Autor Wątek: Sesja przez forum  (Przeczytany 16704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr Witkowski

Sesja przez forum
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 21, 2002, 10:07:21 pm »
Hm, czemu od doby wszyscy milczą??? Nie mówcie mi, że temat umarł...

Offline Kastor Krieg

Sesja przez forum
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 22, 2002, 11:06:13 am »
Ghr...

Angel, jesli bedziesz wymagac wpisow raz / 24h to ja odpadam, nie mam netu w domu a nie zawsze mnie stac na icafe co dzien  :?

Jesli zbijesz tempo na przyklad do raz na 3 dni, to nie ma sprawy. Sadze ze reszta tez chetnie przyjelaby nieco lzejsze tempo.
astor Krieg
<caern.gildia.com>

Anonymous

  • Gość
Sesja przez forum
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 22, 2002, 12:10:24 pm »
Ale nie moge specjalnie zwalniac gry... a moze moge? co na to reszta?
Hmm...
a tak w ogole wyjzezdzam nie bedzie mnie do soboty najwczesniej wiec macie czas do soboty.
Nadal otwarty jest temat systemu, bo na razie dostalam postac tylko od piotrka.

Offline Abito_Galou

Sesja przez forum
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 22, 2002, 01:12:15 pm »
Cytat: "Ad'Ghe'Rheia"
Ale nie moge specjalnie zwalniac gry... a moze moge? co na to reszta?

Hmm...

a tak w ogole wyjzezdzam nie bedzie mnie do soboty najwczesniej wiec macie czas do soboty.

Nadal otwarty jest temat systemu, bo na razie dostalam postac tylko od piotrka.


jeszcze raz się pytam o bohatera. Mam napisać jego rys psyche. Mówisz ,żeby nie pisać historii ,to troche beznadziejne rozwiązanie ,w każdym normalnym PBEM'e historia to podstawa :?
zobacz ,że nawet rys psyche nie może się obejść bez historii ,inaczej kształtowałą się psychika chłopa a inaczej rycerza.
Wszystko się wiąże z historią , zabiłaś mi ćwieka ...
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Anonymous

  • Gość
Sesja przez forum
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 22, 2002, 04:06:30 pm »
Ale nei wszyscy znaja realia wampira. dlatego trudno im stworzyc historie.
Poza tym napisalam, ze obowiazkowa jest historia czlowieka, a historia wampira juz nie. nie napisalam, ze jest cokolwiek zabronione.

Offline Piotr Witkowski

Sesja przez forum
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 22, 2002, 05:34:08 pm »
Prawdę mówiąc, z tym wolniejszym tempem to może być niezły pomysł... Rozumiem, że szybsze tempo oznacza szybszą rozgrywkę, większą spójność itd. - ale smutna prawda jest taka, że możemy po prostu nie nadążyć. Ja mam Internet w domu, a mimo to tempo dobowe nieco mnie niepokoi. Zawsze są przecież niespodziewane wypadki, może np. TPSA zalać kable i nie będzie się można dodzwonić do sieci... Albo może się okazać, że ktoś z graczy będzie miał nawał roboty i nie zdoła zajrzeć do Internetu... To się zdarza. Dlatego jednak optowałbym za wolniejszym tempem - będzie wygodniej, bez nerw itd.

Co do historii postaci - no właśnie, moim zdaniem napisać należy historię postaci do momentu "uwampirzenia" (razem z opisaniem, jak do przemiany doszło itd.), a dalej można odpuścić. Choć pewnie nie trzeba - jak ktoś zna realia gry, to pewnie może i pociągnąć dalej. Choć czy to ma sens, skoro chyba i tak mamy grać początkującymi postaciami?

Tak a propos - jesli ktos z Was ma klopot z realiami, to polecam wejscie na oficjalną strone White Wolfa (www.white-wolf.com) Tam można sobie poczytać o "Mrocznych Wiekach". A jesli wejdziecie na podstronkę o "Maskaradzie", to jest tam nawet coś w rodzaju Quick Startu. Co prawda, jako że to "Maskarada", to Quick Start dotyczy czasów współczesnych, a nie średniowiecza - ale można i tak załapać, o co biega z tymi wampirami.

