trawa

Autor Wątek: Najbliższe turnieje.  (Przeczytany 6995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bej Man

Najbliższe turnieje.
« dnia: Styczeń 22, 2008, 02:04:28 pm »
eh... nie radze sobie z szukaniem tego cu juz jakis czas temu umiescilem i tez nie wiem gdzie ten temat wrzucic...

w kazdym razie ktos mi napisal jakis czas temu ze najblizszy turniej to kwiecien poznan...

zastanawiam sie czy zrobienie czegos w bliskim czasie w Warszawie bylo by jakims problemem specjalnym ?? bez zadnego strasznego spinania sie, na luzie, nieoficjalnie moze

razem ze mna sa jeszcze dwie osoby ktore chetnie by zagraly

napiszcie co sadzicie ! ja chetnie przylacze sie do organizacji jakby cos
Defender of Warsaw

Offline Kapitan_Hak

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2008, 04:24:14 pm »
Temat był poruszany (choć bardzo po łebkach) kilka dni temu w "rozmowach różnych", warto jednak go drążyć (do skutku :)).

Generalnie ja też się chętnie przyłączę do organizacji ;).

Dwie rzeczy, które trzeba by na wstępie załatwić, to lokal (z blatami) i makiety. Lokal mam akurat na oku - spełnia wszelkie warunki i sądzę, że podobałby się graczom. Dodatkowo jest w centrum Wawy z doskonałymi możliwościami dojazdu. Zanim jednak podam jego dalsze zalety, będę musiał w wolnej chwili wybrać się tam i dowiedzieć, jak wyglądałaby kwestia wynajmu na jeden dzień (liczę na to, że za jakąś niewielką kwotę) i czy w ogóle wchodzi to w rachubę.

Z makietami natomiast, wiem z doświadczenia Polconowego i Bazylowego, jest zazwyczaj największy problem. Trzeba obstawić min. 6-7 stołów i to w miarę gęsto. Z Dębowej Tarczy, biorąc pod uwagę obecny stan robót makietowych, dwa stoły (z uzupełnieniem z moich domowych makiet) dałoby się obstawić. Cała reszta natomiast to tereny, które musieliby przynieść uczestnicy. Pytanie tylko, kto i ile mógłby dostarczyć, a takie deklaracje trzeba by zebrać od ludzi jeszcze przed przystąpieniem do właściwej organizacji, by nie zostać na lodzie z dwoma stołami wobec sporej grupy uczestników!

Offline barker_s

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2008, 04:24:30 pm »
Cos mi sie obilo o uszy, ze najblizszy turniej odbedzie sie chyba w Lublinie? A moze juz po prostu omamy mam przed ta sesja :D .

Offline Kapitan_Hak

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2008, 04:25:36 pm »
Ja też tylko o Lublinie słyszałem.

Offline Wojtek_Krz

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2008, 04:33:05 pm »
Lublin w lutym jak ostatnio się orientowałem nic nie będzie robił. Pewne jest, że będzie turniej w kwietniu i może uda się coś zdziałac w marcu. Liczę na jakaś inicjatywę Warszawy, macie dużo graczy myślę, że się wam uda zrobić turniej.

EDIT: aha no i jasne jakby jakiś turniej u was był to jest duża szansa, ze się reprezentacja pojawi z Lublina z makietami

Offline mecenasik

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2008, 08:08:25 am »
mozna i tak..ja deklaruje swoja pomoc w zakresie drukowania i wozenia roznych rzeczy..z 5-6 domkow i przeszkadzajki tez mam (taki swoj mini stol :) )  - jak sie upre to i cos tam posklejam jeszcze

no i oczywiscie biore swoje krasie (ha..jest motywacja do pomalowania)

tylko blagam o termin weekendowy - bo ferie feriami ale nie wszyscy sie bawia jeszcze w takie "przerwy" :)

Offline Motorek

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2008, 08:44:18 am »
W Lublinie to najwcześniej coś będzie na Dragonie.
Wcześniej szczerze mówiąc wątpię, żeby ktoś coś zorganizował, ja za niecały tydzień wyjeżdżam do Konina za chlebem na jakiś miesiąc i w Lublinie będę pojawiał się tylko na weekendy, więc na pewno nic nie zorganizuję. W marcu też mam już zajęte weekendy na turnieje i zjazdy na uczelni.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 23, 2008, 09:36:51 am »
Cytat: "Motorek"
W Lublinie to najwcześniej coś będzie na Dragonie.


Kiedy zazwyczaj jest Dragon bo muszę zarezerwować sobie te okolice czasoprzestrzeni?

Offline Motorek

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2008, 10:01:52 am »
W kwietniu, ale nie wiem, w który weekend. Ktoś z Cytadeli Syriusza na pewno, by udzielił szerszych informacji, niestety ostatnio nie mam z  nimi kontaktu, a i oni raczej rzadko na forum zaglądają.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2008, 10:10:52 am »
Cytat: "Motorek"
W kwietniu, ale nie wiem, w który weekend. Ktoś z Cytadeli Syriusza na pewno, by udzielił szerszych informacji, niestety ostatnio nie mam z  nimi kontaktu, a i oni raczej rzadko na forum zaglądają.


Ale to już mniej wiecej wiem że mam się przygotować na któryś weekend.


Hak zostawić wam ten temat jako turniej w Warszawie, czy przemianować go na "Najbliższe turnieje"?  ;)

Offline Kapitan_Hak

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2008, 02:00:34 pm »
Wydaje mi się, że możesz spokojnie przemianować - nazwa będzie zdecydowanie bardziej adekwatna :).

Oddzielny temat zawsze można założyć, jak będą już znane takie szczegóły jak miejsce, termin itp. :)

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2008, 02:48:34 pm »
Cytat: "Kapitan_Hak"
Oddzielny temat zawsze można założyć, jak będą już znane takie szczegóły jak miejsce, termin itp. :)


Tak też myślałem :)

Offline Bej Man

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2008, 09:05:24 pm »
ja mam stol 120 na 120 wysmarowany piaskiem i pomazany na oblesne bloto
i domki z podstawki w stanie surowym plus dwa dodatkowe tez zrobione plus troche styropianowych wysmarowanych szarym piaskiem ale wygladaja jak bunkry w sumie wiec raczej domowo sie nadaja

jakbyscie przerzucali te rozmowe to napiszcie cos bo znowu ja zgubie
Defender of Warsaw

Offline Motorek

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 23, 2008, 09:08:07 pm »
Takie domki imo wystarczą na turniej;)

Offline Skavenblight

Najbliższe turnieje.
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 02, 2008, 09:56:39 am »
Że się tak spytam... szykuje się na wiosnę jakiś turniej w Lublinie?
Dragon czy coś takiego?
Jeśli tak - to znacie już termin [samego konwentu chociażby]?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.