Autor Wątek: Złota Brama 2008 już otwarta!  (Przeczytany 3594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Irris

Złota Brama 2008 już otwarta!
« dnia: Luty 25, 2008, 03:01:29 pm »
Złota Brama

to główna nagroda konkursu dla autorów najlepszych Terenowych Gier Fabularnych


Stowarzyszenie FunReal powstało by wspierać i integrować środowisko twórców gier, umacniać znaczenie gier fabularnych jako kształtujących kulturę i rozwijających różnorodne umiejętności, doskonalić rozwiązania fabularne i mechaniczne stosowane w terenowych grach fabularnych oraz stwarzać otwarte miejsce dla wymiany doświadczeń i idei twórców gier.

Pozostajemy nieodmiennie pełni podziwu tak dla kunsztu pisarskiego, kreatywności, jak również wysiłku i zaangażowania, który wkładają autorzy scenariuszy i mistrzowie gry w przygotowanie i rozegranie poszczególnych Gier.
Dla najlepszych przeznaczyliśmy nagrody pieniężne o łącznej wartości 3000 złotych oraz wyróżnienie noszące nazwy “Złota Brama“.

Bramy są nagrodami niezależnymi, przyznawanymi za terenowe gry fabularne, raz do roku, przez ogólnopolską Kapitułę jako wyraz uznania środowiska twórców gier oraz graczy, dla ich autorów i Mistrzów Gry.

Pod tym adresem znajduje się Regulamin Konkursu:
http://www.hardkon.pl/index.php/zlota-brama/zlota-brama-regulamin-konkursu/

Zapoznajcie się z nim. Jeśli cokolwiek będzie niejasne, zapytajcie w tym wątku lub na forum Trójmiejskiej Inicjatywy RPGowej:
http://www.tir.yum.pl/forum/viewforum.php?f=91

Później… Sięgnijcie do szuflad, starych katalogów w Moich Dokumentach, sięgnijcie po pomysły które od dawna kiełkowały w zakamarkach umysłu.
Napiszcie Grę. Pokażcie ją i zaskoczcie nas.

Czekamy.

konkurs@funreal.org

Offline Irris

Odp: Złota Brama 2008 już otwarta!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2008, 04:38:28 pm »
Złota Brama na Dzień Dziecka 

Ostatni tydzień minął pod wezwaniem patrona majowych weekendów – Tojuża.

"Słuchaj, bo ja trochę zabalowałem w długi weekend, z tą Bramą to poważnie tylko do osiemnastego?…TO JUŻ? Tak szybko?”
Tak właściwie należałoby teraz wziąć pół litra, albo lepiej 0,7 (”najwyżej zostanie”) i zastanowić się czemu ludzie lubią okrągłe daty, zaczynają diety od poniedziałku i wyżej cenią sobie 15stą rocznicę ślubu niż 18stą. Donkiszoterią walka z czymś takim. Dlatego ogłaszamy:
NOWY OSTATECZNY DEADLINE ZŁOTEJ BRAMY TO
30 MAJA 2008
ewentualnie
31 MAJA 2008
Czy którego on się tam kończy. No dobrze…

Przyjmujemy prace do Dnia Dziecka.

Jeśli chodzi o Złota Bramę, jest jeszcze jedna rzecz, o której chcielibyście pewnie się dowiedzieć. Doszła do puli kolejna nagroda, którą rozlosujemy wśród wszystkich, którzy nadeślą pracę.
Jest to
Akredytacja na konwent FLAMBERG

Podobno, według opublikowanego programu, odbędzie się tam inicjatywa nazwana przez organizatorów Dniem Debiutów. Postanowiliśmy wesprzeć zaprzyjaźniony konwent z południa, który podobnie jak my, pragnie zintegrować środowisko twórców TGF. Więcej informacji na stronie konwentu http://www.flamberg.pl
Gratulujemy ciekawego pomysłu. 

I jak zwykle jesteśmy do Waszej dyspozycji, zwarci i gotowi do udzielania odpowiedzi na wszelkie zapytania, które trafią do skrzynki konkurs@funreal.org.

Pozdrawiam

 

anything