Autor Wątek: Drama VtM w Krakowie  (Przeczytany 4144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ramael

Drama VtM w Krakowie
« dnia: Luty 02, 2008, 11:47:12 pm »
Witam,

10 II startujemy z dramą cykliczną Wampira: Maskarady w klubie Nowy Kuzyn. Jesteśmy kilkunastoosobową grupą znajomych, którzy grają już ze sobą od dłuższego czasu. Bazujemy na autorskim story-linie, będącym wypadkową prowadzonej przez ostatnie 2 lata sagi, także i klimat całego miejsca będzie trochę bardziej ciężki i brudny. Podstawowe informacje dt. fabuły znajdują się w dziale Tło na naszym nowo powstałym forum toril.pl. Więcej na spotkaniu, które planowane jest na piątkowy wieczór w miejscu gry. W Krakowie od dawna brakuje tego typu przedsięwzięć, którymi szczycą się np. Poznań, Wrocław, czy też Szczecin, a wiem, że fanów WoD, nie tylko wampirzego, jest całkiem sporo.

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony, wzięcia udziału w zabawie i zadawania pytań.

Rafał ' Ramael ' Pastuszak.

Offline Armand

Odp: Drama VtM w Krakowie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2008, 10:16:25 pm »
W Krakowie wcale nie brakuje tego typu przedsięwzięć.

Dawno, dawno temu, padła idea by zorganizować w każdym większym mieście w Polsce sesje Wampira w formie Dramy. Co jakiś czas postacie spotykać się miały na LARPie podsumowującym pewne wątki i otwierającym kolejne. Każdy gracz, który się przeprowadzał, miał mieć mozliwość przeniesienia się ze swoją postacią, by w nowym miejscu zamieszkania kontynuować wątki postaci i grać dalej. Powstała tzw. Poland by Night.

Jak to często bywa z dużymi przedsięwzięciami, kolejne miasta szybko się wykruszyły i po kilku latach pozostał tylko Kraków by Night. KraqvbyNight istnieje nadal, kilka lat temu przeszliśmy na nowego WoDa (Wampir: Requiem) i gramy sobie aż po dziś dzień. Spotykamy się w klubie "Strych" w poniedziałki (w listopadzie i grudniu - przejściowo - tylko co drugi tydzień). Zapraszamy do udziału.  :badgrin: Świerza krew zawsze w cenie  :badgrin:

 

anything