Autor Wątek: Grupa Wsparcia Trębacza  (Przeczytany 19760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

godai

  • Gość
Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 23, 2008, 08:06:58 pm »
Powiedz mi, skąd taka ksywa?

Offline Ziemniakento

Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 03, 2008, 07:01:20 pm »
Dzisiaj dostałem. Pachnący szkolną drukarką, z dedykacją i pięknym rysuneczkiem- mistrzostwem kompozycji. Trochę się słabo trzyma w łapie- brakuje mi tu twardej okładki i kredy, ale nic. Na początku trochę wyleje łez:
- literówki są. oczywiście Maszap to bardzo undergroundowa pozycja i jestem w stanie wybaczyć wszystko, nawet połykanie literek (podobno smaczne).
- literki. Na planszach pokazanych w tym temacie, na dygarcie widziałem inną czcionę. Może banał, ale w moim egzemplarzu zabrakło genialnych słóweczek koło namiocików "Solarium" itp. Nie wiem czy to przez to ale smutno mi...

A zalety: pełno. Wyśmienity scenar, cięty humor, wspaniali, oryginalni bohaterowie- Gracjan zwłaszcza. Świetna puenta na koniec. Powinni dawać ten komiks przedszkolakom. Bo tylko idiota nie zrozumiałby prorodzinnego przesłania tego dzieła.

Edit: skąd taka ksywa?

Offline JAPONfan

Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 03, 2008, 07:59:20 pm »
To tak jak ja z tym ze nie mam dedykacji :( ale mam za to az 3 strony a5 do zarysowania. sxerowac i odeslac do lombstera i bedzie jak znalazł na maszupowa antologie.

Nadal sie zglaszam po numer konta.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 04, 2008, 07:35:11 am »
Cytat: "JAPONfan"
Nadal sie zglaszam po numer konta.

Ja też.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:46:05 am »
Cytat: "Waltari"
Cytat: "JAPONfan"
Nadal sie zglaszam po numer konta.

Ja też.


widze że nie tylko ja mam taki problem :D
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline eimeth

Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 04, 2008, 01:22:39 pm »
A zostały Ci może lobsterandscrimp jeszcze jakieś egzemplarze z pierwszego limitowanego, baaaardzo eksluzywnego (oczywiscie nie numerowanego :-) )  wydania?
Bosz, taki okaz to MUSZE miec... (jak nie to bede sie musiał posiłkować kserem :-( )

Offline lobsterandscrimp

Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 05, 2008, 02:04:15 pm »
co do ksywki to tajemnica i niestety nie moge powiedziec, ale ma ona zwiazek z pseudonimem pewnego Greckiego poety. sa literowki niestety i zle dzielone wyrazy przy przenoszeniu (nie mowiac nic o brzydkim rysunku). czcionke zmienilem na taka, w ktorej byly ogonki i kropeczki. Gracjan nie jest wymyslony, istnieje naprawde: http://pl.youtube.com/user/GRACJANROZTOCKI

uzylem go bez jego zgody, ale jestem jego fanem. dedykacje narysowalem osobom, ktore mi napisaly, ze chca, bo nie kazdy lubi, jak mu mazac po komiksach (nawet brzydko narysowanych i skserowanych), ale fakt, moglem sie zapytac. hmm, chyba wszystko... Maszupa juz dostali chyba wszyscy, procz Rafa Fariszty (moze jego listonosz lubi brzydko narysowane komiksy z literowkami).
http://mujrushoffyblogasek.blogspot.com/ - moj słitaśny pamietniczek! | http://img441.imageshack.us/img441/9642/brkslsz6.jpg |||UWAGA, ZUBAŻAM DYSKUSJĘ

Offline JAPONfan

Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 05, 2008, 03:04:43 pm »
Polecam rowniez kopie strony Gracjana do znalezienia na guglu.

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 05, 2008, 04:21:26 pm »
Ja o lobsterze wiem wszystko, co prawda przyjaciół się nie zdradza, ale po szczegóły zapraszam na PW.

A przy Gracjanie opadła mi kopara aż do ziemi. Ale bynajmniej nie w takim sensie jak Romkowi w komiksie.

Offline Julek_

Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 06, 2008, 01:21:40 pm »
<Maszup Trio> to underground pełną gębą. Mnogo od literówek, okładka jest krzywo przycięta, plamy tuszu i niewygumokowany ołówek. Ale nie dajcie się zmylić! To wszystko artystyczne zabiegi twórcy, a niektórzy szczęśliwcy weszli w posiadanie limitowanego i ekskluzywnego wydania komiksu, który ani się nie spojrzeć a będzie śmigał na allegro po niebotycznych cenach!

