Autor Wątek: Bilety?  (Przeczytany 8018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voytek

Bilety?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 21, 2003, 01:01:09 pm »
W sklepie muzycznym widzialem plakat reklamujacy koncert Robbie Williamsa w Katowicach i cena byla 160-250zl.
Domyslam sie ze 250 zl. to miejsca stojace na parkiecie zaraz przed scena.No chyba ze wybudowali cos dla VIPow , kanapa , klima, za friko szampan i kawior - w koncu taka cena  :wink:
Ale zdaje sie ze to chyba rekord jak na nasz kraj.Ricky chcial max 160zl w Sopocie.Ale Opera Lesna to nie Spodek a Ricky to nie Robbie :D
I teraz wyobrazmy sobie fanke z 3miasta ktora jedzie na koncert, ma pewnie nascie lat , kupuje bilet za 250 zl. zeby byc jak naj blizej idola , jedzie pociagiem  600 km w 10 godz. za 40zl?zaraz po koncercie wymeczona wraca- 10godz. +40zl??Ile interCity do Katowic z Gdanska kosztuje ulgowy?90zl?? :cry:
Co sadzicie o tych cenach i co sadzicie o wybraniu sie na koncert i ogladaniu go z miejsc siedzacych???
ex, Drugs & CS!

Anonymous

  • Gość
Bilety?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 21, 2003, 01:10:39 pm »
Kto wie po ile beda bilety na diMeole?

Offline sas

Bilety?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2003, 03:09:44 pm »
dla mnie takim wymarzonym koncertem jest koncert Helloweena (jak usłyszałem koncertówkę High - Live) ... i na szczęście nie jest to takie drogie - 70 zł
żebym tylko mógł pojechać ...
ale tak do tematu ... na koncert wydałbym gdzieś maksymalnie do dwóch stów (ale to musiałby być jakiś naprawdę koncert a la Mystic)
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 22, 2003, 06:30:51 pm »
Za to na szczescie Kult ma tanie bilety. W granicach 40 zl. Niestety jeszcze na zadnym nie bylem.

Offline Boodzik

Bilety?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 22, 2003, 06:51:07 pm »
Radzę się wybrać.
Napaliłem się na Iron Maiden, ale znajomy konik sprzedał bilety komus innemu, więc pewnie w ramach pocieszenia pójdę na KULT. Pewnie 29, bo 30-tego bilety są o 5 zł tańsze, a jak znam warszawska społecznosć, to robi im to dużą różnicę.
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline tyciu

Bilety?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 25, 2003, 12:33:13 pm »
ja na Maiden jade po normalnych cenach ;)

a na kult ide 30 do stodoly bo.... 29 mnie nie wpuszcza..
hy can we not be sober.....

Ferrus

  • Gość
Bilety?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 25, 2003, 09:51:31 pm »
u mnie w Lbln. byl KULT za 27 zl, tak wiec cena przystepna, niedlugo KSU za jakies 15. Za koncert legendy nie dalbym wiecej niz 100 zl. Wole juz posluchac sobie plyty live

Offline Voytek

Bilety?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 25, 2003, 10:57:51 pm »
Na KULT to ja bylem za friko rok temu w Gdansku na "Lato z LG" i fajnie sie bawilem , naskakalem jak nigdy a na koniec na bis "Polska" i kilka tys. ludzi darlo morde jak tylko mozna bylo - nigdy tego nie zapomne!!!
Ale Kazik juz nie chetnie spiewa ta piosenke bo reakcja ludzi mu sie nie podoba :D
ex, Drugs & CS!

Offline Giovanii

Bilety?
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 04, 2003, 11:03:50 pm »
Dałbym 80 zeta za bilet na Dropkick Morphys
a za Kazia dałbym 50 tylko żeby było mniej osób i żeby można było fajnie pogowac a nie stać w ścisku
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline Voytek

Bilety?
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 05, 2003, 12:24:31 pm »
Ale widze ze jakos na spokoj przyjeliscie info ze bilet na Robbiego 250zl. kosztuje!?Nie ma artysty na tym swiecie za ktorego dal bym 250zl!!!A  20.11 w Berlinie Marilyn Manson!!bilet 33 euro - to jest jakies 120zl a u nas 95 zeta placilem bo ofkors na ostatnia chwile.Ale mimo wszystko Poznan Arena a Berlin - a taka roznica minimalna cenowo.A biorac pod uwagr zarobki niemcow - czy dla nich 33 euro to tyle ile dla nas 120 zl???
Ale bym se pojechal na ten koncert!!! :x
ex, Drugs & CS!

Offline Alaar

Bilety?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 06, 2003, 07:44:55 pm »
Mysle ze nie dalbym za koncert wiecej niz 100zl chyba ze gralaby jakis naprawde niesamowity zespol...oczywiscie jest to dosc nierealne bo takie koncerty nie zdazaja sie czesto :) a jezeli chodzi o koncerty kapel ktore lubie ale nie ubostwiam specjalnie to przy 50 zl zaczynam sie wachac :) na Kulcie w Warszafce niestety nie bylem bo na 29 zabraklo biletow a 30 gral w Parku Dezerter :)

Offline Voytek

Bilety?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 25, 2003, 09:45:23 am »
machine head koncert w wawie 16.12 w Proximie
wie ktos po ile bilety bo nigdzie nie moge znalesc info
ex, Drugs & CS!

Offline Rex de Tenebris

Bilety?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 25, 2003, 12:36:05 pm »
Jusz podaje. Jako, że obiecałem, żebede zajmował się koncertami, to jak mógłbym zawieść.  ;)

MACHINE HEAD
support: SIKTH oraz NONE
16.12.2003 20:00
WARSZAWA KLUB "PROXIMA"
BILETY: 70 zl przedsprzedaż, 80 zl dzień koncertu
przedsprzedaż: empiki na terenie całego kraju, proxima, elmark, shortcut.pl, shortcut w trafficu (warszawa), dobre sklepy muzyczne na terenie całego kraju


P.S. Link do informacji: http://www.machinehead.host.sk/

Pozdrawiam.

P.P.S. Jak ktos tesz będze miał jakies pytania apropo dat lub ceny biletów itp. to walcie do mnie. W miare możlieości pomogę.  ;)

Trzymajta się

Anonymous

  • Gość
Bilety?
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 25, 2003, 12:59:30 pm »
Juz wiem ze bilety na DiMeole sa po 150 i 250zeta.

Offline Voytek

Bilety?
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 12, 2003, 01:09:42 pm »
Ciekawe ile Ozzy sobie zazyczy w Spodku?

Czy moje tajne zrodla informacji w postaci  a raczej w osobie Rex de Tenebris cos juz wiedza?
ex, Drugs & CS!

 

anything