Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13  (Przeczytany 155277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« dnia: Luty 27, 2008, 08:21:40 pm »
Po staremu:
Cytat: Dread
Ten temat nie służy do bezsensownego nabijania postów. Temat służy wzajemnemu poznawaniu się, przedstawianiu się nowych userów oraz luźnym dyskusjom i innym sprawom, których nie da się załatwić w inny sposób.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o anime i mangach, bo od tego są odpowiednie, poświęcone owym anime tematy. Jak nie ma, to wypada takowy założyć, nie ma strachu, najwyżej poprawię.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o grach komputerowych, kompach, bitewniakach, grach RPG, muzyce itp, bo od tego są odpowiednie Gildie. Małe dygresje są w porządku, ale kilkustronnicowe dyskusje już nie.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o sprawach, które nie dotyczą ogółu użytkowników, w sensie takie, które można załatwić poprzez PW, mailem, komunikatorem, telefonując, czy odwiedzając osobiście. Nie każdego obchodzi to kto komu wisi jakieś płyty, czy nawołuje do wspólnego picia kawy.

Proszę Was, nie róbcie z tego tematu czatu. Nikomu nie będę sprawdzał ilości znaków w poście, ale czasami warto się zastanowić, czy warto wysyłać posta złożonego z jednego wyrazu, czy emoty, albo lakonicznego "ja też". Nie jest to bezwzględny zakaz, ale umiar jest wymagany.
Dodam do tego jeszcze apel o używanie mózgu i czytanie ze zrozumieniem, bo cos ostatnio umiejętność ta zanika.

Uprzejmie Was proszę, aby starać się mieścić w 2 stronach dziennie. Jest to jedynie zalecenie, nie obłożone jakimikolwiek sankcjami, poza tym, że będzie mi smutno (;)). Zamordyzmu wprowadzać nie będę, gdyż zamordystą nie jestem - liczę na Waszą współpracę.

Cytat: Wilk Stepowy
Nie flejmić się.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2008, 01:43:55 pm wysłana przez grzybek »
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Niuniek

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2008, 08:30:54 pm »
Pierwszy?  ;)

Offline nolifesking

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2008, 08:34:01 pm »
Drugi!! :)

Hmm mam w pokoju komputer.. ale jakoś informacje na necie są słabo przyswajalne. Wole telewizyjne wiadomości albo z gazety.. na gazety mnie nie stać. Dzieje sie coś ciekawego w świecie animcowym ?

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2008, 08:42:12 pm »
gazety masz w necie wiec w czym problem? swoja droga crtaltdel ostatnio wypuscilo bardzo ciekawy (prawdziwy xD) komiks



chociaz on chyba bardziej pasuje do ggk niz do m&a... tu trzeba by wszystkie lolzy epic faile itd. zamienic na nyan-nyah kawaii toyota nagasaki ;)

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2008, 08:43:18 pm »
Łokcie bez gwoździ- chyba dobrze pamiętam. :D
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline @

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2008, 09:07:03 pm »
Cytat: "Shino"
gazety masz w necie wiec w czym problem? swoja droga crtaltdel ostatnio wypuscilo bardzo ciekawy (prawdziwy xD) komiks



chociaz on chyba bardziej pasuje do ggk niz do m&a... tu trzeba by wszystkie lolzy epic faile itd. zamienic na nyan-nyah kawaii toyota nagasaki ;)

wrong.

4chan  :roll:

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2008, 09:15:22 pm »
Cytat: "Niuniek"
Pierwszy?  ;)

Drugi, bo ja byłem pierwszy :)

Cytat: "szino"
tu trzeba by wszystkie lolzy epic faile itd. zamienic na nyan-nyah kawaii toyota nagasaki

Po czym zamienić kolejnością pierwszy i ostatni obrazek.  :lol:

Cytat: "ajon"
Łokcie bez gwoździ- chyba dobrze pamiętam

linky
;)

Cytat: "noli"
Hmm mam w pokoju komputer.. ale jakoś informacje na necie są słabo przyswajalne

Ja mam tak od paru lat. Kończy to się na tym, że o naprawdę istotnych informacjach (np. że jesteśmy w strefie Szengen) dowiadujesz się po miesiącu od klienta.

