Autor Wątek: Które polskie wydawnictwo wydaje najlepsze amerykańskie komiksy ?(DO ZAMKNIĘCIA)  (Przeczytany 7881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kostron

Odp: Które polskie wydawnictwo wydaje najlepsze amerykańskie komiksy ? [update]
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 05, 2017, 09:09:53 pm »
nie pisałem, że CAŁE superhero jest be
też mam swoje ulubione, ale generalnie w pewnym momencie przestałem czytać komiksy i dopiero gdy zacząłem stosować większą "rotację" wróciłem do tematu.
w przeciwieństwie do wielu tutaj lubię Batmana Snyder'a (może trochę z sentymentu do AV) ale też w większej dawce zaczyna nużyć
natomiast generalnie wolę komiksy gdzie coś się dzieje - i tu najlepszym dla mnie przykładem są Baśnie gdzie ciągle wyskakuje coś niespodziewanego - czy to będzie (bez spoilerów) żabi król, niebieski, spratt, czy latająca małpeczka.
W moim poście chciałem tylko napisać,że 70% postów dotyczy obecnie ceny za stronę, wyższości kolekcji nad normalnymi wydawnictwami, tego że ktoś wydaje to a ja wolałbym tamto, ten komiks śmierdzi a ten trochę mniej,
to tyle

Offline Eragon

Odp: Które polskie wydawnictwo wydaje najlepsze amerykańskie komiksy ? [update]
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 05, 2017, 09:30:35 pm »
Nie głosowałem w ankiecie(chyba, że mnie pamięć zawodzi heh). Mnie akurat dalej bawi superhero(nawet te bardzo przewidywalne, od czasów Tm- Semica w sumie miałem przerwę od superhero, więc chyba teraz po raz drugi w życiu jestem ,,nastolatkiem'' :wink: ), jest to po prostu fajna rozrywka i oderwanie od problemów  codziennego życia. Więc głos na Egmont, zwłaszcza po zapowiedziach DC Rebirth, oby tylko im to wypaliło bo jeżeli sprzedaż będzie dla nich zadowalająca to w sumie jako fan bohaterów DC to chyba będę w raju mając taką szeroką gamę tytułów z tego świata do wyboru (co zrozumiałe, nie wszytko kupię, ale oby jak najwięcej tytułów z Supkiem - stara miłość nie rdzewieje) . :smile:
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2017, 09:35:02 pm wysłana przez Eragon »
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline Archie

Odp: Które polskie wydawnictwo wydaje najlepsze amerykańskie komiksy ? [update]
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 06, 2017, 09:17:16 am »
Tytuły z Suprmanem w Rebirth sa najlpszymi komiksami, szczególnie "Action Comics" pięknie nawiazuje duchem do czasów historii z TM-Semic jednocześnie robiac to we współczesny sposób.

A co do tematu to oczywiście Mucha, która leci w jakość tytułów superhero, a nie ilość jak Egmont.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."