Autor Wątek: Turniej w Warszawie? - wywiad środowiskowy ;)  (Przeczytany 1905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kapitan_Hak

Turniej w Warszawie? - wywiad środowiskowy ;)
« dnia: Marzec 12, 2008, 02:27:01 pm »
Sporo czasu minęło od ostatniego turnieju Mordheim w stolicy; idzie wiosna i czas wykazać inicjatywę Wink. W związku z tym, zanim rozpoczniemy właściwe czynności organizacyjne, chcielibyśmy zrobić rozeznanie, ile osób byłoby zainteresowanych uczestnictwem w turnieju i poznać ich opinie na temat paru mniej lub bardziej istotnych kwestii.

Zanim przejdę do wymienienia konkretnych pytań, podaję dwie podstawowe informacje odnośnie miejsca i terminu ewentualnego turnieju. Otóż wszystko wskazuje na to, że odbyłby się on w Staromiejskim Domu Kultury przy Rynku Starego Miasta, a najbardziej w tej chwili prawdopodobne terminy to 26.IV. albo 10.V. (soboty; turniej byłby jednodniowy).

Już spieszę z wyjaśnieniami, dlaczego właśnie takie terminy. Otóż wcześniejsze nie wchodzą w grę z racji innych imprez odbywających się w SDK (a właśnie tam chcemy zorganizować turniej ze względu na dość liczne zaplecze blatowe, makietowe, miłą atmosferę i niewygórowane koszty wynajęcia). Pierwszy możliwy termin to 19.IV., a wtedy (mamy nadzieję Wink) będzie turniej na Dragonie, więc automatycznie przeskakujemy na kolejny tydzień. Z kolei w maju mamy dwa długie weekendy, kiedy to organizacja turnieju nie wydaje się sensownym pomysłem (sporo osób pewnikiem wyjeżdża). Zdajemy sobie sprawę, że niestety maj to czas matur (z kolei koniec maja i czerwiec to już sesja) i na dobrą sprawę, żadnym terminem nie dogodzimy wszystkim. Mamy jednak nadzieję, że nawet osobom zapracowanym i pochłoniętym nauką uda się wyrwać na wiosenny turniej na ten jeden dzień (chwila rozrywki i relaksu dobrze Wam zrobi Wink) Smile.

Aha, cena wejściówki wynosiłaby ok. 15 zł - tak wynika ze wstępnych rozmów z SDK i mam nadzieję, że kwota ta nie ulegnie podwyższeniu.


Przejdźmy zatem do pytań:


1)Który termin turnieju bardziej by Ci odpowiadał?

A)26.IV.
B)10.V.

2)Z ilu bitew powinna się wg. Ciebie składać jednodniowa turniejowa kampania?

A)4
B)5

3) W jakiego typu scenariusze najchętniej zagrałbyś na turnieju?

A)Tradycyjne, podręcznikowe, bez żadnych udziwnień, "po Bożemu".
B)Tradycyjne, podręcznikowe, ale z niewielką ilością urozmaiceń.
C)Zupełnie odjechane i nietypowe (choć czasami inspirowane podręcznikowymi) Wink na modłę naszych dwóch poprzednich turniejów ("Geheimnisnacht" i "Czas Apokalipsy").

4)Czy jesteś za dopuszczeniem scenariuszy zakładających nierówną startową pozycję obydwu band (patrz pytanie 5)?

A)Tak
B)Nie

5)Jeżeli na poprzednie pytanie odpowiedziałeś twierdząco, dopuszczenia których scenariuszy byś oczekiwał (możliwa więcej niż 1 odpowiedź)?


A)Defend the find
B)Breakthrough
C)Surprise attack
D)The wizard's mansion ("Chaos on the streets")
E)Inne (jakie?)

6)Czy jesteś za dopuszczeniem jakiś nieoficjalnych band?


A)Tak
B)Nie

7)Jeżeli na poprzednie pytanie odpowiedziałeś twierdząco, dopuszczenia których band byś oczekiwał (możliwa więcej niż 1 odpowiedź)?

A)Bretonnia
B)Klan Pestilens
C)Piraci
D)Gladiatorzy (pit fighters)
E)Inne (jakie?)


8)Organizatorzy postarają się zapewnić jak najwięcej terenów na miejscu, ale mimo szczerych chęci nie obędzie się bez tradycyjnej pomocy ze strony uczestników (wiadomo: im więcej makiet, tym lepiej, a Mordheim jednak pewnej gęstości na stole wymaga). Czy przyniósłbyś na turniej swoje domowe makiety?


A)Tak
B)Nie

Jeżeli tak, to czy wstępnie mógłbyś podać ich orientacyjną liczbę?

9)Uwagi, postulaty, oferty pomocy przy organizacji etc.


Z góry dziękuję za odzew; zakładam, że osoby biorące udział w ankiecie są wstępnie zainteresowane wzięciem w nim udziału (istotne dla nas ze względu na wstępny wywiad, jakiej frekwencji możemy oczekiwać).

Offline Dwalthrim

Turniej w Warszawie? - wywiad środowiskowy ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2008, 05:10:44 pm »
1.   Wsio radno
2.   B
3.   C lub B
4.   A
5.   Wszystkie wymienione;P
6.   A
7.   A, B, C, D
8.   A – ilość uzależniona od transportu :/
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Bej Man

Turniej w Warszawie? - wywiad środowiskowy ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2008, 05:04:15 pm »
Wreszcie cos konkretnego :)

ja sie nie lapie w odpowiedziach bo za duzo pytan ale mysle ze przynajmniej mozna czesciowo odpowiedziec:

dla mnie jedyny termin to juz w maju bo w kwietniu jestem poza polska

scenariusze jakiekolwiek a jezeli macie doswiadczenie pozytywne z niestandardowymi to jak najbardziej i podobnie z bandami, w sensie wszystki nieoficjalne bym dopuscil lacznie z wood elves na przyklad, choc te co bardziej przegiete bym odpuscil

ze mna graja jeszcze trzy osoby i mamy stol 120x120, z 8 domkow w stanie dosc dupiatym, 2 w stanie fajnym i jakies murki i inny badziew...

jezeli z turniejem bylo by cos konkretnego to ja bardzo chetnie przylacze sie do organizacji tylko, ze jak juz wspomnialem, wyjezdzam zaraz abroad i bede z powrotemm 30 kwietnia wiec jakby co to koniecznie piszcie !!!!

I blagam ! 10 maja !!!!!!!!!
Defender of Warsaw