trawa

Autor Wątek: Mordheim na Dragonie wstępnie  (Przeczytany 12404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 25, 2008, 09:06:00 pm »
Walka s chruszczowem to jak szarżowanie na skavena który nie ma podstawki.  :lol:  :lol:  :lol:
Ale tak to już jest z prawnikami.. Swoja droga zastanawiam sie kto mu dał do łapy papiery :)

Jeśli przyjdzie mi z nim zagrać tylko sie bedę cieszył.. Uwielbiam tępić osoby które niby znaja zasady. Nie zapomnę jego miny jak mu MISIU z podręcznikiem w rece zrobił kuku na turnieju masakrujac bez litości :)
Kamil. (miszczu)

Offline Skavenblight

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 25, 2008, 09:41:51 pm »
Cytat: "Mistrz wałków :)"

Ale tak to już jest z prawnikami...

Poczuwam się w obowiązku obronić Tomka, Mecenasika, Pizystrata i Ludwika przed tą niesprawiedliwością! :p i pewnie kilku innych o których zapomniałam ;)

Niedobry Miszczu!
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline G O N Z O

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 25, 2008, 11:13:49 pm »
Jakoś tak nie miałem czasu ostatnio na Mordheim, ale lepiej późno niż wcale...

Zapraszamy na turniej. Prawdopodobnie w sobotę, bo to najlepszy dzień tego konwentu  ;)  Nocleg zapewniony na miejscu (pewnie w jakiejś sali). Motor uściśli zasady a my z Ludwikiem jakoś posędziujemy. Znajdzie się kilka nagród dla zwycięzcy/ów, dyplomy oraz (na co liczę) puchar!  :D   8)

Zastanówcie się już dziś, jaką bandą zagracie... :badgrin:

Dla miłośników Chruszczowa - http://www.paradoks.net.pl/viewgallery/3548 http://www.paradoks.net.pl/viewgallery/3566
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 25, 2008, 11:37:12 pm »
Zwracam wszelkie naruszone honory i padam do stup pokrzywdzonym :)

Tylko proszę Natalio bez klapsów na goły tyłek.. Bo Hak mimo jednego oka czujnie pilnuje. A strzał z duela z odległości 5 cali mi się nie uśmiecha..
Kamil. (miszczu)

Offline Motorek

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 26, 2008, 05:54:32 am »
Postaram się dziś po pracy wszystko powrzucać. W godzinach wieczornych, albo późno wieczornych pojawi się temat z regulaminem, scenariuszami etc.
@Gonzo zdjęcia wymiatają, zaiste nasz Staszek to srogi rywal :badgrin:

Offline Skavenblight

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 26, 2008, 08:25:48 am »
Cytat: "Mistrz wałków :)"

Tylko proszę Natalio bez klapsów na goły tyłek.

:badgrin:

Gonzo, przypomniałeś mi złote chwile Falkonu :D

Jaką by tu bandą zagrać...
Coś mi się zdaje, że nowe krasnoludy Tomka będzie Wam dane zobaczyć pierwszy raz na stole, przez co dla mnie pozostaje więcej możliwości :D  Zapewne cycatki będą chciały się odkuć za falkonową porażkę, bo jestem hobbystycznym PG :badgrin: zastanawiam się jednak jeszcze nad Kislevem, bo lubię malować figurki z myślą o turnieju, a z Kislevu jeszcze mi ich trochę zostało.
Jakby ktoś nie miał bandy, a chciał się wybrać, to pożyczyć mogę którąś z moich, bo pewnie wezmę wszystkie. Jak ładnie poprosicie Tomka, to pożyczy komuś skaveny.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 26, 2008, 08:58:48 am »
Ja przybędę z Witch Hunterami Mistrza  :badgrin:  Niech żyje Przenajświętsze Oficjum!

Reikland jeszcze nie jest gotowy a Marienburg jakoś tak nie jak. ;)

Offline Khogall

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 26, 2008, 02:07:45 pm »
Cytat: "Ushabti"
(...)

Poczekaj, kiedys im pokazemy reprezentacje z wielkopolski :)
img]http://img124.imageshack.us/img124/3803/asianlv9.png[/img]
http://www.krolowamorz.yoyo.pl

Offline Wojtek_Krz

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 26, 2008, 04:32:45 pm »
Chruszczow był i zawsze będzie co byście nie mówili. amen :D

Dobra fotkę Gonzo tą drugą wrzuciłeś. Najostrzejsza kłótnia turnieju podczas, której rzucano word sejwy  :lol:

Ja planuje pojawić sie z ładnymi pomalowanymi umarlakami albo z krasnoludami. Niszczyć i miażdżyć ;)

Offline Motorek

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 26, 2008, 07:34:42 pm »
Oka założyłem temat turniejowy. Scenariusze przetestowane na turnieju dwa lata temu, regulamin i ocena malowania na ostatnim Falkonie. Kociołki ma Gonzo. Rat Ogrów i Swarmów mam parę sztuk mogę pożyczyć o ile wrócą do mnie całe i zdrowe, Budda ma drugie tyle, jak go ktoś ładnie poprosi to też pożyczy ;)
Zapraszam na stronę konwentu, znajdują się tam dokładne informacje o dojeździe kosztach akredytacji etc.
Nowych scenariuszy nie robiłem, bo nie bardzo mam na to czas i ostatnio brak mi pomysłów, a nie chciałem pisać jakiegoś badziewia, żeby nie psuć Wam gry.
Aha jest o co walczyć, pozwoliłem sobie skopiować pomysł Krakusów i w Lublinie corocznie w ramach konwentu Dragon będą się odbywać Otwarte Mistrzostwa Lublina.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 26, 2008, 08:33:53 pm »
A jak z noclegiem. Z soboty na niedzielę jest. A z piątku na sobotę?

Offline G O N Z O

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 26, 2008, 09:21:47 pm »
Cytat: "Inquisitor_Matematicus"
A jak z noclegiem. Z soboty na niedzielę jest. A z piątku na sobotę?
Konwent zaczyna się w sobotę rano a kończy w niedzielę w okolicach 16:00 +/-, tak więc nocleg w szkole konwentowej byłby tylko z soboty na niedzielę.

Pamiętam jak wraz z resztą lubelaków wyruszaliśmy busikami na turnieje o 4:00 nad ranem. Da radę  ;)
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 26, 2008, 09:25:20 pm »
Cytat: "G O N Z O"
Cytat: "Inquisitor_Matematicus"
A jak z noclegiem. Z soboty na niedzielę jest. A z piątku na sobotę?
Konwent zaczyna się w sobotę rano a kończy w niedzielę w okolicach 16:00 +/-, tak więc nocleg w szkole konwentowej byłby tylko z soboty na niedzielę.

Pamiętam jak wraz z resztą lubelaków wyruszaliśmy busikami na turnieje o 4:00 nad ranem. Da radę  ;)


Gonzo ja się tam jakoś do turlam. Pytam się o możliwości. Z reszta pogadam jeszcze z Motorem i zobaczę czy będę sam jechał czy nie. ;)

Offline Motorek

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 26, 2008, 09:25:35 pm »
Na 50% obowiązywać będzie zasada:
HW + Shield ==> 5+ AS

Nie zależy to ode mnie, tzn. nie chcę podejmować decyzji jako osoba nie biorąca udziału w turnieju ani jako sędzia ani jako gracz. Najlepiej jak się wypowie kilka osób, szybkie jednodniowe głosowanko;p

Offline Motorek

Mordheim na Dragonie wstępnie
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 27, 2008, 07:19:00 pm »
Rozmawiałem dziś z Ludwikiem możliwe, że turniej będzie rozbity na dwa dni ze względu na warunki lokalowe. Do końca tygodnia wszystko powinno się wyjaśnić.
Pozdro ;)