trawa

Autor Wątek: Konwenty, czyli spotkajmy się :)  (Przeczytany 120115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #825 dnia: Październik 20, 2009, 09:52:54 pm »
12 w sensie południe. Jak coś to ogę się wyrobić żeby być we Wrocławiu ok. 11.30

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #826 dnia: Październik 20, 2009, 10:29:19 pm »
ok zależy tylko jeszcze gdzie :) mi najbardziej by odpowiadało w okolicach magnolii bo zaraz niedaleko mam uczelnie ale jak tza mogę się na rynek bujnąć... tylko wtedy mniej czasu zostanie... no chyba ze se ekonomie daruje tego dnia wtedy mam czas do 15 :D. No zawsze też można się trochę spóźnić :P.


Przeniosłam do odpowiedniejszego tematu.
Mi.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2009, 10:33:26 pm wysłana przez Miranda »

Offline Hollow

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #827 dnia: Październik 20, 2009, 10:38:15 pm »
Mi by bardziej pasowało właśnie koło rynku (na przykład koło empiku). Raz, że muszę kogoś odprowadzić w tym kierunku, a dwa, że raczej będzie mi bliżej z dworca od razu jak wysiądę z pociągu.

Offline wyspa

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #828 dnia: Październik 21, 2009, 12:21:13 am »
rgr na 12 dotrę do rynku raczej :). Najwyżej 1 wykład sobie odpuszczę i tak notatek nie robię nigdy i uczę się z książek/skanów :D. Tylko jakoś najpóźniej w piątek na PM czy gdzieś daj mi nr tel.

Offline Hollow

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #829 dnia: Luty 04, 2010, 02:28:11 pm »
Wybiera się ktoś na Chapter 1: Love w przyszłym tygodniu we wrocku?

Offline Jackal

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #830 dnia: Maj 10, 2010, 10:12:08 pm »
11 kortowiada, 13-16 maja .
Ktoś uczęszcza w tym(z ciekawości pytam)?

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #831 dnia: Maj 10, 2010, 10:36:27 pm »
Jedyny konwent na którym będę to Ecchicon.

Zresztą nie widzę aby ktoś z forum gdziekolwiek uczęszczał ostatnio ;<

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #832 dnia: Maj 10, 2010, 10:44:20 pm »
Odezwę się z punktu widzenia starego pierdziela: dzisiejsze konwenty nie są w stanie zaoferować mi nic ciekawego. Anime mam w domu, a towarzystwo już kompletnie nie to. Zabawy i atrakcje obecnego fandomu nie ciekawią mnie ani trochę. Jedyne wyjście to zabrać ze sobą sprawdzoną ekipę, po czym oddać się spożywaniu napojów niekoniecznie tolerowanych w regulaminie, ale pytanie brzmi: jaki w tym sens? Po co gdzieś jechać to robić, jeśli można zaprosić towarzycho do siebie? Ewentualnie jechać do kogoś i tam oddać się tej czynności, przy okazji umilając sobie czas robieniem rzeczy które interesują wszystkich i wymagają do tego komputera bądź konsoli, a w dodatku nie odczuwać presji z powodu możliwości zostania wykrytym przez orgów?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Skrzydlaty

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #833 dnia: Maj 11, 2010, 11:01:12 am »
czasem tesknie za twardymi matami do ddra

Offline Zeromus

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #834 dnia: Maj 11, 2010, 04:04:27 pm »
Ja też będę tylko na Ecchiconie.Chętnie wybrał bym się i gdzieś indziej ale z kasą u mnie ostatnio krucho a z ilością wolnego czasu jeszcze gorzej.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Krova

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #835 dnia: Maj 11, 2010, 11:37:34 pm »
czasem tesknie za twardymi matami do ddra
no
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Ann z Rzeszowa

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #836 dnia: Maj 25, 2010, 02:17:13 pm »

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam na Nawikon 2010, który odbędzie się od 8 do 10 października, od 17:30 w piątek aż do 14:00 w  niedzielę w Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie:)



"Cegła Jeden, tu Cegła Dwa. Zsynchronizować zegarki!

Rozpoczynamy operację: „Nawikon 2010”.

Data: 8-10 października, od 17:30 w piątek aż do 14:00 w niedzielę.
Miejsce: Rzeszów, Szkoła Podstawowa nr 16.
Cel: zdemaskowanie wszelkich spisków ogólnoświatowych, organizacji masońskich, skrytobójców, asasynów, korporacji współpracujących z kosmitami, przejęcie wrogiego wywiadu i kontrwywiadu.

Dzięki naszemu Tajnemu Laboratorium ułatwiać to zadanie będą: ciekawe prelekcje na każdy temat, liczni goście, niezwykłe konkursy i pokazy, potężny consol room, (oczywiście) gadżety Sci-Fi, napakowany games room, dwa bloki prelekcyjne ogólne, (naturalnie) latające mikroroboty, blok konkursowy, blok mangi&anime, blok bitewniakowy, blok M;tG, (bez wątpienia) futurystyczne zabawki i mnóstwo świetnych uczestników.

Uwaga! ilość nagromadzonych teorii spiskowych w jednym budynku będzie tak wielka, że możliwe zagrożenie atakiem termo-nuklearnym ze strony spiskowców. Bądź uważny!

Co ciekawsze w tym roku nie tylko teorii spiskowych w jednym budynku będzie wiele. Dla wszystkich którzy uwielbiają mange oraz anime przygotowujemy niesamowity blok kultury Japońskiej. Co będziecie mogli zobaczyć i w czym wziąć udział : COSPLAY, pokazy, zabawne konkursy i ciekawe prelekcje związane z kulturą Japonii.

