Autor Wątek: HARDKORPORACJA - hardcorowy magazin komiksowy.  (Przeczytany 28548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szavel

Odp: HARDKORPORACJA - hardcorowy magazin komiksowy.
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 18, 2011, 12:51:24 am »
  • zapraszam wszystkich komiksowych przyjaciół w sobotę do klubu Chwila (róg Ogrodowej i Żelaznej) na koncert Żelaznej B. 20:00.
szalom.
ww.szawel.boo.pl

www.polka-zoo.oz.pl

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: HARDKORPORACJA - hardcorowy magazin komiksowy.
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 12, 2012, 03:53:16 pm »
Wybrałem ten założony przez Szawła Płóciennika temat, ponieważ był najbliżej. :)
No więc przeczytałem "Moją terapię". Komiks dość osobliwy, anegdotyczny, edukacyjny, historyczny... Ale przede wszystkim biograficzny, bo zdaje się być wyrazem hołdu dla Sławomira Gołaszewskiego. Najważniejsze jednak, że albumik dobrze się czyta, a jego oddziaływanie jest kojące. :)
Dubowej ścieżki dźwiękowej do komiksu sobie nie puściłem - nie chciałem ryzykować, bo nie lubię reggae, chociaż z drugiej strony przywiązuję dużą wagę do sekcji rytmicznych i transowości w muzyce.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: HARDKORPORACJA - hardcorowy magazin komiksowy.
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 14, 2014, 03:31:51 pm »
"Pinki" - kolejny udany biograficzny komiks Szawła Płóciennika. I znacznie grubszy od "Mojej terapii". Skonstatujmy róż..., przepraszam, również rzecz bardzo istotną: tylko prawdziwy komiksiarz różowego się nie boi. :D 

Offline Jaszcząb

Odp: HARDKORPORACJA - hardcorowy magazin komiksowy.
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 15, 2014, 01:59:11 pm »
Skoro Dariusz wyciągnął ten temat na wierzch, to pochwalę się przy okazji, że jeden z epizodów Kapitana Minety, publikowany
pierwotnie w Hardkorporacji, właśnie ukazał się na Węgrzech w antologii komiksowej "Papírmozi 7".

Tu linka: http://papirmozi.blog.hu/2014/10/02/papirmozi_elozetes_kulfoldi_alkotok_2_resz_kovacs_becquelin_sztybor-nowacki