Autor Wątek: Hella Komiks  (Przeczytany 69498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JANKE'S

Hella w opałach
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 05, 2008, 08:37:36 pm »
tak mi się jakoś skojarzyła nazwa nowego wydawnictwa
żebym nie wykrakał...

Offline Piotr_Łódź

Hella Komiks
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 08, 2008, 04:58:59 pm »
Ja zaś czekam aż wydadzą komiksy w klimatach sado-maso . Jako miłośnik BDSM mam nadzieję ze w końcu sobie poczytam po polsku ostre komiksy o tematyce bondage , tortury , fetysz , spanking itp.
rawdziwa cnota krytyki się nie boi - Ignacy Krasicki

N.N.

  • Gość
Hella Komiks
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 08, 2008, 07:25:39 pm »
Cytat: "Piotr_Łódź"
Ja zaś czekam aż wydadzą komiksy w klimatach sado-maso . Jako miłośnik BDSM mam nadzieję ze w końcu sobie poczytam po polsku ostre komiksy o tematyce bondage , tortury , fetysz , spanking itp.


Crepax to dla Ciebie za mało? :shock:

Offline Piotr_Łódź

Hella Komiks
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 09, 2008, 01:36:28 pm »
Crepax jest ok. Ale chętnie też poczytałbym takie historie w kolorze .
rawdziwa cnota krytyki się nie boi - Ignacy Krasicki

N.N.

  • Gość
Hella Komiks
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 09, 2008, 03:55:39 pm »
Cytat: "Piotr_Łódź"
Crepax jest ok. Ale chętnie też poczytałbym takie historie w kolorze .


A co ma kolor do tematyki?
Najlepszy komiks w klimatach, o jakich piszesz - "Spider Garden" - też jest czarno-biały

Offline lobsterandscrimp

Hella Komiks
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 09, 2008, 04:16:57 pm »
najlepszy w sensie najlepszej zawartosci bdsm czy jakosci samego komiksu abstrac**jac od temtyki?
http://mujrushoffyblogasek.blogspot.com/ - moj słitaśny pamietniczek! | http://img441.imageshack.us/img441/9642/brkslsz6.jpg |||UWAGA, ZUBAŻAM DYSKUSJĘ

N.N.

  • Gość
Hella Komiks
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 09, 2008, 05:23:32 pm »
Cytat: "lobsterandscrimp"
najlepszy w sensie najlepszej zawartosci bdsm czy jakosci samego komiksu abstrac**jac od temtyki?


W tym pierwszym sensie

Offline karolk

Hella Komiks
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 09, 2008, 09:41:32 pm »
DO CD jacka kiedy hella bedzie w sklepie gildi?

Offline kas1

Hella Komiks
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 12, 2008, 08:35:48 am »
Przez pewien okres czasu nie byłem aktywnym komiksiarzem. Nie pisałem postów, nie kupowałem nowych komiksów i całkowicie starałem się wyleczyć z tego nałogu. Wytrwałem prawie 4 miesiące. Był to taki mój wewnętrzny bunt przeciwko cenom. Teraz wróciłem odmieniony. Nie kupuje już wszystkiego, co tylko jest wydawane. Skupiam się na wybranych pozycjach. Zarówno pojawienie się nowego wydawnictwa, jak i tematyka cieszą. Gdzieś tam w wewnątrz pobudza ciemną stronę mojego jestestwa, jednak martwię się, że możemy być świadkami medialnego skandalu (niestety). W naszym kraju nic co jest takie antykatolickie, antyklerykalne nie ma racji bytu (przynajmniej w tradycyjnej dystrybucji). Dodatkowo padnie zarzut, że komiksy przecież czytają dzieci a treści w nich zawarte mogą na trwałe skrzywić psychikę bezbronnego na ataki szatana dziecęcego umysłu. Może być srogo...
Jako, że nie znam tych pozycji mogę się wypowiedzieć jedynie co do zaproponowanej przez wydawcę ceny (a co).
Nowy wydawca obala mit, że to co drogie musi być w twardej oprawie. Może przecież być w miękkiej a ekskluzywności można dodać poprzez samą cenę  i  "skrzydełka"! Podsumowując 192 str. w czerni i bieli za 78zł to chyba nieporozumienie...

