Autor Wątek: Co Konwertować?  (Przeczytany 3785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Elf

Co Konwertować?
« dnia: Czerwiec 13, 2003, 10:32:08 pm »
Mam zamiar troche później kupić sobie Mroczne Elfy.
Mam pytanie:
Jaką figurke konwertować w Szlachetnie Urodzonego
i jaką w Upadłe Ostrza?
Poza tym co sądzicie o tej bandzie???

Offline skolo

Co Konwertować?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2003, 10:46:07 pm »
uno - wystarczy tylko jeden znak zapytania a nie 30
duo - nie musisz pisac swojego mejla ani nicka
bo wszyscy moga latwo uzyskac taka informacje z profilu, tudziez z naglowka wiadomosci - tam jest twoj nick

po prostu dbam o tych co modemy maja

Offline warmer

Co Konwertować?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2003, 10:20:15 am »
czyli np o mnie :)
iva la Vifon na sucho ^^

Offline warmer

Co Konwertować?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2003, 10:23:35 am »
a najlepiej zrób tak jak ci w bardzie powiedzieli
iva la Vifon na sucho ^^

Offline Nilgar

Co Konwertować?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2003, 09:15:51 am »
Planuję zagrać kiedyś Dark Elfami, więc myślałem juz o problemie figurek.
Noble - są dwa typy: champion Black Guardów (ten z mieczem), albo Drachmaster - ze wskazaniem na pierwszego w moim wypadku, ale na którymś Gold Daemonie wygrał warband z tym dugim w roli głównej i muszę przyznać iż cała załoga wyglądała tak, że mózg w poprzek staje.
Sorceress - to w zasadzie tylko Szefowa Kuchni (ta od Cauldron of Blood) wchodzi w grę, bo trudno sobie wyobrazić staroedycyjną Moriathi w tej roli, ale na upartego?
Fellblades - można wstawić Shade'ów, ale ja chciałem wszędzie powstawiać mniej lub bardziej zmodyfikowanych korsarzy. Powód? - Płaszcz z Helldrak'a (albo jak kto woli Sea Dragon Cloak), który w tym warbandzie jest przedmiotem podstawowym i nad wyraz wnerwliwym (dla przeciwnika, he, he).  :)
Beastmaster - to chyba nie problem, występują męskie i żeńskie wersje, polecam tą drugą - najlepiej w stylu sadomacho  :twisted:

Teraz opcja alternatywna: figsy z Reapera!!! Problem na turniejach (tych bardziej oficjalnych), ale modele mają w sobie to coś o co warto się pokusić, poza tym my, maniacy Mordheima nie mamy, na szczęście, swojej ligi i póki co czerpiemy przyjemność z potyczek, a nie z miejsca na liście...

Offline SmigLo7o7

Re: Co Konwertować?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 25, 2003, 07:16:56 pm »
Gram dark elfami i niemam ani jednej figurki która nie była by po konwersji (zapomnialem dodać ze kupilem sobie pudelko dark elfs warrior) np. high born ma w prawej rence miecz standard lewa reka lekko przycięta uzypełniona pastą modelarską (np humbrol rewell) wyprostowana dłoń otwarta lezy na niej zakrwawiona głowa wood elfa elemęty zbroji pomalowane na czarno kolczuga tez czarna oczywiście z srebrnym dry brushem miecz pomalowany farbą imitującą brąz rękojeść szara a i czły rodzynek w tej figurce to miecz chaosu w pochwie (bez skojarzeń) przymocowany na plecach zeby było śmieszniej poziomo pomalowany na czarno z szarą rękojeścią czerwonym oczkirm i imitacją brązu połorzoną na zdobienia w chwili obecnej ta figurka stoi na wystawie konkursowej w lublinie:D :D  :D  :D  :D  :D
la Pla Pla

Offline Raptaparat

Co Konwertować?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 25, 2003, 08:59:14 pm »
Wszystko świetni, gratuluję, że trafiłeś na wystawę tylko proszę, uzywaj przecinków i kropek, bo jak czytałem tego posta to mi się oczy po całym ekranie rozlazły...
eep within the dark and twisted forests...

Offline Nilgar

Co Konwertować?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 26, 2003, 04:08:01 pm »
...a najlepiej wyślij zdjęcie zamiast tyle pisać  :wink:

Offline SmigLo7o7

Co Konwertować?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 26, 2003, 04:22:12 pm »
Cytat: "Nilgar"
...a najlepiej wyślij zdjęcie zamiast tyle pisać  :wink:

 jest na wystawie i postaran się go zabrać jak następnym razem będe w lublinie :D  :D
la Pla Pla

 

anything