trawa

Autor Wątek: Kto jest na tym kadrze/Skąd jest ten cytat?/Kto to powiedział? Wątek do dyskusji  (Przeczytany 384671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gilbaert

  • Gość
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 05, 2008, 01:42:44 pm »
Cytuj
Przede wszystkim dlatego, że nie zmienia się reguł w trakcie odgadywania zagadki.
no jaaaasne
Cytuj
Po drugie podanie samego numerku byłoby za łatwe. A tak albo trzeba poszukać tytułu albo ci którzy pamiętają tytuł mają ułatwione zadanie (zasłużenie imo)
uważam że to bzdura. w tym konkursie chodzi o zgadywanie z którego komiksu pochodzi kadr, a nie o precyzyjne wpisywanie tytułu
Cytuj
Jeśli ktoś mi przedstawi jakieś argumenty że postępuję niesłusznie to albo się zmienię albo odejdę.
uważam, że nadużywasz uprawnień. Jako przykład niech posłuży temat o top 20 komiksów ever. Tak się zachowujesz jako moderator - patrzysz tylko w regulamin a nie patrzysz na to czego chcą i oczekują użytkownicy. Za czasów moderatury pookiego a nawet za czasów mojej moderatury, nie było sytuacji gdzie moderator wtrąca się we wszystko. Najlepsze dyskusje to dyskusje swobodne, a nie z kolesiem który patrzy czy się inni trzymają tematu.
Cytuj
Jeżeli dopisałbyś "niektórym" użytkownikom to bym się nawet zgodził.
sugerujesz mi że mam się wynosić? czy może sugerujesz, że mają się wynosić ci którzy nie zgadzają się z tym świetlanym porządkiem, który próbujecie na siłę narzucić?

są już tacy, dla których najważniejszą rzeczą jest porządek.

Offline graves

Odp: Konkurs - Z jakiego komiksu jest ten kadr -dyskusja
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwiec 05, 2008, 02:06:38 pm »
postępowanie moderatorów zwłaszcza twoje wilk na tym forum przypomina ostatnio działanie w myśl zasady "tak ma być bo ja tak mówię"
takie są moje odczucia. To forum jest coraz mnie przyjazne użytkownikom.
Gilbaert - w tym wypadku Regulamin był napisany bardzo jasno i dokładnie:
Cytuj
9. Odpowiadający musi podać pełną nazwę polskiej edycji komiksu, z którego pochodzi kadr. Jeżeli w polskiej edycji komiks jest częścią serii należy podać też tytuł serii.

Jeśli nie chcesz się stosować do Regulaminu konkursu - bardzo mi przykro z tego powodu, ale to jednak konkurs za który są jakieś nagrody.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline graves

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 08, 2008, 11:17:15 am »
Strzał: Hitman.
Taki strzał to był dobry, ale w poprzednim konkursie :lol:
Tutaj nawet jeśli dobry - bez podania dokładnego tytułu jest bezwartościowy, a jedynie może ewentualnie pomóc innym :badgrin:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwiec 09, 2008, 09:01:59 pm »
Coś trudnego, choć kadr zawiera pewne tropy ;)



głupi regulamin !! znam odpowiedź i nie mogę jej podać .... Ale faktycznie dosyć trudna zagadka :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2008, 09:04:13 pm wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

godai

  • Gość
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwiec 20, 2008, 11:08:04 am »
Widzę, że to nie aż tak proste, jak myślałem, więc pierwsza podpowiedź: adaptacja filmu.

I to powinno rozwiązać wszystkie problemy.

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwiec 28, 2008, 08:34:30 am »
Kadr wkleję dziś ok.17

godai

  • Gość
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 05, 2008, 08:23:09 pm »
Szfak, przegapiam takie proste pytania :D

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 11, 2008, 11:54:37 am »
Lubie sobie postrzelać... Świat Edeny ?

A konkretnie "Świat Edeny" część 1, strona 107 ;)

No bez przesady. jak dla mnie Świat Edeny to jeden komiks :> wszędzie podawany jest jako jedna pozycja
nawet w gildii ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline wilk

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 11, 2008, 12:18:01 pm »
Tak jest. "Świat Edeny", jako że oryginalnie dwa tomy są sprzedawane tylko łącznie, należy traktować jako jeden komiks. W odróżnieniu np. od "V jak Vendetta", "Ekspedycji" itp. gdzie dwa tomy były sprzedawane osobno i na dodatek w innych terminach.

Jeśli kadr pochodzi ze "Świata Edeny" (a zapewne tak jest), pierwszy poprawną odpowiedź udzielił Ystad

Offline Julek_

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 15, 2008, 10:48:02 pm »
Ja też! Szkoda, że Amber nie wydał więcej tomów, a inwestował w jakieś Falki, Atlantydy czy inne Vagabondy ;(

Hyhyy,
Amber wydaje Vagabonda, a to ci nowość  ;-)

Offline Manis

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 16, 2008, 08:39:52 am »
Ja też! Szkoda, że Amber nie wydał więcej tomów, a inwestował w jakieś Falki, Atlantydy czy inne Vagabondy ;(

Hyhyy,
Amber wydaje Vagabonda, a to ci nowość  ;-)

Chodziło mi oczywiście o Vanguarda: Chrzest bojowy.
Errare humanum est - szczególnie jeśli się coś szybko pisze ;)

Offline Death

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 16, 2008, 11:50:56 pm »
Ech no ja też w końcu zczaiłem, że kadr jest z Love Story z Sin City. Pisze odpowiedz, wbijam na strone z tematem a tu Manis był jakieś 2,5 minuty szybszy:))) No to usunąłem odp. Moze sie uda next time:)

Offline wilk

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 29, 2008, 07:16:02 am »
ramierez82, zmodyfikuj swoją odpowiedź. Jedna osoba może podać na raz tylko jedną odpowiedź.

Cytat: Regulamin
8. W jednym poście można podać tylko jedną odpowiedź. Niedopuszczalne jest podanie przez tego samego użytkownika kilku odpowiedzi w bezpośrednio następujących po sobie postach.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2008, 07:17:49 am wysłana przez wilk »

Offline wilk

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 30, 2008, 09:06:26 am »
Widzę, że moje wezwanie pozostało bezskuteczne. W takim razie nową zagadkę może zadać każdy. Ja będę mógł to zrobić dopiero wieczorem. Ty_draniu nie mógł potwierdzić obu odpowiedzi, jak mniemam w przypadku gdy jedna z dwóch jest prawidłowa. Jednocześnie upominam ramirez82 za łamanie regulaminu i blokowanie zabawy innym. W przyszłości będę wyciągał konsekwencje.

Offline Death

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Wątek do dyskusji
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 30, 2008, 09:28:05 am »
Dobra to wrzuciłem bo nie lubie długich przerw w konkursach:)

 

anything