytuy Sivan zatytułowany "Zły Znak".

Waltari:
Ja jestem fanem Skawalkera! I wlasciwie wszystkiego, co wyszlo spod reki Skawinskiego (w temacie muzyka oczywiscie ;) ). Bardziej podoba mi sie pierwsza plyta Skawalkera pt. "Skawalker", ktora mam na kasecie niestety i bezskutecznie probuje znalezc na CD. "Sivan" to krazek blizszy duchem juz pierwszej plycie ONA i nie jest tak zadziorny jak pierwszy. Szkoda, ze solowej plyty Skawy nikt nie wydal na CD...

Gollum:
Jedyne co Skawiński z kumplami stworzył, co mi się podoba, było pod szyldem Kombi: "Za ciosem cios", "Królowie zycia", "Nasze rendez vous", "Taniec w słońcu". I praktycznie tyle.
Skawalker w ostateczności nadawał do słuchania, ale potem Skawiński poszedł w ONA, absolutnie nie nadające się do słuchania. Ale o tym juz na forum było.

Rex de Tenebris:
Waltari: niestety muszę cię zmartwić bo płyty "Skawalker" nie wydano i niegdy nie będzie (raczej) wydana na CD. Tylko Winyl i MC (wiem to prawie z bezpośrednich źrudeł).

A tak ogólnie to ja dopiero niedawno odkryłem tą muzę, i znam jej osiągnięcia nadwyraz szczątkowo.

Waltari:
Ha! Ja mam inne informacje. Z moich wynika, ze "Skawalker" ukazal sie na CD w marcu 1991 (numer katalogowy: CD HRP 9201). No, chyba ze naklad wyniosl 10 egz., to rzeczywiscie moze byc trudne do dostania.
Szukam tez plyty Skawalkera "Bez pradu" nagranej w kwietniu 1994 dla Radia Łódź...
Wiem natomiast, ze solowa plyta Skawinskiego nie ukazala sie na CD i raczej watpie, zeby sie jeszcze ukazala. A ja jej nie mam nawet na kasecie...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej