Autor Wątek: Ghost in the Shell - Stand Alone Project  (Przeczytany 7120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sivy

Ghost in the Shell - Stand Alone Project
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 22, 2003, 04:23:36 pm »
nooooooooooooooooo........ zeby tak od razu ssie moze bys zaczal od wciaga :wink:
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Szwi

Ghost in the Shell - Stand Alone Project
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 09, 2003, 04:03:33 pm »
Ejże, topic jest o SAC, nie o NGE:)

Serial rozkręca się powoli. Ale to znaczy tyle, że każdy odcinek jest lepszy od poprzedniego:) Niektóre przebijają klimatem nawet Cowboy Bebop. Wspomnę tu odcinek z niesubordynowaną Tachikomą. albo ten, któtry co bardziej niecierpliwi określiliby mianem przegadanego:) Nawiasem mówiąc siadłoby nam takie wirtualne forum, nie?:)
Od strony graficznej seria bije na glowę wiekszość kinówek. Jeeeez Te mechy, pojazdy, samochody, broń, tachikomy, oświetlenie, cienie i animacje... Odleciałem. Jeszcze trochę, a poważnie zaczną zaliczać filmy do kategorii Ciężko Uzależniające Dragi:)
nteligencja wcześnie wykryta jest uleczalna!

Offline SeeMoon

Ghost in the Shell - Stand Alone Project
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 19, 2004, 10:48:40 am »
Mam taką prośbe. Czy ktoś obeznany mógł by napisać jaka jest kolejność oglądania GITS - troszke tego wyszło.
THX
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Dwukwiat

NAPISY Ghost in the shell SAC 2nd GIG ep 25
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 03, 2008, 10:33:23 pm »
Witam, jak w temacie napisalem potrzebuje napisy do tego odcinka:Ghost in the shell SAC 2nd GIG ep 25 . Szukalem gdzie tylko moglem ale nie udalo mi sie znalesc, moze wy mi pomozecie (na napi projek, animesub i kilku innych, nie ma tych napisow) z gory dzieki za pomoc

/D

Offline Qraq

Odp: NAPISY Ghost in the shell SAC 2nd GIG ep 25
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 03, 2008, 11:29:42 pm »

Offline Konował

Odp: NAPISY Ghost in the shell SAC 2nd GIG ep 25
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 04, 2008, 09:27:18 am »
Ja bym sprawdził jeszcze w Empiku, jeżeli jakiś jest w twojej okolicy. Zawsze taniej będzie jeżeli pominie się koszty przesyłki.  ;-)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: NAPISY Ghost in the shell SAC 2nd GIG ep 25
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 04, 2008, 11:50:18 am »
Również polecam jakiś sklep.

Na temat kłódeczka.

Offline Ganossa

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 10, 2011, 03:45:22 pm »
Od 7 lutego będzie leciał GitS Stand Alone Complex.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 04, 2011, 11:36:44 pm »
Od dzisiaj miał zacząć się drugi sezon Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, ale z przyczyn technicznych zamiast tego będą leciały nowe odcinki Bleacha.

Offline obik

Odp: Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 05, 2011, 11:13:23 am »
szkoda, bo mi Hypera zabrali już jakieś 2 lata temu, a widze, że z animcami to się strasznie postarali.

Offline Hunter Killer

Odp: Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 05, 2011, 05:01:31 pm »
Gitsa SAC i 2 można nawet teraz dorwać na allegro, czy gdzieś na serwisach, w duuużo lepszey wydaniu jak dla mnie, bo raz, że masz oryginalną ścieżkę dźwiękową, a nie jakiś dubbing francuski w tle, dwa można wybrać sobie między polskim lektorem/napisami/napisami fanowskimi, a nie być zmuszonym na beznadziejnego lektora z głosem jakby miał zaparcie.

Ja kupowałem na bieżąco jak tylko wydawali i nie żałuję, jedynie szkoda mi, że nie wydali kolejnej fajnej serii, ale jak pomyślę o tych "polskich klientach" to może lepiej.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything