Autor Wątek: Sesja przez forum  (Przeczytany 16345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Sesja przez forum
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 26, 2002, 03:13:04 pm »
Zadnych
sytuacja mi sie nieco zmienila i moze jednak zsie zdecyduje, ale jak na razie rpzepraszam i musze sie wycoac na co najmniej tydzien.

Offline Abito_Galou

Sesja przez forum
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 26, 2002, 03:35:56 pm »
nie no ... bez jaj to ja poprosze chociaż o jakie kolwiek rozpatrzenie kwestii mojej postaci... to naprawde wiele nie zajmuje przeczytać pare linijek które tam nabrdziełem :(
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Anonymous

  • Gość
Sesja przez forum
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 26, 2002, 05:52:32 pm »
Nie poweidzialam, ze nie przeczytam, tylko ze mam problemy i nie wiem, czy bede w stanie prowadzic.
Amen.

Offline Bengthy

Sesja przez forum
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 03, 2003, 10:41:35 pm »
I w taki sposób minęło kilka miesięcy, a temat odszedł w niepamięć do czasu, gdy..............

Wprawdzie wtedy niewypaliło, ale to nie powód by się poddawać  :D. Proponuję znaleźć maksymalnie 5 graczy i mistrza gry (może Ad'Ghe'Rheia się zgodzi?). Ewentualnie, jeśli ochotników będzie więcej, można stworzyć dodatkowe tematy-drużyny.
ożliwość podejmowania własnych decyzji jest jedyną oznaką wolności.

Offline Lagar

Sesja przez forum
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 04, 2003, 09:31:46 pm »
No MG i graczy to na tym forum nie powinno zabraknac. Mazna by nawet zalozyc osobny dzial. Gdzie prowadzone bylyby gry.
ódlcie się do swoich bogów, choć nawet oni wam nie pomogą

Offline dhutirth

Sesja przez forum
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 08, 2003, 10:14:11 am »
Jako początkujący gracz jestem nienasycony, po kilku zaledwie sesjach (czyt. 3, a wzasadzie jest to cały czas tasama przygoda) chce jeszcze. :)
Jak wiadomo najlepiej uczyć się praktykując, więc jak macie zamiar powrócić do chyab już porzuconego pomysłu  (a może i nie)... Przygarniecie chyba biednego, gracza, który nieznajomość systemów nadrabia ambicją i wolą walki.  :)
estem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.

Offline dhutirth

Sesja przez forum
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 13, 2003, 10:15:59 am »
No i pomysł chyba umarł... Może po prostu nikt nie zwraca na mnie uwagi, a wszyscy graja w najlepsze.  :wink:
Szkoda, było by to ciekawe doświadczenie, no ale nie można reanimować zwłok.  :)
estem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.

Offline Bengthy

Sesja przez forum
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 06, 2003, 09:55:35 am »
Nie umarł, żyje jeszcze w moim sercu. Problem w tym, że trzeba znaleźć doświadczonego w prowadzeniu sesji na forum mistrza gry, który nie podda się, jak coś mu zacznie nie nie wychodzić.
ożliwość podejmowania własnych decyzji jest jedyną oznaką wolności.

 

anything