trawa

Autor Wątek: Krakowska Szkoła Filmu i Komunikacji Audiowizualnej zaprasza  (Przeczytany 2290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KSS

Krakowska Szkoła Filmu i Komunikacji Audiowizualnej zaprasza
« dnia: Wrzesień 07, 2009, 06:20:56 pm »
KRAKOWSKA SZKOŁA FILMU I KOMUNIKACJI AUDIOWIZUALNEJ   zaprasza

Krakowska Szkoła Filmu i Komunikacji Audiowizualnej, która działa we współpracy z Krakowską Szkołą Scenariuszową, oferuje wieloletni plan studiów, dzięki któremu mogą Państwo zdobyć komplementarną wiedzę na temat tworzenia filmów, począwszy od napisania scenariusza, przez reżyserię, aż po ich produkcję. Nauka w KSF i KA to nie tylko cenna wiedza, ale także możliwość zdobycia praktycznych umiejętności, spotkania z mistrzami, uzyskanie wartościowych porad, poznanie innych pasjonatów sztuki filmowej z którymi w przyszłości być może stworzycie Państwo wielkie filmowe arcydzieła.

Dla osób kontynuujących naukę na II roku i w kolejnych latach proponujemy 20 % zniżki za każdy kolejny kurs. Jednocześnie informujemy, że osoby, które podczas I roku zaliczyły tzw. „kurs podstawowy" na który składają się następujące przedmioty:
- język filmu
- historia kina
- wiedza o kulturze współczesnej
są z niego zwolnione kontynuując naukę na innych kierunkach.

Krakowska Szkoła Filmu i Komunikacji Audiowizualnej w roku akademickim 2009/2010 rozpoczęła rekrutację na następujące kursy:


* Reżyseria Filmowa ( 2 semestry) – 3000zł/semestr
* Organizacja Produkcji Filmu i Komunikatów Audiowizualnych (2 semestry) – 2500zł/semestr
* Scenariusz Filmu Fabularnego (2 semestry) – 2000zł/semestr
* Scenariusz Filmu Reklamowego i Komunikatów Audiowizualnych
(2 semestry) - 2000zł/semestr
* Scenariusz Filmu Dokumentalnego (1 semestr) – 2000zł/semestr


Wykłady prowadzą znani twórcy polskiego kina, kulturoznawcy, praktycy i teoretycy od lat związani ze światem filmu i kultury m.in.

prof. Grzegorz Królikiewicz, Andrzej Żuławski, Jerzy Stefan Stawiński, Józef Hen, Krzysztof Miklaszewski, prof. Tadeusz Lubelski, prof. Tomasz Goban-Klas, prof. Walery Pisarek,dr hab. Iwona Sowińska, dr hab. Waldemar Kuligowski, Maria Zmarz-Koczanowicz, Marcin Wrona, Xawery Żuławski, Grażyna Trela, Joanna Kos-Krauze, Przemysław Nowakowski, dr Piotr Kletowski, dr Piotr Marecki, dr Jakub Momro, dr Łukasz Ronduda, Kamil Śmiałkowski, Roman Kurkiewicz, Piotr Wasilewski, Mariusz Sykut, Michał Oleszczyk, Wacław Krupiński, Iga Gańcarczyk, Jerzy Orłowski, Leszek Stafiej, Grzegorz Lipiec, Agnieszka Smoczyńska i inni

Studenci Krakowskiej Szkoły Filmu i Komunikacji Audiowizualnej, którzy spełniają wymogi regulaminu mają możliwość:
- otrzymania zwolnienia z opłat za 2 semestr nauki (10 osób).
- wzięcia udziału w konkursie na najlepszy scenariusz, w którym 3 osoby otrzymają nagrodę w wysokości 10 tys. zł każdy.


Uczestnicy kursów w Krakowskiej Szkole Scenariuszowej mają możliwość uczestniczenia w nadobowiązkowych praktykach związanych ze wspólnymi przedsięwzięciami Szkoły oraz TVP Kraków. Jest to wspaniała okazja aby zapoznać się z praktyczną realizacją filmów, przeprowadzaniem castingów czy pracą w telewizji.
Wszystkie szczegóły na ten temat do uzyskania na bieżąco w sekretariacie szkoły.


Krakowska Szkoła Scenariuszowa we współpracy z TVP Kraków zrealizuje cztery dokumenty na podstawie scenariuszy uczestników kursu Scenariusza Filmu Dokumentalnego.

Absolwenci I roku Kursu Scenariusza Filmu Fabularnego, którzy wyrażą chęć uczestniczenia w zajęciach praktycznych (warsztatach) w roku akademickim 2009/2010 otrzymują zniżkę w wysokości 50% stawki podstawowej czesnego. Jednocześnie uprzejmie prosimy o zgłaszanie swego uczestnictwa w warsztatach w sekretariacie szkoły bądź e -mailowo do dnia 30 października 2009 r.


[size=24]REKRUTACJA DO 30 PAŹDZIERNIKA 2009!
Z A P R A S Z A M Y ! ! !w w w . k s f . e d u . p l