Autor Wątek: Z jakiego filmu to cytat?  (Przeczytany 316765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madulka

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 29, 2008, 05:58:45 pm »
the company of wolves

Offline Rhobaak

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 29, 2008, 06:27:52 pm »
Tak.

madulka - 5
zyon - 3
Rhobaak - 3
Comar - 1


P.S. Dopiero przeczytałem dopisek do pierwszego posta - "Jeszcze jedna sprawa - proszę o cytaty których nie da się zgooglować". Ja założyłem, że szukanie cytatu przez wyszukiwarki jest zabronione w przypadku takich zabaw, inaczej jaki to ma sens?
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline madulka

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 29, 2008, 06:36:14 pm »
Cytuj
- It's been a long time.
 - Yes ma'am. A lot of water under the bridge.
 - Some of the old songs, Sam.
 - Yes ma'am
 - Where is Rick?
 - I don't know. I ain't seen him all night.
 - When will he be back?
 - Not tonight no more, he ain't coming. He went home.
 - Does he always leave so early?
 - He never...well, he's got a girl up at the Blue Parrot. He goes up there all the time.
 - You used to be a much better liar Sam.
 - Leave him alone miss Ilsa. You're bad luck to him.

Offline Rhobaak

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 29, 2008, 06:40:12 pm »
Casablanca, oczywiście!
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline zyon

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 29, 2008, 06:43:49 pm »
Cytat: "Rhobaak"


P.S. Dopiero przeczytałem dopisek do pierwszego posta - "Jeszcze jedna sprawa - proszę o cytaty których nie da się zgooglować". Ja założyłem, że szukanie cytatu przez wyszukiwarki jest zabronione w przypadku takich zabaw, inaczej jaki to ma sens?


Oczywiście że zabronione, ale w celu uniknięcia niedomówień i żeby nikogo nie kusilo - podajem cytaty nie do zgooglowania


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline madulka

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 29, 2008, 06:48:22 pm »
Cytat: "Rhobaak"
Casablanca, oczywiście!


Oczywiście :)

madulka - 5
Rhobaak - 4
zyon - 3
Comar - 1

Offline Rhobaak

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 29, 2008, 08:41:37 pm »
Cytuj
Otacza nas przemoc. Ale tak wygląda świat. Powodzenia. Chrońcie, służcie i bla, bla, bla. Słuchajcie. To trudna robota. Dostaję zgłoszenia przez radio. Zawsze złe wieści. Fatalne. Ale to moja praca... I kocham ją. Chcę czynić dobro. W tym życiu i na tym świecie. Chcę pomagać ludziom. Wieści mogą być złe, ale jeśli choć raz mogę komuś pomóc, naprawić złą sytuację, wtedy jestem szczęśliwym gliną. Płyniemy przez życie. Próbujmy czynić dobro. Dobro. Jeśli to się nam uda... I nikogo nie skrzywdzimy... Wtedy...
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline madulka

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 29, 2008, 08:51:06 pm »
Magnolia?

Offline Rhobaak

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 29, 2008, 09:59:13 pm »
Tak.

(Szkoda, że krew poleje się w Polsce dopiero 28 marca...)

madulka - 6
Rhobaak - 4
zyon - 3
Comar - 1
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline madulka

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:22:21 pm »
Cytuj
- Opowiadałam ci historię twojego ojca wiele razy.
 - Opowiedz jeszcze raz. Był nauczycielem?
 - Tak.
 - Jak do niego mówiłaś?
 - Nie musiałam mówić. Mogłam układać myśli w jego głowie, tak jakby były napisane.
 - Czemu nie wzięliście ślubu?
 - Zląkł się. I przestał słuchać.

Offline zyon

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 29, 2008, 11:25:33 pm »
fortepian?


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline madulka

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 29, 2008, 11:27:18 pm »
Tak:)

madulka - 6
Rhobaak - 4
zyon - 4
Comar - 1

Offline zyon

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 29, 2008, 11:44:16 pm »
Cytuj
Prawie wszyscy mieli na imię Peter albo Paul.Trudno było w to uwierzyć. Musiało być tam ze dwa tuziny Peterów i Paulów...a ich żony miały wszystkie na imię Marie. I wszystkie ich córki miały na imię Marie.


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline madulka

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 29, 2008, 11:49:34 pm »
Chłopcy z ferajny

Offline zyon

Z jakiego filmu to cytat?
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 29, 2008, 11:50:14 pm »
No pieknie :D

madulka - 7
Rhobaak - 4
zyon - 4
Comar - 1


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.