Autor Wątek: Nowości komiksowe na blogach  (Przeczytany 1093191 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5055 dnia: Czerwiec 21, 2022, 08:11:00 pm »


Offline Motyl



Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5059 dnia: Lipiec 07, 2022, 08:16:11 pm »

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5060 dnia: Lipiec 15, 2022, 11:41:40 am »

Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5061 dnia: Lipiec 19, 2022, 10:54:37 am »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline kyms

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5062 dnia: Lipiec 19, 2022, 04:56:22 pm »

Wystartowałem z nową serią na kanale o bardziej osobistym charakterze. Serią, gdzie chcę podzielić się doświadczeniami, przemyśleniami czy uczuciami w konkretnych aspektach o charakterze DC. I tak zaczynam serię od podzielenia się historią przybliżającą moje początki w świecie DC oraz komiksu. Zapraszam do oglądania i podjęcia dyskusji w komentarzach o Waszych początkach  :)


A z WWW zapraszam do:
https://uniwersumdccomics.com.pl/2022/07/15/niewidzialni-tom-1/
https://uniwersumdccomics.com.pl/2022/07/12/galeria-artystow-tim-sale/
http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics

Offline Motyl


Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5064 dnia: Lipiec 28, 2022, 02:19:25 pm »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5065 dnia: Lipiec 29, 2022, 03:32:01 pm »
Nowości pourlopowe:

„Herkules Poirot”: „Morderstwo na polu golfowym” - https://paradoks.net.pl/read/43665-herkules-poirot-morderstwo-na-polu-golfowym-recenzja

„Usagi Yojimbo Saga” tom 9 - https://paradoks.net.pl/read/43652-usagi-yojimbo-saga-tom-9-recenzja

„Flash” tom 15: „Meta” - https://paradoks.net.pl/read/43644-flash-tom-15-meta-recenzja

„Wanted Lucky Luke” - https://paradoks.net.pl/read/43637-wanted-lucky-luke-recenzja

„Sami” tom 3: „Klan Rekina” - https://paradoks.net.pl/read/43634-sami-tom-3-klan-rekina-recenzja

„Dziobak Toto” tom 2: „Dziobak Toto i pan mgieł” - https://paradoks.net.pl/read/43626-dziobak-toto-tom-2-dziobak-toto-i-pan-mgiel-recenzja

„Daredevil Marka Waida” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/43621-daredevil-marka-waida-tom-1-recenzja

„Mali Bogowie” tom 5: „Z wizytą w piekle” - https://paradoks.net.pl/read/43615-mali-bogowie-tom-5-z-wizyta-w-piekle-recenzja

Lipcowe premiery Non Stop Comics - https://paradoks.net.pl/read/43629-lipcowe-premiery-non-stop-comics

„Storm” tom 10: „Powrót czerwonego księcia. Maszyna von Neumanna” - https://paradoks.net.pl/read/43670-storm-tom-10-powrot-czerwonego-ksiecia-maszyna-von-neumanna-zapowiedz

Kelley Jones obchodzi 60. urodziny - https://paradoks.net.pl/read/43643-kartka-z-kalendarza-kelley-jones-obchodzi-60-urodziny

Heavy Metal zapowiada Metalverse! - https://paradoks.net.pl/read/43661-heavy-metal-zapowiada-metalverse

The Multiverse Saga, szósta faza MCU i sześć nieujawnionych projektów - https://paradoks.net.pl/read/43662-the-multiverse-saga-szosta-faza-mcu-i-szesc-nieujawnionych-projektow

Wszystkie tytuły i daty premier 5. fazy MCU - https://paradoks.net.pl/read/43653-wszystkie-tytuly-i-daty-premier-5-fazy-mcu

Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5066 dnia: Sierpień 03, 2022, 10:50:59 am »

Nowości na blogu:

Ćma. Zeszyt 1: http://comixxy.com/2022/07/29/cma-zeszyt-1/

Maj 2022 roku w świecie komiksów na blogu Comixxy: http://comixxy.com/2022/07/30/maj-2022-roku-w-swiecie-komiksow-na-blogu-comixxy/

Liga Sprawiedliwości. Wieczna zima: http://comixxy.com/2022/08/01/liga-sprawiedliwosci-wieczna-zima/

Unboxing komiksów – lipiec 2022: http://comixxy.com/2022/08/01/unboxing-komiksow-lipiec-2022/

„Bardzo chciałabym, żeby ten komiks wyszedł poza komiksową bańkę i Herstorie trafiły do jak największego grona” czyli rozmowa z Martą Falkowską: http://comixxy.com/2022/08/02/bardzo-chcialabym-zeby-ten-komiks-wyszedl-poza-komiksowa-banke-i-herstorie-trafily-do-jak-najwiekszego-grona-czyli-rozmowa-z-marta-falkowska/

DCeased. Martwa planeta: http://comixxy.com/2022/08/02/dceased-martwa-planeta/

Noc Świętego Bartłomieja (Rzeź Hugenotów) – Wydanie Zbiorcze: http://comixxy.com/2022/08/03/noc-swietego-bartlomieja-rzez-hugenotow-wydanie-zbiorcze/
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Motyl


Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline kyms

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5069 dnia: Sierpień 09, 2022, 04:23:12 pm »

Dużo wariacji w filmowym uniwersum DC. Udało się zebrać nowinki w jeden post, ktory aktualizowany jest na bieżąco:
https://uniwersumdccomics.com.pl/2022/08/09/anulacje-i-potwierdzenia-aktualizacje-filmowych-planow-dc-wb/


Pojawiły się dwie tekstowe recenzje:
https://uniwersumdccomics.com.pl/2022/08/05/wieczna-zima/
https://uniwersumdccomics.com.pl/2022/08/04/senni-lowcy/


Jak i ożyła działka retro:
https://uniwersumdccomics.com.pl/2022/08/09/superman-vs-aliens/
https://uniwersumdccomics.com.pl/2022/08/09/serial-batman-1966-1968/


To samo mozna powiedziec o kanale, na którym pojawił się materiał m.in. poświecony serialowi o Batmanie:
http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics