trawa

Autor Wątek: Dark Elfy  (Przeczytany 11192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Dark Elfy
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 27, 2003, 07:20:24 pm »
fajnie, że ci się nimi dobrze gra, ale pytanie dotyczy tego kto to napisał i skąd można dostać zasady.

Offline Raistlin

Dark Elfy
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 27, 2003, 07:46:36 pm »
z army buildera, a kto napisal nie wiem, ale wazne jest to ze sa fajne i klimatyczne!!, wiuem ze na turnieju chyba nie bede mogl nimi zagrac ale w grach towarzyskich kumple mi pozwalaja,..........
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline drachenfeles

Dark Elfy
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 27, 2003, 09:12:42 pm »
No a nam właśnie o źródło, nie o AB się rozchodzi.

Offline Dracon2

Dark Elfy
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 27, 2003, 09:22:31 pm »
już napisałem maila do autora pliku AB i niedługo dowiemy się skąd są :twisted:

Offline Dracon2

Dark Elfy
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 29, 2003, 09:05:05 pm »
odpisał:
Cytuj
they were posted on the web, they are no longer posted.  TRhey are very very very very very unofficial and probablyt will ntop appear in the AB files much longer.

 :(

Offline drachenfeles

Dark Elfy
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 29, 2003, 09:56:41 pm »
i z tej samej przyczyny nie będzie ich a mordheim pl

Offline Raistlin

Dark Elfy
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 30, 2003, 11:17:01 am »
a szkoda bo zasady sa bardzo dobre  :cry:
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline drachenfeles

Dark Elfy
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 30, 2003, 11:29:17 am »
jak już nie raz wspominałem mogę umieścić w mordheim pl różne bandy, pod warunkiem, że są fajnie zrobione i można łatwo uzasadnić ich wyprawę do mordheim. Z witch elfkami będzie problem, ale spróbować nie zaszkodzi.

Offline Raistlin

Dark Elfy
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 30, 2003, 05:58:48 pm »
ee np. maja misje od khaina, albo cos, moze maja kogos zabic- maja w koncu asasina, albo zdobyc wyrd stone dla swiatyni....jakies takie sciemy.......
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline drachenfeles

Dark Elfy
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 30, 2003, 06:53:27 pm »
no to zabieraj się do roboty.

Offline skolo

Dark Elfy
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 30, 2003, 10:02:32 pm »
drachu mozesz mi przeslac najnowsza wersje ab pl? albo link na ftopie jakis, Mi zniknal gdzies  w czelusciach komputera twoj mejl

Offline Nilgar

Dark Elfy
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 01, 2003, 10:28:01 am »
Na śmierć zapomniałem, że te france mają Frenzy. Ale na dwie bitwy z Reiklandem i tak wygrałem tracąc w sumie jedną sztukę. Kapitan Reiklandu ładnie się spisał bo skosił cztery po kolei, ale w końcu dostał za swoje (gdybym pamiętał o tym frenzy pewnie nie poszłoby mu tak łatwo)  :twisted:

Offline Mort

tiaaa
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 07, 2004, 12:35:12 pm »
Mam zamiar stworzyć sobie bande DE do Mordheima ale za bardzo nie wiem gdzie mam znaleźć informacje. Mówicie o assasinie, mam jednego z battla ale nie wiem jakie ma skills w Mordheim w sumie to nic o nim niew wiem.I fellblades jak oni wyglądają?help :?  :?
color=grey]'Once upon a time I could control myself.
Once upon a time I could lose myself.'

[size=9]/Pearl Jam,Once/[/size][/color]

Offline Werter Goethe

Dark Elfy
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 07, 2004, 02:10:36 pm »
Ta strona powinna rozwiać twoje wątpliwości:
http://bitewniaki.gildia.com/mordheim/main

Jeśli jednak dalej je masz to zaprosiłbym cię na stronę Officjalna Mordheima gdyby te barany przed wydaniem Empire in Flames nie uznały wszystkich dotąd stworzonych band za nieofficjalne i nie pokasowałyby ich z swojej strony. Masz zatem 2 możliwości. Albo poczekasz na Empire in Flames albo jak ładnie poprosisz udostępnie ci pdfa na linku htmlowym.
Ogólnie to masz dupę zbitą bo figurki Shadowwarriorsów są w tym momencie "VERY f**kEN NOT AVIBLE"  :)

Ale od czego są konwersje nie -> zawsze można użyć figurek z WFB  ;)
o wszystko jak zwykle zakrawa na pożądną nekrofilię, doktorze Watson, a nie na badania o życiu i śmierci.

Offline the_one

Banda WITCH ELF
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 08, 2004, 08:56:01 pm »
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698