Próbuję się umówić z laską, której trudno jest zrozumieć, że "Wietnam się skończył". Dziewczyna dwa lata walczyła o mnie, podczas gdy ja starałem się o wdzięki innej (która to inna obecnie jest z moim najlepszym przyjacielem, z czego cieszę się bardziej, niż z tego, gdyby była ze mną, ale to telenowela brazylijska na inną okazję). Teraz, gdy ja staram się o względy tej, która się o mnie starała niewiele mogę zdziałać. Laska ze starania się zrobiła cel sam w sobie i nie jest w stanie "przestawić się", dać sobie spokój i pogodzić się z tym, że się jej udało. Zwyczajny syndrom Wietnamu, czy Zatoki, gdy żołnierz wracając do domu nadal żyje wojną.

Ciekawy ten świat.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2008, 09:29:47 pm »
Przeczytałem Principię Discordię i doznałem oświecenia :shock:


FLIEGENDE KINDERSCHEISSE!

Offline Stormcrow

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 28, 2008, 06:23:40 am »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Cytat: "szino"
tu trzeba by wszystkie lolzy epic faile itd. zamienic na nyan-nyah kawaii toyota nagasaki

Po czym zamienić kolejnością pierwszy i ostatni obrazek.  :lol:


LMAO OMGPLZ IMHO.

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 28, 2008, 10:12:54 am »
Cytat: "Dreadorus Maximus"

Cytat: "szino"
tu trzeba by wszystkie lolzy epic faile itd. zamienic na nyan-nyah kawaii toyota nagasaki

Po czym zamienić kolejnością pierwszy i ostatni obrazek.  :lol:
epic fail :roll:

Offline Deedlith_Anthy

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 28, 2008, 10:13:18 am »
Bardzo fajny i (niestety) czasem prawdziwy komiks :D Autor miał słuszne spostrzeżenie.
BTW, witam wszystkich piszących tu gildiowców. Po dwóch latach czytania postanowiłam się u was w końcu zarejestrować i zacząć pisać. Teraz żałuje, że wcześniej tego nie zrobiłam.
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 28, 2008, 10:26:27 am »
Niestety ze "starej gwardii" tu juz zbyt wielu osob nie ma lecz mimi, ze przez to pewnie niezrozumiane pytanie trzeba zadac:
"jestes moze informatykiem?" ;)

Offline Deedlith_Anthy

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 28, 2008, 10:29:44 am »
Aż nie jestem pewna, czy to do mnie pytanie :lol:
Nie, niestety informatykiem nie jestem..Zresztą 15-16-letnie dziewczyny nieczęsto nimi bywają.
Za to fanką gier komputerowych i konsolowych jak najbardziej ;)
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 28, 2008, 01:13:51 pm »
Cytat: "@"
wrong.

4chan :roll:



Cytat: "Deedlith_Anthy"
Za to fanką gier komputerowych i konsolowych jak najbardziej ;)

Potrzeba kogoś grającego w Defcona i/lub WiCa. Nadasz się? :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Deedlith_Anthy

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.13
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 28, 2008, 01:27:02 pm »
O Defconie coś słyszałam, ale w rękach tej gry nie miałam, o drugiej nawet nie słyszałam  :(
Przydałoby się zatem napisać, moje ulubione gry :Gothic 1 oraz 2, Lineage II, Ragnarok Online, Zelda Ocarina of Time oraz Majora's Mask, Final Fantasy VII, Super Smash Bros Melee, Soul Calibur 2, (konsolowe) Lord of The Rings Two Towers (GBA, GC).
Plus oczywiście te, o których zapomniałam-jest tego więcej, ale ja mam słabą pamięć, jak trzeba sobie coś "na teraz" przypomnieć  :)
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

 

anything