trawa

Autor Wątek: Bilety?  (Przeczytany 7796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pomyj=:)

Bilety?
« dnia: Czerwiec 16, 2003, 12:34:38 pm »
Ile bylibyście skłonni (tak naprawdę) dać za bilet na koncert ulubionego zespołu/solisty
(podać jaki to zaspół/solista)
jeśli miałby to być ostatni koncer na jaki pójdziecie w życiu

Jak wysuniecie ładne propozycje to może jakis koncercik zorganizuje   8)  :?:

Można podawać przykłady mini festiwali (do pięciu gwiazd) + cena oczywiście
ngrata patria, ne ossa quidem habebis - niewdzięczna ojczyzno, nie będziesz miała nawet (moich) kości

Offline Rex de Tenebris

Bilety?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2003, 01:01:10 pm »
Ja niewiem do końca, ale była by to najwiękrza z morzliwych sum nie narażająca mnie na bankructwo. Dokładnie nie moge podać ceny, ale wiem jaki był by to koncert. Oczywiście Iron Maiden.

Offline Baldwin

Bilety?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2003, 04:53:55 pm »
200 złotych bym nie przekroczył...

Offline Kormak

Bilety?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2003, 05:20:01 pm »
Pozostaje jeszcze kwestia dojazdu i w jakim miejscu (hala, teatr) sam występ - np. zastanawiałbym się nad wydaniem 80 zł na koncert Bjork, ale kiedy mam się wykosztować na jazdę do Sopotu i sterczeć w wielotysięcznym tłumie, to bardzo dziękuję.

Tak się składa, że kilka koncertów już się nigdy nie odbędzie, bo strasznie chciałem zobaczyć np. Dead Can Dance, Alice In Chains, Soundgarden, Jeffa Buckleya, Kyuss, Neil Young & Pearl Jam.

Natomiast każde pieniądze dałbym za ujrzenie:

- Death In June (miałem okazję i wtopiłem)
- Queens Of The Stone Age (jak wyżej)
- Current 93
- Der Blutharsch
- Black Rebel Motorcycle Club

Offline Dinki

Bilety?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2003, 08:15:04 pm »
Nigdy nie dam więcej niz 100 złoty.

drmuto

  • Gość
Bilety?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2003, 08:57:24 pm »
To ja poprosze minifestiwal japonski

1. Joseph Nothing
2. Nobukazu Takemura
3. Tujiko Noriko
4. Otomo Yoshihide
5. no i moze byc Merzbow na dokladke

Cena nie gra roli dopoki bedzie nizsza niz cena biletow do Japonii i Kanady

Anonymous

  • Gość
Bilety?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2003, 09:40:38 pm »
Dałam jakieś 150 zł za koncert dzisiejszy King Crimson i _bardzo_ żałuję. Za koncert jakikolwiek jestem w stanie zapłacić coraz więcej, ponieważ na coraz więcej z nich dostaję zaproszenia, więc mam więcej kasy na inne (:

Offline Gollum

Bilety?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2003, 07:52:42 am »
Nie byłem na zbyt wielu koncertach. Ale wrażenia po tych, na których byłem, szybko mijały i jeśli miałbym się wybrać znów, to tylko na dużą imprezę szantową. Cena na razie (z racji gigantycznych obciążeń finansowych, jakie ponoszę już 9 lat) nie mogłaby być zbyt wysoka.

Offline wiśnia

Bilety?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2003, 10:07:19 am »
ile warto dac za bilet? :roll: niestety to mozna jedynie ocenic po koncercie. przed koncertem uwazalem ze 85 zl za obejrzenie Marylina Mansona to nie tak duzo, ale po wiedzialem ze bylo to stanowczo za duzo.

za bilet moglbyc dac nawet do 200zl, tylko najbardziej obawiam sie rozczarowania jak to opisalem wyzej
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Bilety?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 17, 2003, 04:25:54 pm »
Nie stawiam sobie gornej granicy cenowej za koncert, ktory chcialbym zobaczyc. Dla mnie problemem jest znalezienie czasu, zeby na taki koncert sie wybrac, zwlaszcza, ze do Lodzi malo slaw przyjezdza i musze jezdzic gdzies indziej. W ten sposob ominelo mnie Sisters Of Mercy, a teraz przepada praski koncert Gahana. Nie mam czasu!

drmuto

  • Gość
Bilety?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 17, 2003, 04:43:06 pm »
Cytat: "Waltari"
zwlaszcza, ze do Lodzi malo slaw przyjezdza

To smutna prawda - ostatnia rzecz ktora mie przyciagnela do Lodzi to COIL - ale z tego co wiem to wyniki nie zachecily organizatorow do kontynuowania takich wybrykow

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Bilety?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 17, 2003, 10:09:50 pm »
Cytat: "drmuto"
To smutna prawda - ostatnia rzecz ktora mie przyciagnela do Lodzi to COIL - ale z tego co wiem to wyniki nie zachecily organizatorow do kontynuowania takich wybrykow


Na to tez sie nie zalapalem, a podobno bylo bardzo ciekawie... W Lodzi gral tez The Cure, ale nie musialem na ten koncert kupowac biletu - bylem w ramach obowiazkow sluzbowych (co nie znaczy, ze nie bez przyjemnosci :) )

Offline Raymond Luxury-Yacht

Bilety?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 18, 2003, 09:33:57 am »
tak do 250-300 zl bym dal za koncert Neubautenow. widzialem zdjecia, urywki filmow, czytalem opisy koncertow i wiem ze to na pewno byloby tego warte.
y name is spelt 'Luxury Yacht' but it's pronounced Throatwobbler Mangrove.

drmuto

  • Gość
Bilety?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 18, 2003, 04:51:28 pm »
ja osobiscie nie jestem wielkim fanem (choc lubie Tabula Rasa) ale moja dziewczyna kiedys byla niemal wyznawczynia - byla kiedys na solowym koncercie Blixy - i wrazenia miala dobre, ale kilka miesiecy pozniej wybrala sie znow na jego solowy wystep i wspomina to jako zenujaca bufonade.
Przez jakis czas jednak sie nie przekonamy czy warto by bylo isc na koncert - miejmy nadzieje ze to nie permanetna sytuacja

Offline Janek Pietkiewicz

Bilety?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 22, 2003, 05:09:46 pm »
Przyznam ze wstydem, że nie przepadam specjalnie za koncertami - dużo bardziej lubię słuchać muzyki w kameralnej atmosferze mojego pokoju :oops:

Dlatego też nie traktuję sprawy pójścia na czyjś koncert jako sprawy życia i śmierci :arrow: nie byłbym zdolny do wydania jakiejś szaleńczej sumy (a za taką w tym przypadku uważam nawet 200 zł) na bilet.

 

anything