Ponieważ chcemy aby nasz blok był najbardziej niesamowity jak się tylko da otworzyliśmy na forum temat, w którym możecie przekazać nam swoje oczekiwania wobec bloku oraz konwentu.

http://nawigator.rzeszow.pl/forum/viewforum.php?f=109

 

A oto także link do strony głównej naszego konwentu.

http://nawigator.rzeszow.pl/nawikon/ - możecie tu znaleźć nowości dotyczące konwentu, a także zgłaszać własny program.


W imieniu wszystkich organizatorów serdecznie zapraszamy na Nawikon 2010.

Cegła Dwa out."[/color]
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2010, 02:26:20 pm wysłana przez Ann z Rzeszowa »

Offline Dzas

Zwariowany Lipiec! Pracownia Komiksowa - tam gdzie się wypożycza komiksy!! ;)
« Odpowiedź #837 dnia: Lipiec 04, 2010, 11:03:31 am »
Pracownia Komiksowa zaprasza na zwariowany Lipiec!!W związku z rozpoczętymi wakacjami Pracownia Komiksowa zaszalała! W raz z paroma ciekawymi organizacjami proponoje wam moc atrakcji na ten miesiąc:

-06 lipca: Spotkanie po Baltikonowe, gdzie będzie można poskakać na DDRach, Pogadać, Pooglądać anime, poznać ciekawych mangowców! Dobrze się zabawić! Zapraszamy już od 12.00!!

- 09 lipca: Dzięki uczynności firmy REBEL będziemy mieli Dzień Planszówek! Od godziny 11.00 do zamknięcia Pracowni ( a może i dłużej jak się ładnie uśmiechniecie :wink: ) będzie można grać i dobrze się bawić :smile: . Przewidziane planszówki to: Munchkin , Dungen Lords, The Start are right  , Puerto Rico , Lost City , Rummy , Palce w Pralce , Carcassone , Ticket to Ride , Abalone , Blefuj , Dixit , Neuroshima , Osadnicy , Football Ligertto , Thumbling Dice , Jungle Speed , Pentago , Gemblo , Cywilizacja , Hoop! , Wilki i Owce , Samuraj , Dominion , Zlot czarownic , KAPITAN BOMBA !

- 15 lipca: Dzięki Zardzewiałowemu Toporowi oraz ich akcji "Wakacje z Fantastyką" odbędzie się LARP Maria "Scareface". Zapraszamy wszystkich chętnych LARPowiczów do wyśmienitej zabawy!:)

- 16 lipca: Zapraszamy wszystkich mangowców na nockę pełną wrażeń. Zaczynamy o godzinie 18.00 i do białego rana bawimy się w klimatach meido. Przewidziane, panele, konkursy z nagrodami, wiedzówki, zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa do białego rana. Prosimy osoby niepełnoletnie o przyniesienie pozwolenia od rodziców na przebywanie na nocce meido w Pracowni Komiksowej!

- 23 lipca: Azumi Project ze względu na swój nieudany konwent planuje zrobić w Pracowni swój dzień, gier i zabaw. Więcej szczegółów później.

od 12 do 16 lipca: przewidziany jest seans z serialem GTO (Great teacher onizuka) z aktorami! Sens będzie puszczany codziennie o godzinie 13.00 :smile:

Mamy nadzieje, ze atrakcje przewidziane na ten miesiąc się podobają i szumnie przybywać na nie będziecie :smile:

Pracownia Komiksowa mieści się na Suchaninie na ul. Paderewskiego 11.
Dojechać można z Gdańska Wrzeszcza 199 oraz 115, natomiast z Gdanska Głównego 130, 184 :smile: Otwarte mamy od godziny 9-17 w wakacje. Więcej informacji nawww.pracowniakomiksowa.pl ( w trakcie budowy) oraz www.komiks.bblog.pl


Podpięłam pod temat konwentowy, bo to też spotkania.
Mi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 12:57:07 pm wysłana przez Miranda »

Offline Daisuke90

Mini KOnwent fanów M&A w Łodzi !
« Odpowiedź #838 dnia: Lipiec 14, 2010, 06:05:45 pm »
Ohayo !!



Mam zaszczyt zaprosić wszystkich fanów M&A w Łodzi na mini konwencik pod nazwą " Wolumin VI "
Spotkanie odbedzie sie w przyszły piątek ( 23.07.2010 ) o godz 18:00
Główną atrakcją wieczoru bedzie seans AMV różnego rodzaju no i oczywiście spotkanie z innymi fanami ^^
zbiórka o godz 17:30 pod domem Handlowym " Magda " na piotrkowskiej 32

po zebraniu wszystkich ruszymy do Clubu Jazzga w którym spedzimy reszte wieczoru :wink:

wiecej informacji na : http://myanimelist.net/clubs.php?cid=12353

lub pod numerem gg : 2806473

Serdecznie zapraszam ! :wink:



Wszystko fajnie, ale jest już temat o konwentach - nie ma potrzeby zakładania osobnego.
Miranda
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2010, 09:17:32 pm wysłana przez Miranda »

Offline Miranda

Odp: Konwenty, czyli spotkajmy się :)
« Odpowiedź #839 dnia: Lipiec 29, 2010, 08:28:04 pm »
W dniach 26-29 sierpnia w Cieszynie odbędzie się konwent, który będzie połączeniem trzech konów -> Tricon, czyli Europejski konwent miłośników fantastyki. Wybieracie się? :>
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!