Autor Wątek: Confrontation Age of Rag'Narok - starter set  (Przeczytany 9805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bambusek

Confrontation Age of Rag'Narok - starter set
« dnia: Luty 13, 2008, 02:21:40 pm »
No i mam startera. Kupiłem, chociaż posiadam w cholerę metalowych modeli, a zasady są w necie za free. Ale uznałem, że taniej mi wyjdzie kupić ten starter jak 3 blistry Konskryptów z włóczniami + poderek albo unit box Spearmenów + poderek.

Jak ktoś pamięta gumoludki ze startera AT 43 to uspokajam - tutaj mamy porządny, twardy plastik. Nie wiem co prawda jak dość cienkie włócznie Gryfów wytrzymałyby kontakt z ziemią, ale jakoś tworzywa jest ok. Malowanie jak malowanie - taki podstawowy tabletop, praktycznie bez cieniowania. Jak komuś nie szkoda wilczych tatuaży to może spokojnie wykorzystać pre-paint jako podkład i malować po swojemu. Podręcznik ilustrowany świetnie, ale ze standardowym brakiem indeksu - Francuzi by się mogli w końcu nauczyć, że takie coś istnieje i jest bardzo przydatne. Chociaż łatwiej siew nim znaleźć jak przy okazji podręcznika dla C3.

Offline Crane

Confrontation Age of Rag'Narok - starter set
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2008, 05:11:18 pm »
Mam pytanko odnośnie figurek do "nowej" Konfrontacji - czy one wyglądają tak jak na zdjęciach, czy też fotki są podretuszowane. Konkretnie chodzi o zdjęcia z FFG - http://www.fantasyflightgames.com/confrontation/products/. Pytam bo zastanawiam się nad kupnem podstawki, ale jeśli figurki mają wyglądać jak np. w Star Wars Miniatures to na pewno się nie zdecyduje. Natomiast jeśli wyglądają tak jak na zdjęciach to powiem, że są to najładniejsze figurki pre-painted jakie dotychczas widziałem.

Offline Dabi

Confrontation Age of Rag'Narok - starter set
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2008, 11:53:34 am »
Nie znam figurek ze Star Wars Miniatures ale z tego co pokazuje FFG na tych zdjeciach to są to figurki z boxa bez jakiś malowań studyjnych. Podstawowe kolory nałożone bez cieniowania, i walnięte im fotki.  

 Malowania studyjne są też czasami prezentowane ale akurat nie na tych obracanych fotkach. Dość łatwo je odróżnić bo też i jakość malowania jest lepsza

Najlepiej by było jakby Bambusek wrzucił zdjęcia swoich modleli z boxa startowego

Fakt faktem iż jak na prepainty to Rackham póki co najlepiej się prezentuje (no i modele nie są sprzedawane w losowych zestawach)

Mówię to na przykładzie Gryfów - czyli ludzi (bo tą armię znam lepiej)
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest


 

anything