trawa

Autor Wątek: Zack z RATM with DJ Shadow  (Przeczytany 2531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zibi

Zack z RATM with DJ Shadow
« dnia: Grudzień 16, 2003, 11:42:27 am »
Szukam wszelkich info na temat tego "duetu" :)

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Zack z RATM with DJ Shadow
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2003, 12:09:38 pm »
Były wokalista grupy Rage Against The Machine, Zack de la Rocha, oraz DJ Shadow dołożyli swój głos do protestu przeciwko wojnie w Iraku. Panowie nagrali razem utwór "March of Death".

Były wokalista RATM dołaczył do artystów protestujących przeciw wojnie

"Kawałek" prawdopodobnie trafi na długo oczekiwaną solową płytę de la Rochy. To jedna z trzech kompozycji produkowanych przez DJ Shadowa. Produkcją pozostałych zajmie się lider zespołu Nine Inch Nails, Trent Reznor. Album ukaże się jeszcze w 2003 roku dzięki wytwórni Epic.
W "March of Death" Zack de la Rocha krytykuje prezydenta George'a W. Busha za decyzję usunięcia Saddama Husseina z Iraku na drodze konfliktu zbrojnego. Wokalista śpiewa: "Oto nadchodzi, dźwięk terroru z góry/wypuścił swój skręcony teksański język/biedacy ustawili się, żeby zginąć w pustynnych slumsach/za ropę płonącą pod słońcem pustyni". - To utwór skierowany do tych osób, które zechcą go wysłuchać - tłumaczy artysta. - Mam nadzieję, że pobudzi on nie tylko do myślenia, ale także zainspiruje do działania.
- Jestem dumny, że mogę wspierać Zacka, dodając swój muzyczny głos w tej sprawie - oświadczył natomiast DJ Shadow.
Przypomnijmy, że de la Rocha znany jest jako bojownik o pokój, nie ukrywa swoich lewicowych poglądów, a podczas koncertów Rage Against The Machine zdarzało mu się spalić amerykańską flagę.

Tyle Onet. Na przyszlosc proponuje najpierw przeszperac net w poszukiwaniu wiadomosci :)

Offline Kormak

Zack z RATM with DJ Shadow
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2004, 10:12:05 pm »
Słyszałem już ten kawałek, bardzo dobry. Mam nadzieję, że cała płyta będzie taka wściekła i agresywna. Trochę martwią mnie te doniesienia o pomocy Trenta Reznora, ale nie aż tak jak te, że pomagał Zackowi też P. Diddy...

Offline Snail Mob

Zack z RATM with DJ Shadow
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2004, 01:56:55 am »
Tez słyszałem ten kawalek, jest beznadziejny.
Jesli chodzi o album to podobno (wedlug wytworni Epic) byl planowany na koniec stycznia '04 a teraz data wydania jest nieokreslona.

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2004, 12:11:16 pm »
Rowniez slyszalem ten kawalek. Nie przypadl mi do gustu z jednego powodu. W tle zamiast starej kapeli pobrzmiewa DJ Shadow :(

Offline surmik

Zack z RATM with DJ Shadow
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2004, 02:36:59 pm »
Kawalek jest niezly. Moim zdaniem bardzo rage'owy. Mam nadzieje, ze Ratm sie juz nie zejda bo to by bylo tylko odcinanie kuponow od zamierzchlej popularnosci. Zackowi wszystkiego najlepszego a P.Diddiemu krzyzyk na droge! :D
Pozdrowienia,
Marek

 

anything