Niektóry koncepty lobstera były urzekające - szczególnie znakomity debiut B16 na kartach polskiego komiksu. Gracjan nie zrobił na mnie tak wielkiego wrażenia, bo skądinąd jego tragiczną historię już znałem. Również Romek i A`Tomek mnie nie pociągają, bo to nie moje pokolenie. Chociaż <obliż> było genialne!

.zent

  • Gość
Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 06, 2008, 01:42:25 pm »
Dla mnie to w dalszym ciągu homoseksualna agitka.

Offline lobsterandscrimp

Odp: Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 19, 2008, 02:14:48 pm »
http://mujrushoffyblogasek.blogspot.com/ - moj słitaśny pamietniczek! | http://img441.imageshack.us/img441/9642/brkslsz6.jpg |||UWAGA, ZUBAŻAM DYSKUSJĘ

Offline lobsterandscrimp

Odp: Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 01, 2009, 09:42:54 am »
Hej

W zwiazku z wsk planuje wydac albumik komiksowy, podobnie jak mashup trio, na ksero i w malym nakladzie. Na razie nie chce mowic, ze na 100% bedzie na WSK, bo mam troche malo czasu, bo zdaje na drugi kierunek studiow i jak na razie przygotowania zajmuja mi bardzo duzo czasu. Zeby bylo ciekawiej, jakies 3 miesiace walnal mi zasilacz w kompie i zabral ze soba do hardware'owego nieba cala reszte podzespolow. A kto backupow nie robi, ten sam sobie szkodzi jak mowi stare przyslowie.

Do rzeczy, album bedzie sie nazywal SUPER BUKKAKE DISTROJ CHIBI CHIBI 5000, planowana objetosc to okolo 40 - 50 stron, a jest... sam nie wiem o czym, bo rysuje bez scenariusza, bez szkicow i w dodatku nie w kolejnosci chronologicznej. Wiec jest to jakas calosc, ale calosci nie stanowi na razie. Sam jestem ciekaw o czym to jest. Ale dzieki temu powstaje szybko.

Poswiecajac 3h dziennie rysuje ok. 2-3 strony komiksu u jak na razie mam 5 i okladke;) Chcialem wrzucic juz cos, ale poniewaz komputer mam tak naprawde w proszku (sporadycznie korzystam z internetu mobilnego w nieswoim laptopie (np w tej chwili). Zrobilem zdjecia okladki i kilku plansz aparatem w telefonie, ale wyszly tak tragicznie, ze wrzucam tylko okladke i to tez bardziej jako ciekawostke, bo malo widac

[img=http://img87.imageshack.us/img87/6887/foto1ev7.th.jpg]

W zwiazku z tym, ze robiac maszup trio tak naprawde najwiecej czasu poswiecilem na logistyke, kserowanie, zszywanie, potem pakowanie tego wysylanie, poczta tez nawalila ,bo komus tanm nie doszlo, to chetnie komus bym oddal te obowiazki, tzn odkserowanie i dystrybucje, a takze znalezienie jakiegos fra... dobrego czlowieka, ktory by to dal na swoje stoisko na mfk. Myslalem o Mikolaju Tkaczu i nawet mu wyslalem prywatna wiadomosc, ale na razie nie odpowiada, wiec jak ktos ma go na gg albo cos, to niech mu przekaze, zeby mi puscil smsem swoj numer telefonu bo chcialbym na ten temat pogadac.

Prosilbym, zeby w tym watoku wpisywaly sie osoby ewentualnie zainteresowane komiksem, zebym mogl skalkulowac ile to egz bedzie tak naprawde.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2009, 06:55:19 am wysłana przez lobsterandscrimp »
http://mujrushoffyblogasek.blogspot.com/ - moj słitaśny pamietniczek! | http://img441.imageshack.us/img441/9642/brkslsz6.jpg |||UWAGA, ZUBAŻAM DYSKUSJĘ

Offline Ziemniakento

Odp: Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 01, 2009, 09:49:45 am »
Czekam z wytęsknieniem.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Grupa Wsparcia Trębacza
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 01, 2009, 09:59:58 am »
Ja się piszę na egzemplarz
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

 

anything