Autor Wątek: Nowości komiksowe na blogach  (Przeczytany 1075275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5025 dnia: Luty 16, 2022, 07:06:15 pm »


Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5027 dnia: Marzec 01, 2022, 05:45:24 am »
Nowości:

Szósty krzyżyk Sałaty Marvela - https://paradoks.net.pl/read/42915-szosty-krzyzyk-salaty-marvela

AKT wspiera Ukrainę - https://paradoks.net.pl/read/42911-akt-wspiera-ukraine

„Frnck” tom 1: „To dopiero początek” - https://paradoks.net.pl/read/42914-frnck-tom-1-to-dopiero-poczatek-recenzja

„Batman. Imposter” - https://paradoks.net.pl/read/42906-batman-imposter-recenzja

„Dorwać Ramireza. Akt II” - https://paradoks.net.pl/read/42902-dorwac-ramireza-akt-ii-recenzja

„Rork” księga 2 - https://paradoks.net.pl/read/42898-rork-ksiega-2-recenzja

„Wydział 7”: „Kły i pazury” - https://paradoks.net.pl/read/42897-wydzial-7-kly-i-pazury-recenzja

„Louca” tom 1: „Piłka w grze!” - https://paradoks.net.pl/read/42894-louca-tom-1-pilka-w-grze-recenzja

„O czym szumią wierzby” tom 1: „W puszczy” ‒ https://paradoks.net.pl/read/42884-o-czym-szumia-wierzby-tom-1-w-puszczy-recenzja

„Sonic the Hedgehog. Punkt zwrotny” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/42876-sonic-the-hedgehog-punkt-zwrotny-tom-2-recenzja

„Lucyfer - wydanie zbiorcze” tom 3 - https://paradoks.net.pl/read/42873-lucyfer-wydanie-zbiorcze-tom-3-recenzja

„Mali bogowie” tom 3: „Ciężko jest być bogiem” - https://paradoks.net.pl/read/42870-mali-bogowie-tom-3-ciezko-jest-byc-bogiem-recenzja

„Daphne Byrne” - https://paradoks.net.pl/read/42867-daphne-byrne-recenzja

Marcowe premiery Muchy Comics - https://paradoks.net.pl/read/42907-marcowe-premiery-muchy-comics-2

Okładki kwietniowych premier Egmontu - https://paradoks.net.pl/read/42865-okladki-kwietniowych-premier-egmontu-4

Kolejne tomy komiksów w Wydawnictwie Amber - https://paradoks.net.pl/read/42880-kolejne-tomy-komiksow-w-wydawnictwie-amber

Mucha Comics na pomoc Ukrainie - https://paradoks.net.pl/read/42901-mucha-comics-na-pomoc-ukrainie


Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5029 dnia: Marzec 07, 2022, 10:37:32 pm »

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5030 dnia: Marzec 16, 2022, 05:14:25 pm »
Nowości:

„Rzeźnia numer pięć” – https://paradoks.net.pl/read/43001-rzeznia-numer-piec-recenzja

„Diuna”: „Ród Atrydów” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/42998-diuna-rod-atrydow-tom-2-recenzja

„Emma i Wioletta” tom 1: „Marzenia” - https://paradoks.net.pl/read/42993-emma-i-wioletta-tom-1-marzenia-recenzja

„Star Wars Doktor Aphra” tom 1: „Szczęście i los” - https://paradoks.net.pl/read/42992-star-wars-doktor-aphra-tom-1-szczescie-i-los-recenzja

„Avengers. Bez drogi do domu” - https://paradoks.net.pl/read/42986-avengers-bez-drogi-do-domu-recenzja

„Wojownicze Żółwie Ninja” tom 3 - https://paradoks.net.pl/read/42980-wojownicze-zolwie-ninja-tom-3-recenzja

„Departament prawdy” tom 1: „Koniec świata” - https://paradoks.net.pl/read/42976-departament-prawdy-tom-1-koniec-swiata-recenzja

„Jedynaczka” - https://paradoks.net.pl/read/42969-jedynaczka-recenzja

„Cyberpunk 2077” tom 3: „Gdzie jest Johnny” - https://paradoks.net.pl/read/42962-cyberpunk-2077-tom-3-gdzie-jest-johnny-recenzja

„Amazing Spider-Man” tom 3: „Życiowe osiągnięcie” - https://paradoks.net.pl/read/42956-amazing-spider-man-tom-3-zyciowe-osiagniecie-recenzja

