Autor Wątek: Konwenty, czyli spotkajmy się :)  (Przeczytany 119838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolifesking

Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 08, 2008, 07:43:19 am »
W każdym razie. Spotykamy się gdzieś w Krakowie przed konwentem, oblegamy potem tramwaj/autobus, robimy jaja dookoła i wbijamy razem na konwent z falą śmiechu czy spotykamy sie dopiero na miejscu?

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 08, 2008, 09:27:50 am »
Wg mnie lepiej wcześcniej. :P Mniej się nastoję w kolejce, a i niekrakowianom będzie łatwiej. :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Miranda

Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 08, 2008, 09:34:54 am »
Jak już wspomniałam, mogę (możemy!) odebrać paczki z Dworca :) Zorientujcie się, jak macie pociągi i wrzućcie tu info, a ja przypilnuję żebyśmy mieli czym dojechać już na zakopiankę (więc o tramwaje się martwić nie musicie, bilety też mogę kupić wcześniej jak chcecie).
Natomiast jak ktoś będzie miał wybitnie późno pociąg, to umówimy się już na konwencie, np na szyszko-bisznym panelu ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 08, 2008, 01:15:57 pm »
własnie, spokojnie możemy się zdzwonić czy cu, ja mam plana być w Krakowie już w piątek, więc w razie W sie coś poorganizuje. Osoby młode a lękliwe moga wysłać mi PW ze swoim nrem telefonu, ja dam swój i będziemy w kontakcie, jakby coś komuś uciekło czy dostał "shinji-ataku" na dworcu w Krakowie :)

Na konwent powinni wpuścić. Jakby co, to będe żebrać u orgów. Jestem dobra w żebraniu, włącza mi się "sweet-baka-baka szyszka mode", a przecież słodkim chomikom sie nie da odmówić. zawsze mozemy się poszlajać po krakowie jakby co :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bere

Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 08, 2008, 03:18:38 pm »
Yup, ja również planuję przyjechać do Krakowa w piątek i przenocować u koleżanki- nie musząc wstawać wcześnie rano w dniu konwentu nie jesteś aż tak padnięty po zakończeniu. Czyli albo widzimy się jakimś dziwnym trafem po drodze, albo tradycyjnie kampicie się na mnie na conie.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 08, 2008, 03:29:51 pm »
ha, polowanie na Beregonda to jedno z przyjemniejszych zajęć na konwentach :P można go ukradkiem za loczki złapać i zakosztowac jego zwodniczej miny nieśmiałej dziewicy :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Krova

Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 08, 2008, 04:03:05 pm »
Miranda - miejscówka konwentowa jest bardzo bardzo daleko od szeroko pojętego centrum, czy tak nie do końca? Bo jaj bardzo fajna znajomą w Krakowie i bym się wymskł na 3 godzinki po prostu, ale nie wiem, czy sam dojazd tyle nie potrwa ;)
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline nolifesking

Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 08, 2008, 04:03:59 pm »
Dobra Miranda to daj mi znać kiedy się mam pojawić będziemy ich razem łapać.

Offline Miranda

Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 08, 2008, 04:23:56 pm »
Króvko, tramwajem nr 19 (od dworca lub Galerii Krakowskiej) to jest 16 przystanków, niecałe pół godziny jedzie. Powinienieś zdążyć ;)

Noli, jak zbiorę informacje o pociągach to dam znać :) Ale pewnie między 9 a 10 rano się na Dworcu umówimy.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Lokimiusz

Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 08, 2008, 04:40:05 pm »
Miło że i z gildii przyjadą :) No cóż jak by nie patrzeć to w pewien sposób patronuje.

To tylko moge dodać, że do miłego zobaczenia :).

Offline Krova

Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 08, 2008, 05:02:30 pm »
Właśnie, zróbmy wielką flagę Gildii!  :o

dzięki za info Mirandusiu (:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline obik

Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 08, 2008, 05:23:39 pm »
Cytat: "Krova"
Właśnie, zróbmy wielką flagę Gildii!  :o

żeby tylko wielką  :badgrin:
edit:
dobra ja bede bankowo potwierdzenie właśnie doszło  ;)

Offline Dreadorus Maximus

Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 08, 2008, 06:13:59 pm »
Ja chyba nie będę wiedział do samego końca co i jak. Jest problem z ludźmi w pracy, bo trzeba wykorzystać przymusowe urlopy. A urlop ma to do siebie, że weekend się nie liczy.

A nawet, jeśli to pamiętajcie, że zawsze mogę po drodze nie dotrzeć :lol:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Hunter Killer

Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 08, 2008, 07:22:20 pm »
No ja załatwiłem sobie transport kołowy, więc zapewne pojawie się już na samym konwencie. Nie wiem dokładnie o której tam dotrę, ale pewnie z rana. No albo podjadę pod dworzec, tak żeby grupą ruszyć..to może wtedy szybciej wpuszczą :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 08, 2008, 10:22:44 pm »
Znajomą to w Krakowie mam, ale nie ma opcji, że będę żebrał o nocleg- prędzej poszlajam się całą noc po mieście. Więc raczej bym wpadł z rana- zaraz sprawdzę pociągi.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

 

anything