Autor Wątek: Dodruki exclusive'ów z Egmontu?  (Przeczytany 35046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 06, 2008, 08:49:10 am »
Cytat: "weiter"
My nie planujemy wznowień i przez kilka najbliższych lat, dopóki obowiązują nasze kontrakty i nasze decyzje, takich wznowień nie będzie.


To "dopoki" jest kluczowe...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

ramirez82

  • Gość
Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 24, 2008, 08:40:05 pm »
Co prawda temat nieco juz przykurzony, ale mimo wszystko postanowiłem oddać swój głos w sprawie.

Jak najbardziej jestem za dodrukami :roll:

Azyl Arkham opchnąłem jakiemuś frajerowi na allegro za 270 zeta, więc z checią bym nabył go za normalną cenę :lol:

Offline BOUNCER

Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 24, 2008, 08:46:02 pm »
Cytat: "ramirez82"
Co prawda temat nieco juz przykurzony, ale mimo wszystko postanowiłem oddać swój głos w sprawie.

Jak najbardziej jestem za dodrukami :roll:

Azyl Arkham opchnąłem jakiemuś frajerowi na allegro za 270 zeta, więc z checią bym nabył go za normalną cenę :lol:



jest różnica pomiędzy kolekcjonerstwem a chęcią szybkiego zarobku...........

Przy takich wypowiedziach, mimo że specjalnie zostały wtrącone aby ożywić/zaognić dyskusję,  staję się powoli przeciwnikiem dodruków.

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 24, 2008, 09:07:58 pm »
Cytat: "BOUNCER"
Cytat: "ramirez82"
Co prawda temat nieco juz przykurzony, ale mimo wszystko postanowiłem oddać swój głos w sprawie.

Jak najbardziej jestem za dodrukami :roll:

Azyl Arkham opchnąłem jakiemuś frajerowi na allegro za 270 zeta, więc z checią bym nabył go za normalną cenę :lol:



jest różnica pomiędzy kolekcjonerstwem a chęcią szybkiego zarobku...........

Przy takich wypowiedziach, mimo że specjalnie zostały wtrącone aby ożywić/zaognić dyskusję,  staję się powoli przeciwnikiem dodruków.


taaa święte słowa"frajerem" jest ten kto używa takich słów...

a za do drukami jestem swoją drogą wiele pozycji mi brakuje a fundusze są ograniczone
I'm a master for these cookies

Offline freshmaker

Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 24, 2008, 09:34:59 pm »
moim zdaniem ten kto kupil a.a. za 270 zeta to nie frajer tylko łoś. ja puściłem sen sprawiedliwych za 120 zeta i kupilem sobie za te kase absolute sandmana :)
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Trreker

Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 24, 2008, 09:38:42 pm »
Cytat: "freshmaker"
moim zdaniem ten kto kupil a.a. za 270 zeta to nie frajer tylko łoś. ja puściłem sen sprawiedliwych za 120 zeta i kupilem sobie za te kase absolute sandmana :)


nie ty jeden:) tyle ze 120 nie wycisnałem, musiałem sie 9 dyszkami zadowolić:P ...

Offline yurek1

Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 25, 2008, 05:46:05 am »
jak się już licytujemy, to powiem, że Feralnego sprzedałem za cztery stówy. i nie żałuję, bo z każdym kolejnym komiksem Moebiusa coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to nie moja półka.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline JAPONfan

Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 25, 2008, 05:45:15 pm »
Cytat: "ramirez82"
Co prawda temat nieco juz przykurzony, ale mimo wszystko postanowiłem oddać swój głos w sprawie.

Jak najbardziej jestem za dodrukami :roll:

Azyl Arkham opchnąłem jakiemuś frajerowi na allegro za 270 zeta, więc z checią bym nabył go za normalną cenę :lol:


i wlasnie daltego dodrukow nie bedzie. bo frajerow jest wiecej niz 1000 a egmont ma dzieki temu zbyt zapewniony.

200 zeta wydaj na kurs angielskiego a 70 na zakupy na amazonie.