„Potrzask” - https://paradoks.net.pl/read/42972-potrzask-recenzja

Kolejne aukcje na pomoc Ukrainie - https://paradoks.net.pl/read/42987-kolejne-aukcje-na-pomoc-ukrainie

Okładki majowych premier Egmontu - https://paradoks.net.pl/read/42970-okladki-majowych-premier-egmontu-5

Kartka z kalendarza: 60. urodziny Grahama Nolana - https://paradoks.net.pl/read/42979-kartka-z-kalendarza-60-urodziny-grahama-nolana



Offline Motyl



Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5035 dnia: Kwiecień 03, 2022, 06:36:48 pm »
Nowości:

„DCEased. Nadzieja na końcu świata” - https://paradoks.net.pl/read/43073-dceased-nadzieja-na-koncu-swiata-recenzja

„Giganci” tom 2: „Siegfried” - https://paradoks.net.pl/read/43068-giganci-tom-2-siegfried-recenzja

„Enola i niezwykłe zwierzęta” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/43065-enola-i-niezwykle-zwierzeta-tom-1-recenzja

„Avatar. Ścieżka Tsu’teya” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/43061-avatar-sciezka-tsuteya-tom-1-recenzja

„Clean Break” - https://paradoks.net.pl/read/43057-clean-break-recenzja

„Stary cybuch i jedwabna pończoszka” - https://paradoks.net.pl/read/43053-stary-cybuch-i-jedwabna-ponczoszka-recenzja

„Kaczogród”: „Skarb Pizarra i inne historie z lat 1958–1959” - https://paradoks.net.pl/read/43045-kaczogrod-skarb-pizarra-i-inne-historie-z-lat-1958-1959-recenzja

„Śledztwa Enoli Holmes” tom 6: „Metro Baker Street” - https://paradoks.net.pl/read/43041-sledztwa-enoli-holmes-tom-6-metro-baker-street-recenzja

„Green Lantern” tom 4: „Ultrawojna” - https://paradoks.net.pl/read/43037-green-lantern-tom-4-ultrawojna-recenzja

„Zasada Trójek” - https://paradoks.net.pl/read/43034-zasada-trojek-recenzja

Nowości od Timof Comics - https://paradoks.net.pl/read/43066-nowosci-od-timof-comics

Kwietniowe nowości Muchy Comics - https://paradoks.net.pl/read/43071-kwietniowe-nowosci-muchy-comics-3

Kwietniowe nowości Klubu Świata Komiksu - https://paradoks.net.pl/read/43072-kwietniowe-nowosci-klubu-swiata-komiksu-8

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5036 dnia: Kwiecień 10, 2022, 07:34:20 pm »
Nowości:

„Shankar” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/43106-shankar-tom-2-recenzja

„Amazing Spider-Man Epic Collection”: „Kosmiczne przygody” - https://paradoks.net.pl/read/43102-amazing-spider-man-epic-collection-kosmiczne-przygody-recenzja

„20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku” tom 6 - https://paradoks.net.pl/read/43100-20th-century-boys-chlopaki-z-dwudziestego-wieku-tom-6-recenzja

„Lucky Luke” tom 3: „Arizona” - https://paradoks.net.pl/read/43098-lucky-luke-tom-3-arizona-recenzja

„Avatar. Ścieżka Tsu’teya” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/43095-avatar-sciezka-tsuteya-tom-2-recenzja

„Czarodziejki W.I.T.C.H.” księga 4 - https://paradoks.net.pl/read/43087-czarodziejki-witch-ksiega-4-recenzja

„Księżycówka” tom 4: „Dola aniołów” - https://paradoks.net.pl/read/43084-ksiezycowka-tom-4-dola-aniolow-recenzja

„O czym szumią wierzby” tom 2: „Auto, Ropuch, Borsuk” ‒ https://paradoks.net.pl/read/43079-o-czym-szumia-wierzby-tom-2-auto-ropuch-borsuk-recenzja

„Morbius” - https://paradoks.net.pl/read/43093-morbius-recenzja

Okładki czerwcowych premier Egmontu - https://paradoks.net.pl/read/43097-okladki-czerwcowych-premier-egmontu-4

Kwietniowe premiery wydawnictwa Amber - https://paradoks.net.pl/read/43094-kwietniowe-premiery-wydawnictwa-amber

Kwietniowe nowości Non Stop Comics - https://paradoks.net.pl/read/43082-kwietniowe-nowosci-non-stop-comics-2

Doktor Doom w „Klubie 60” - https://paradoks.net.pl/read/43104-doktor-doom-w-klubie-60

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5037 dnia: Kwiecień 24, 2022, 10:42:53 am »