Autor Wątek: Harcerki z Zielonej Polany  (Przeczytany 5419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzesiek744

Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2014, 12:56:46 pm »
Po różnych perytpetiach zdrowotno-życiowych podjąłem decyzję, że nie będzie wersji papierowej. Zielona Polana  będzie dostępna tylko w wersji elektronicznej. Chyba, że znajdzie się ktoś kto się tym zajmie jako wydawca. OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY W PRZEDSPRZEDAŻY OTRZYMAJĄ WERSJE PAPIEROWE.  Kolekcjonerzy będą mieć  pradziwe białe kruki - będzie tylko 10 egzemplarzy, numerowanych itp..
A teraz w kwestii zaległego wyjaśnienia, które jest niestety bardzo prozaiczne - od dłuższego czasu zmagałem się z nawrotem dość  kłopotliwej i upierdliwej choroby z dzieciństwa. Pech chciał, że akurat podczas prac  nad Polaną i Protektorami choroba się nasiliła. Protektorzy zawiśli, a Polanę usiłowałem skończyć , ale życie miało inne plany i skończyło się na pobycie w szpitalu. Usiłowałem to wszystko wziąć z humorem, niestety nie dało się. Na szczęśćie chodziłem do właściwego lekarza, który pracował we właściwym szpitalu. (Jesli ktoś potrzebuje dobrego lekarza od atopii w Krakowie - niech pisze).
Za brak kontaktu i inne spowodowane opóźnieniem problemy - bardzo przeraszam i obiecuję poprawę i każdemu oczekującemu stawiam obowiązkowe piwo jak si.ę spotkamy - w Krakowie, Łodzi albo w Warszawie.
Na razie Polana jest dostępna na allegro i u mnie na blogu. Ja wracam do Protektorów - może będzie lepiej - mają wieksze zainteresowanie i nie są tak niszowi.

No dobrze, ale wciąż pozostaje pytanie kiedy? Poza tym zdrowia życzę.

Offline Grzesiek744

Odp: Harcerki z Zielonej Polany
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 23, 2014, 02:34:03 pm »
Mija już miesiąc od obiecanej wysyłki, i jak zwykle obiecanki...., gdyby nie to, że to tylko 20 zł sprawę bym skierował do dalszego postępowania.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2014, 09:39:14 am wysłana przez Grzesiek744 »