Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Konfrontacja

Confrontation Age of Rag'Narok - starter set

(1/1)

Bambusek:
No i mam startera. Kupiłem, chociaż posiadam w cholerę metalowych modeli, a zasady są w necie za free. Ale uznałem, że taniej mi wyjdzie kupić ten starter jak 3 blistry Konskryptów z włóczniami + poderek albo unit box Spearmenów + poderek.

Jak ktoś pamięta gumoludki ze startera AT 43 to uspokajam - tutaj mamy porządny, twardy plastik. Nie wiem co prawda jak dość cienkie włócznie Gryfów wytrzymałyby kontakt z ziemią, ale jakoś tworzywa jest ok. Malowanie jak malowanie - taki podstawowy tabletop, praktycznie bez cieniowania. Jak komuś nie szkoda wilczych tatuaży to może spokojnie wykorzystać pre-paint jako podkład i malować po swojemu. Podręcznik ilustrowany świetnie, ale ze standardowym brakiem indeksu - Francuzi by się mogli w końcu nauczyć, że takie coś istnieje i jest bardzo przydatne. Chociaż łatwiej siew nim znaleźć jak przy okazji podręcznika dla C3.

Crane:
Mam pytanko odnośnie figurek do "nowej" Konfrontacji - czy one wyglądają tak jak na zdjęciach, czy też fotki są podretuszowane. Konkretnie chodzi o zdjęcia z FFG - http://www.fantasyflightgames.com/confrontation/products/. Pytam bo zastanawiam się nad kupnem podstawki, ale jeśli figurki mają wyglądać jak np. w Star Wars Miniatures to na pewno się nie zdecyduje. Natomiast jeśli wyglądają tak jak na zdjęciach to powiem, że są to najładniejsze figurki pre-painted jakie dotychczas widziałem.

Dabi:
Nie znam figurek ze Star Wars Miniatures ale z tego co pokazuje FFG na tych zdjeciach to są to figurki z boxa bez jakiś malowań studyjnych. Podstawowe kolory nałożone bez cieniowania, i walnięte im fotki.  

 Malowania studyjne są też czasami prezentowane ale akurat nie na tych obracanych fotkach. Dość łatwo je odróżnić bo też i jakość malowania jest lepsza

Najlepiej by było jakby Bambusek wrzucił zdjęcia swoich modleli z boxa startowego

Fakt faktem iż jak na prepainty to Rackham póki co najlepiej się prezentuje (no i modele nie są sprzedawane w losowych zestawach)

Mówię to na przykładzie Gryfów - czyli ludzi (bo tą armię znam lepiej)

Bambusek:
http://demilisz.w.interia.pl/Spearmen.JPG

http://demilisz.w.interia.pl/Wilk.JPG

http://demilisz.w.interia.pl/spearmen_2.JPG

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej