Autor Wątek: OMEGA-MEN  (Przeczytany 2325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ProMaSs

OMEGA-MEN
« dnia: Luty 26, 2008, 01:49:39 pm »
Dla mnie Omega-Men tzn w sumie pierwsze 38 numerow jakie posiadam zrobily na mnie dobre wrazenie. W sumie w latach 80' nie mozna liczyc na zajebiste kolory ale na to sie nie zwraca sie uwagi gdy fabula Cie "zjada'.
W sumie Omega byl pewna odpowiedzia DC na L.E.G.I.O.N'a. Fabula to dziala  jak pamietam DOUGa MOENCHa a kreska Toda Smitha lub Romea Tanghala. I to wlasnie w Omega-Menie pojawil sie pierwszy raz Lobo ;)
Jak ktos bedzie mial dostep do serii to polecam :D

Offline redevil

OMEGA-MEN
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2008, 04:12:16 pm »
Reklamujesz swój "sklep" w tak oczojebny sposób, ze mi ręce opadają. Daj spokój już, a moderatorzy mogliby coś z tym zrobić.

Offline ProMaSs

OMEGA-MEN
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2008, 04:28:03 pm »
Tak sie sklada ze oprocz sprzedawania mam swoja spora kolekcje komiksow ;) wiec sie odczep jak mozesz :P To ze sprzedaje jakies komiksy to nie znaczy ze je wpycham wszedzie na sile. Nie dziala wyszukiwarka a nie bylo tematu o Omega wiec go zalozylem a wiec o co Ci własciwie chodzi ? Nie masz nic w temacie do powiedzania to lepiej nic nie pisz.

Offline graves

OMEGA-MEN
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2008, 04:37:17 pm »
Cytat: "ProMaSs"
Tak sie sklada ze oprocz sprzedawania mam swoja spora kolekcje komiksow ;) wiec sie odczep jak mozesz :P To ze sprzedaje jakies komiksy to nie znaczy ze je wpycham wszedzie na sile. Nie dziala wyszukiwarka a nie bylo tematu o Omega wiec go zalozylem a wiec o co Ci własciwie chodzi ? Nie masz nic w temacie do powiedzania to lepiej nic nie pisz.

Redevil  ma rację.
Nie wolno zakładać tematów w stylu - "co o tym sądzicie?" Nikomu to nie służy, bo często dyskusji z tego nie ma.
Nie ma również sensu zakładać tematu o każdej serii.
Jak zakładasz temat - to znaczy, że masz dużo o tym do powiedzenia. Przedstawiasz serię, tym co jej nie znają.
Tematy w stylu (wcześniej wskazanym) - są zamykane.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline ProMaSs

OMEGA-MEN
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2008, 04:39:46 pm »
no to go zamknijcie ;) nie wiedzialem ze tak jest i tyle.  :roll:  :roll:  :roll:

Opowiedz po trosze o fabule, przedstaw postać - w Polsce jest kompletnie nieznany. Dzięki temu Twój post coś wniesie i nie będzie trzeba zamykać tematu.