W każdym razie - piszcie, moi drodzy, piszcie, bo nie chcę być jedyny, kto wymyślił sobie postać... A właśnie, A'G'R, jak tam moja wersja 2.0? Błagam, niech nie będzie znowu "postać odrzucona"...  :wink:

Offline Ruthra

Sesja przez forum
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 22, 2002, 09:47:18 pm »
Cytat: "Ad'Ghe'Rheia"
Ale nei wszyscy znaja realia wampira. dlatego trudno im stworzyc historie.
Poza tym napisalam, ze obowiazkowa jest historia czlowieka, a historia wampira juz nie. nie napisalam, ze jest cokolwiek zabronione.


sa jeszcze wolne miejsca mam nadzieje
-
Ruthra
http://palmtop.pl :: Wortal Technologii Mobilnych
------------[Mio 528 --> Tungsten C ]------------

Offline Beren

Sesja przez forum
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 22, 2002, 09:50:33 pm »
Sorki ze sie pytam...pewnie jusz to bylo mowione...ale czy to ma byc w W Polsce ? w Wawie ? W Stanach ??? i do kiedy mozna postacie skaldac ??
len sila lumenn omentielvo

Offline Piotr Witkowski

Sesja przez forum
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 23, 2002, 07:10:46 am »
Wolne miejsca są jak najbardziej (ba, powiedziałbym, że są GŁÓWNIE wolne
miejsca, biorąc pod uwagę ilość osób, które już wymyśliły postaci).  :wink:

Postaci można składać do soboty, do A'G'R...

A miejsce akcji - przypominam, że gramy w "Wampira: Mroczne Wieki", tak więc gramy w średniowiecznej Europie (okolice Francji i Niemiec), w X wieku n.e.

Offline Kastor Krieg

Sesja przez forum
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 23, 2002, 09:20:56 am »
Ad', siostrzyczko droga, dostaniesz postac do piatku wieczorem, chyba ze jakos cie w realu upoluje  :twisted:
astor Krieg
<caern.gildia.com>

Offline Beren

Sesja przez forum
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 23, 2002, 09:07:21 pm »
OK postaram sie zrobic do soboty :) Dobrze ze akurat mam podreczniczek w domq ot nie bede mial problemow bo ostatnio cos mi ubawa podrecznikow :( Wampir Maskarada wraz dodatkami poszli chyba nadluga impreze bo od pol roku ich nie widizlem :P
len sila lumenn omentielvo

Offline Beren

Sesja przez forum
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 23, 2002, 09:08:09 pm »
Kastor kiedy gramy w gale ?? :P hyhy kurcze w czwartki mam o 17 zajecia :((((( buuu
len sila lumenn omentielvo

Offline Piotr Witkowski

Sesja przez forum
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 25, 2002, 11:01:09 am »
No właśnie, dziś miałem coś, przed czym ostrzegałem niedawno. Coś się
najwyraźniej skopało w TPSA i przez prawie dwie godziny godziny nie mogłem połączyć się z
Internetem. Oczywiście, nic wielkiego się nie stało - ale jakbyśmy grali
przez forum w tempie jednodobowym i taki zwis trafiłby się wtedy, kiedy
miałbym wysyłać mój kawałek, to byłoby to irytujące...

Acha, tak dla informacji: A'G'R, wysłałem Ci właśnie "historycznie
uwiarygnioną" wersję mojej postaci...

Anonymous

  • Gość
Sesja przez forum
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 26, 2002, 02:32:06 pm »
A ja nie wiem czy nie zgarne papierow i nie wycofam sie
wiem ze zachowam sie jak qrwa ale nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie.

Offline Piotr Witkowski

Sesja przez forum
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 26, 2002, 02:50:41 pm »
A jakich argumentów użyć, by Cię przekonać, byś jednak papierów nie zbierała?

 

anything