trawa

Autor Wątek: Ser-ce - komiks medyczny  (Przeczytany 23053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Ser-ce - komiks medyczny
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 25, 2008, 02:46:47 pm »
No to teraz ja. na początku wspomnę iż odnalezienie Kolca w stogu MFK nie było takie trudne :D
Jeszcze raz dzieki za egzemplarz i za rysunek (dla obojga autorów).

Na początek powiem tak - lubię takie komiksy. komiks reklamowy vel komiks uświadamiający mają coś w sobie.  Bardzo fajna inicjatywa etc etc.
Okładka. Super, ale tak jak Kolec powiedział - byłoby fajniejsze jakby żyłki też były robione tak jak serce. No ale nie narzekam.
Komiks sam w sobie bardzo dobrze się czyta, może troszkę za szybko :) Ale rysunki miały w sobie coś takiego, ze się prawie cały czas uśmiechałem. Rozwaliła mnie mina pożeranej frytki.
Tak jak ljc na jak tylko zobaczyłem ten napis Biuro to moment musiałem się zastanowić o co chodzi ;) ale jestem dumny z siebie że dosyć szybko się domyśliłem :D
Główny bohater niekiedy przypominał mi Floriana Piekielnego z komiksów Szarloty Pawel. No i niekiedy rysunki (nie wszystkie) przypominały mi delikatnie zajawki Śledzia.
Ale nie czaję jednej rzeczy. Skąd Anioł Stróż i przeciwstawiony mu Hades. Skoro jest  Anioł, to w miejscu piekła powinien być nasz piękny Lucyfer ;)

Czekam na "Ser-ce II - Atak zmutowanej aorty" :D
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: Ser-ce - komiks medyczny
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 25, 2008, 04:00:27 pm »
Z racji delikatnego zabiegania na MFK nie zaopatrzylem sie w "Ser-ce". Mam wiec nadzieje, ze mozna jeszcze jakos poczta (oczywiscie placac za przesylke)...

Offline kolec

Odp: Ser-ce - komiks medyczny
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 25, 2008, 06:18:31 pm »
Z racji delikatnego zabiegania na MFK nie zaopatrzylem sie w "Ser-ce". Mam wiec nadzieje, ze mozna jeszcze jakos poczta (oczywiscie placac za przesylke)...

Na priva dane podaj.


YSTAD-SPOJLER YSTAD-SPOJLER:
http://kolec.ownlog.com/przerywnik-ze-hej,1672028,komentarze.html

Offline Mefisto76

Odp: Ser-ce - komiks medyczny
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 12, 2008, 08:45:34 pm »
 Trochę to trwało, perturbacje rodzinne przeszkodziły mi napisać w temacie sercowym wcześniej, ale oto jestem!

 Cieszę się, że Ystad potwierdza moje spostrzeżenie co do podobieństwa głównego bohatera do postaci ojca Kubusia Piekielnego (Jack - to Glorian Piekielny... :) )... Nie jest to broń boże żadna wada - mi się przynajmniej kojarzy bardzo sympatycznie. Treść przywodzi na myśl "Było sobie życie" - i to też jest fajne! Zgadzam się, ze okładka jest bardzo dobra - pomysł na "wyłuszczenie" serca i tytułu świetny. Rzuca się w oczy i bardzo wyróżnia na tle reszty.

Moim zdaniem jesteś Kolec na dobrej drodze, zeby zostać drugim "śledziem" - debiut naprawdę udany, GRATULUJę! Czekam na następne!
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Ser-ce - komiks medyczny
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 12, 2008, 10:43:09 pm »
Jack - to Glorian Piekielny... :)

Maćku, wiem, zauważ że literki F i G są blisko siebie, i załóż, że mi się palec omsknął :)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline kolec

Odp: Ser-ce - komiks medyczny
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 13, 2008, 03:27:28 pm »
Następne rzeczy będą już mam nadzieję autorskimi albumami, a nie kolejnym zleceniem, także rysunki będą raczej zupełnie inne.

Offline Mefisto76

Odp: Ser-ce - komiks medyczny
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 15, 2008, 09:04:09 am »
Maćku, wiem, zauważ że literki F i G są blisko siebie, i załóż, że mi się palec omsknął :)

To mamy podwójny zbieg okoliczności, bo imię Florian też przecież istnieje  :lol:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline kolec

Odp: Ser-ce - komiks medyczny
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 12, 2009, 04:46:30 pm »
Jeśli ktoś jeszcze chce się zaopatrzyć w "Ser-ce" to kilka ostatnich egzemplarzy wezmę na WSK.

 

anything