Autor Wątek: powrot do Warhammera 40k  (Przeczytany 1988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crowmaster

powrot do Warhammera 40k
« dnia: Marzec 23, 2009, 09:06:27 pm »
Witam Was :). Po wieloletniej przerwie mam zamiar na powaznie zaczac zbierac jakas armie i dolaczyc do spolecznosci graczy :). Myslalem o Deamonhunterach bo maja klimatyczne figurki i bardzo mi sie podoba koncepcja inkwizycji :). Ale zdazylem sie zorjentowac, ze ciezko sie nimi gra i nie jest to najlepszy wybor. To druga armia jaka wpadla mi do glowy to Tau, chociaz ta armia wydaje mi sie troche malo ciekawa.. jedyne co maja fajnego to ladne pojazdy i firewarriorow :). No i wtedy zauwazylem, ze jest cos takiego jak Witchhunters, ktore sa nieco podobne do Deamonhunters, ale juz maja troche lepsze opinie. Pewnie powiecie, ze armia jest wymagajaca jak na poczatkujacego gracza (kiedys tylko troche gralem niewielka grupa Dark Angelsow), ale ja lubie wyzwania, a klimacik armii mi bardzo odpowiada. Myslalem o polaczeniu siosrzyczek z inkwizycyjnymi storm troopersami (karskiny maja swietne modele wg mnie). Do tego canones i inkwizytor w elitach moze :). Cos bym z tego probowal uklepac. Jak sadzicie, to dobry pomysl? Przegladalem juz wiele tematow tutaj na temat tej armii, ale nie wszytko jest jak to mowia "up to date". Prosilbym o kilka porad i odopwiedzi na jedno pytanie - dawno temu w trawie ukladalem sobie rozpisi w Army Builderze, ale widze, ze cos ciezko z pelna, najnowsza wersja tego programu. Czy mozna gdzies sciagnac najnowsza wersje? Wiem, ze da sie kupic, ale 40$ to wg mnie lekka przesada. A moze jakis zamiennik?

Na poczatek myslem o czyms w tym stylu:
HQ - przeciwpancerna canoneska z jump packiem
Elity - inkwizytor ze swoja swita do walki wrecz.. byc moze w rhino
Troopsy - storm troopersi byc moze x2 w rhinosach
siostrzyczki x2 w rhinosach
Fast attack - serafinki obowiazkowo :)
Hevy Support - exorcysta byc moze x2 :). W zaleznosci od ilosci punktow moze jeszcze te walkery bo sa cudne z wygladu :D.. jakos moze by sie przeslizgnely do walki :).

Pozdrawiam :)

Offline Wosho

Odp: powrot do Warhammera 40k
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2009, 09:31:28 pm »
Odezwij się do mnie na gg 2996516 :)

Offline Zly

Odp: powrot do Warhammera 40k
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2009, 09:57:45 pm »
ustaw się z 3ma kolegami i kupcie na spółę. 4 licencje za 60$ można mieć a to już nie są straszne pieniądze za dożywotnią licencję.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: powrot do Warhammera 40k
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2009, 11:08:58 pm »
Też się polecam GG11665758.

Sam czerpię radość z grania WH. Choć dobrze przypuszczasz, że nie jest to topowa armia.
Jednak w obliczu kształtnych kobitek, w obcisłych power armor-ach, zapomina się o tych mało istotnych niewygodach :p
Kamil. (miszczu)

Offline Wosho

Odp: powrot do Warhammera 40k
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2009, 11:36:54 pm »
A DH sa topową armią ? :p

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: powrot do Warhammera 40k
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2009, 12:43:48 am »
A DH sa topową armią ? :p

A nie?  8)

Offline Cardinal Boras

Odp: powrot do Warhammera 40k
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 26, 2009, 10:01:39 pm »
 :D HAHAHAAH JA TEZ POWRACAM NIE TYLKO DO WH ALE I DO TEGO FANTASTICO OSTO ROSO FORUM!!! :D :D :D

Miałem dłuższą przerwę (chyba 2 lata) studia sport te sprawy.... Armia Tau sprzedana 13kompania wilkow sprzdana

i ostatnio ide sobie do empika w Galerii bałtyckiej i szok!!! terminatorzy 59zł assault squad 39zł tactical 59zł command 59zł Combat squad 29zł rhino 39zł wiec chyba nie musze mówic co sie stało...a miałem tylko kupić ołówek !!!!!

I jako armie swojego comeback oczywiscie marianki choc przyznać muszę ze demonhunters cały czas latają mi po głowie ale z racji cen i grywalnosci chyba odpuszcze. Pozatym czytając codex DH mozna odnieść wrazenie ze to armia totalnie wypasiona i niszczycielska tyle tylko ze dla demonów i raczej dla zaawansownych...

Nie moge sie jeszcze zdecydowac co zrobic z marinsami... powolny firepower czy szybki assault. Na dzien dzisiejszy plany są dwa:

Ultramarines:

HQ terminator captain czy cos w tym stylu z assault termosami i landkiem
Elita termosy (którychs tam wybiore) +libra/chaplain
Troopsy tacticale z rhinosami
Fast assaulci w masywnmych liczbach (głównie na związanie wroga)
heavy support dred/vindyk 2 predzie

White Scars

HQ majster na bajku z ekipą harlejowcóe
Elita vetki z lbra i rhino
Troopsy tacticale z rhnosami
Fast asy i bajki


POWYZSZE SĄ INFANTYLNE BO NA DZIEN DZISIEJSZY NIE MAM  CODEXÓW I BARDZO MOZLIWE ZE COS TAKIEGO NIE JEST NAWET MOZLIWE w przypadku blizn

JAKIES PROPOZYCJE

lways outnumbered Never defeated



www.advancedtautactica.com  A PLACE TO BE !!!

 

anything