trawa

Autor Wątek: Beasty- pytanie  (Przeczytany 2816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr D.

Beasty- pytanie
« dnia: Marzec 09, 2008, 11:42:40 pm »
Mam pytanie do sprawy wydawałoby się oczywistej. Jednak chciałbym się upewnić. Nie znalazłem informacji na ten temat w Erracie i innych podobnych. Chodzi mi o to, że Beast Herd w momencie, w którym dochodzi do walki formuje się w odział szeroki na 4 modele, co w 6ed zapewniało bonus za szeregi. W 7ed bonus jest od 5 modeli w szeregu. Czy oznacza to, że beast herd nie ma już bonusu za szereg? Tak mówią zasady tylko, że ma to się ni jak do zdrowego rozsądku.

Jeśli temat był gdzieś poruszany to sorry. Napiszcie tylko, że gdzieś był to jeszcze raz porządniej poszukam

Offline Asassello

Beasty- pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2008, 10:00:17 am »
w tej edycji nie maja bonusu za ranki :/

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline PERSHING

Beasty- pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2008, 09:07:10 pm »
Beasty dostają bonusy za szeregi ale nie kasują ranków przy wpadzie od boku ( pytanie czy jest wyraźnie napisane że muszą tworzyć oddział po 4 w szeregu ?)
... and with one final blow, his blade driven by his faith in the Lady, Marcus of Bordeleaux slew the fell lord of the Norse, ending the battle that had raged for night and day atop the towering lighthouse of L'Anguille..."

Offline grzech76

Beasty- pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2008, 07:41:48 am »
było to gdzieś już poruszane, ale nie pamiętam czy na tym forum.

natomiast bestie formują szeregi tak by jak najwięcej modeli walczyło, i niestety minimum 4 modele muszą być w pierwszym szeregu. czyli, jeżeli walczą z 1 modelem, formują się w oddział z 4 modelami w szeregu bez bonusów. jeżeli walczą z 5 modelami (o takich samych podstawkach) to formują się w oddział z 7 modelami w szeregu z bonusami za szeregi.

 

anything