Offline yurek1

Hella Komiks
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 12, 2008, 10:32:50 am »
ale przecież Convent Of Hell nie jest antykatolicki - tam po prostu zakonnice i księża pie***lą się jak króliki, nic nowego.  :)

mnie cieszy pojawienie się tego wydawcy, bo jednak zapełnia pewną lukę. nie muszę tych komiksów czytać ani lubić, wystarczy, że mogę sobie w każdej chwili pójść i je kupić.

ani Taylor ani Noe nie są z mojej półki, ale chętnie bym kupił po polsku np. Little Ego Giardino, Druunę Serpieriego albo coś Hugdeberta, względnie intrygujące Shadow & Light Quinna (albo Quinn, nie chce mi się sprawdzać, czy to kobieta, czy facet) - i to są moje propozycje dla nowego wydawcy, który mam nadzieję, że czasem tu zagląda.  :D
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline l_d

Hella Komiks
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 12, 2008, 05:59:05 pm »
Cytuj
W naszym kraju nic co jest takie antykatolickie, antyklerykalne nie ma racji bytu (przynajmniej w tradycyjnej dystrybucji). Dodatkowo padnie zarzut, że komiksy przecież czytają dzieci a treści w nich zawarte mogą na trwałe skrzywić psychikę bezbronnego na ataki szatana dziecęcego umysłu.


Wątpię żeby ktoś zechciał zrobić aż taką reklamę tym komiksom. A szkoda bo k.k. robi świetną reklamę za każdym razem kiedy zabrania jakiejś pozycji...

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Hella Komiks
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 12, 2008, 07:21:53 pm »
Cytat: "karolk"
DO CD jacka kiedy hella bedzie w sklepie gildi?

Rozmowa handlowa zaplanowana została na WSK, kiedy to sam wydawca będzie lepiej wiedział na czym stoi. Kiedy ostatnio rozmawialiśmy to jeszcze nie było wiadomo czy w terminie ukaże się drugi komiks.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline lobsterandscrimp

Hella Komiks
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 12, 2008, 11:38:36 pm »
Cytat: "kas1"
jednak martwię się, że możemy być świadkami medialnego skandalu (niestety). W naszym kraju nic co jest takie antykatolickie, antyklerykalne nie ma racji bytu (przynajmniej w tradycyjnej dystrybucji). Dodatkowo padnie zarzut, że komiksy przecież czytają dzieci a treści w nich zawarte mogą na trwałe skrzywić psychikę bezbronnego na ataki szatana dziecęcego umysłu. Może być srogo...



e tam. charakter tytulow raczej moze doprowadzic do wykupienia calego nakladu przez licealistow z tlustymi wlosami i w bluzach metaliki, ktorzy rysuja w zeszytach czaszki, krzyze i pajeczyny niz do skandalu;)
http://mujrushoffyblogasek.blogspot.com/ - moj słitaśny pamietniczek! | http://img441.imageshack.us/img441/9642/brkslsz6.jpg |||UWAGA, ZUBAŻAM DYSKUSJĘ

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Hella Komiks
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 13, 2008, 02:57:21 am »
Cytat: "lobsterandscrimp"

e tam. charakter tytulow raczej moze doprowadzic do wykupienia calego nakladu przez licealistow z tlustymi wlosami i w bluzach metaliki, ktorzy rysuja w zeszytach czaszki, krzyze i pajeczyny niz do skandalu;)


Moze sie tez zdazyc ze caly naklad wykupia rusalki wodne z kosmosu o psich ogonach grajace na waltorniach, ale nie opieralbym na tym biznesplanu.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Hella Komiks
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 13, 2008, 07:34:36 pm »
Wygląda na to, że macki cenzury obyczajowej dopadły Hellę już na starcie. Dzisiaj CK poinformowało, że nie będzie "Piekielnego zakonu" na WSK "z przyczyn niezależnych ani od organizatorów, ani od wydawnictwa".
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

 

anything