Offline wilk

Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 25, 2008, 06:46:36 pm »
Cytat: "freshmaker"
moim zdaniem ten kto kupil a.a. za 270 zeta to nie frajer tylko łoś. ja puściłem sen sprawiedliwych za 120 zeta i kupilem sobie za te kase absolute sandmana :)

Ani łoś ani frajer ale kolekcjoner. Dla niektórych wartość stanowi nie tylko sam komiks ale fakt posiadania pierwszego wydania. Możliwe, że za pięć lat sprzeda ten komiks dwa razy drożej innemu kolekcjonerowi. To inwestycja jak każda inna. Żeby była jasność nie zaliczam się do tych osób ale rozumiem to.

ramirez82

  • Gość
Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 25, 2008, 06:49:29 pm »
Cytat: "yurek1"
jak się już licytujemy, to powiem, że Feralnego sprzedałem za cztery stówy. i nie żałuję, bo z każdym kolejnym komiksem Moebiusa coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to nie moja półka.


Szczęściarz! Ja Feralnego opyliłem jeszcze jak na allegro do 200 zeta dochodził, za 170 zł. Dla mnie Feralny to nieporozumienie, nie byłem nawet w stanie go zmęczyć do końca... ale mogłem poczekać z rok z jego sprzedażą...

Cytat: "JAPONfan"
i wlasnie daltego dodrukow nie bedzie. bo frajerow jest wiecej niz 1000 a egmont ma dzieki temu zbyt zapewniony.


Że co? Nie bedzie dodruków bo frajerów jest więcej niż 1000? Nie wiem o czym ty piszesz...

Offline JAPONfan

Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 25, 2008, 07:04:32 pm »
Cytat: "ramirez82"


Cytat: "JAPONfan"
i wlasnie daltego dodrukow nie bedzie. bo frajerow jest wiecej niz 1000 a egmont ma dzieki temu zbyt zapewniony.


Że co? Nie bedzie dodruków bo frajerów jest więcej niż 1000? Nie wiem o czym ty piszesz...


Ty uwazasz ze koles ktory kupil azyl za 270 zeta to frajer. Egmont uwaza to samo o ludziach ktory placa za niego 90 zlotych. ale poniewaz ludzi ktorzy wydadza 90 jest wiecej niz 1000 wiec zbyt takiego nakladu maja zapewniony. Bo co ryzykowac druk 2000? jeszcze by sie polowa nie sprzedala. albo co widac po mandrze 3/4 i ludzie tylko by czekali na wyprzedaze na allegro.

Frajerów chcacych zaplacic cwierc tysiaca jest z tego co widze po allegro jakichs 20, pewnie egmont moglaby zroibc super exlisiva 100 sztuk za 3 stowy, zbyt by byl a ty bys przedal "frajerowi" za 600.

ramirez82

  • Gość
Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 25, 2008, 07:17:33 pm »
Przecież tu nie chodzi o zwiekszenie nakładu exclusivów tylko o dodruk tych komiksów, których nakład dawno został wyczerpany, a które na pewno sprzedały by się jeszcze... nie wiem, w nakładzie 300 sztuk? Azyl Arkham, Feralny Major, Cromwell Stone i zapewne jeszcze Noce Nieskończonych. To po pierwsze.

A po drugie...

Cytat: "JAPONfan"
pewnie egmont moglaby zroibc super exlisiva 100 sztuk za 3 stowy, zbyt by byl a ty bys przedal "frajerowi" za 600.


Nie sprzedał bym komiksu za 600 zł, bo wpierw musiał bym go kupic za te 300zł, a żeby tyle wydać na komiks musiał bym być...  :lol:

Offline Ranaghar

Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 25, 2008, 08:06:57 pm »
Raczej nie opłaca się drukować 300 sztuk komiksu. Wtedy cena byłaby jeszcze wyższa niż przy nakładzie ~1000.

Offline BRK

Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 25, 2008, 08:09:13 pm »
Cytat: "Ranaghar"
Raczej nie opłaca się drukować 300 sztuk komiksu. Wtedy cena byłaby jeszcze wyższa niż przy nakładzie ~1000.

Niekoniecznie, bo niema konieczności doliczania kosztów tłumaczenia, obróbki, oraz przygotowania formy drukowej (płyt offsetowych).

Offline Gre

Dodruki exclusive'ów z Egmontu?
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 25, 2008, 09:34:05 pm »
Nie jestem za dodrukiem...choc jest kilka komiksów ktorych nie mam a bardzo bym chciał przeczytac jakchocby cromwell stonef,no ale trudno. temat juz rozciagany na wszystkie strony..mi sie podoba stanowisko egmontu,trzymaja sie swoich postanowien ;choc prawde mowiac nie moga inaczej strata zaufania mogłaby ich pograzyc.