trawa

Autor Wątek: Guild Wars - konkurent dla WoWa ;)  (Przeczytany 4547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Guild Wars - konkurent dla WoWa ;)
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 09, 2008, 09:22:34 am »
Z tą komiksowością to Coen ma rację. Nawet biorąc standardy fantasy mmo WoW ma najbardziej komiksową grafikę ze znanych mmo (no może poza RO), a przy GW ma wybitnie komiksową grafikę. Tylko nam nie mów, że nie dostrzegasz różnicy w teksturach, designie postaci, sprzętu i mobów - różnica jest znacząca i nie tyle w jakości co właśnie na polu realizm/komiksowość.

Wiem, że przykładając to do Evki to wsio ma komiksową grafikę, ale porównujemy tu GW i WoW więc można powiedzieć, że WoW ma relatywnie komiksową grafikę a GW ma ma przy nim relatywnie realistyczną.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Guild Wars - konkurent dla WoWa ;)
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 09, 2008, 11:14:15 am »
Heh- no chyba o taką grafę tam chodzi- dziwne jak by gra, gdzie kolesie używają magii, są gnomy itp miała "realistyczną" grafikę.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline @

Guild Wars - konkurent dla WoWa ;)
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 09, 2008, 11:14:58 am »
Tyle że ja np nie lubię, jak twórcy gry, mmo, która ma mieć jak najmniejsze wymagania sprzętowe, próbują tworzyć "realistyczne" modele postaci. Wychodzą potem takie biegające wielościany :roll:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Guild Wars - konkurent dla WoWa ;)
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 09, 2008, 11:20:08 am »
Cytat: "Ijon Tichy"
Heh- no chyba o taką grafę tam chodzi- dziwne jak by gra, gdzie kolesie używają magii, są gnomy itp miała "realistyczną" grafikę.


Oo

Przecież w każdej (chyba) grze fantasy mmo masz magię, a taka GW ma jednak bardziej realistyczną grafikę od WoW. Poza tym nie widzę związku między realizmem grafiki, a tym co jest w grze. Przecież można zrobić w miarę realistyczne modele i tekstury, by nie były kanciaste i nie wyglądały jak z komiksu.

Offline Chiunshin

Guild Wars - konkurent dla WoWa ;)
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 16, 2008, 11:28:32 am »
Eh, co ma abonament do grywalności danej gry? Eh, jak mnie śmieszą tacy ludzie  :lol:
quote]zmęczył mnie ten napis już[/quote]