Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Nowości komiksowe na blogach

<< < (1017/1028) > >>

Motyl:
Nowości:

„Parszywy drań” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/43877-parszywy-dran-tom-1-recenzja

„Sprawy kryminalne Filipiny Lomar” tom 1: „Bracia szantażyści” - https://paradoks.net.pl/read/43872-sprawy-kryminalne-filipiny-lomar-tom-1-bracia-szantazysci-recenzja

„Darth Vader” tom 3: Wojna łowców nagród” - https://paradoks.net.pl/read/43873-darth-vader-tom-3-wojna-lowcow-nagrod-recenzja

„Wiedźmin” tom 1: „Ziarno prawdy” - https://paradoks.net.pl/read/43868-wiedzmin-tom-1-ziarno-prawdy-recenzja

„LastMan” tom 8 - https://paradoks.net.pl/read/43865-lastman-tom-8-recenzja

„Koń by się uśmiał!” tom 1: „Ale jazda!” - https://paradoks.net.pl/read/43856-kon-by-sie-usmial-tom-1-ale-jazda-recenzja

„Zamek zwierzęcy” tom 2: „Zimowe margerytki” - https://paradoks.net.pl/read/43852-zamek-zwierzecy-tom-2-zimowe-margerytki-recenzja

„Moje rozstania z Laurą Dean” - https://paradoks.net.pl/read/43846-moje-rozstania-z-laura-dean-recenzja

„Jeremiah” tom 25: „A jeśli któregoś dnia ziemia…” - https://paradoks.net.pl/read/43841-jeremiah-tom-25-a-jesli-ktoregos-dnia-ziemia-recenzja

„Sixtine” tom 2: „Pies z mroku” - https://paradoks.net.pl/read/43838-sixtine-tom-2-pies-z-mroku-recenzja

Wrześniowe premiery Timof Comics - https://paradoks.net.pl/read/43844-wrzesniowe-premiery-timof-comics

Kolekcja komiksów fantastycznych wydawnictwa Kurc - https://paradoks.net.pl/read/43842-kolekcja-komiksow-fantastycznych-wydawnictwa-kurc

„Ion Mud” - https://paradoks.net.pl/read/43847-ion-mud-zapowiedz

„Gdzieś pod powierzchnią” - antologia komiksowa - charytatywna - https://paradoks.net.pl/read/43839-gdzies-pod-powierzchnia-antologia-komiksowa-charytatywna

Wrześniowe premiery Muchy Comics - https://paradoks.net.pl/read/43878-wrzesniowe-premiery-muchy-comics

eridraven:

Nowości na blogu:

Aquaman. W niełasce (Bohaterowie i Złoczyńcy DC – tom 29): http://comixxy.com/2022/09/14/aquaman-w-nielasce-bohaterowie-i-zloczyncy-dc-tom-29/

Conan z Cymerii – porównania wydań: http://comixxy.com/2022/09/14/conan-z-cymerii-porownania-wydan/

Daredevil Nieustraszony. Tom 7: http://comixxy.com/2022/09/15/daredevil-nieustraszony-tom-7/

Mecenas She-Hulk. Sezon 1. Odcinek 5: http://comixxy.com/2022/09/16/mecenas-she-hulk-sezon-1-odcinek-5/

poznań zinfest – przegląd zakupów: http://comixxy.com/2022/09/16/poznan-zinfest-przeglad-zakupow/

Batpig. Tom 2. Świnka wysokich lotów: http://comixxy.com/2022/09/19/batpig-tom-2-swinka-wysokich-lotow/

Biblioteka przygody – prezentacja tomów 2 i 3: http://comixxy.com/2022/09/19/biblioteka-przygody-prezentacja-tomow-2-i-3/

Porcelana. Tom 2: Kostna biel: http://comixxy.com/2022/09/20/porcelana-tom-2-kostna-biel/

Outcast. Tom 6. Scaleni: http://comixxy.com/2022/09/21/outcast-tom-6-scaleni/

Motyl:
Nowości:

„Smerfy” tom 39: „Smerfy i śnieżyca” - https://paradoks.net.pl/read/43910-smerfy-tom-39-smerfy-i-sniezyca-recenzja

„Turbogalop” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/43906-turbogalop-tom-2-recenzja

„Negalyod” tom 2: „Ostatnie słowo”- https://paradoks.net.pl/read/43901-negalyod-tom-2-ostatnie-slowo-recenzja

„Zaginione wesołe miasteczko. Opowieść o Dicku Graysonie” - https://paradoks.net.pl/read/43897-zaginione-wesole-miasteczko-opowiesc-o-dicku-graysonie-recenzja

„Słyszeliście, co zrobił Eddie Gein?” - https://paradoks.net.pl/read/43894-slyszeliscie-co-zrobil-eddie-gein-recenzja

„Harley Quinn: Piękna katastrofa” - https://paradoks.net.pl/read/43890-harley-quinn-piekna-katastrofa-recenzja

„My już szczęśliwy, bo my już wolni” - https://paradoks.net.pl/read/43886-my-juz-szczesliwy-bo-my-juz-wolni-recenzja

„Batman Biały Rycerz przedstawia: Harley Quinn” - https://paradoks.net.pl/read/43882-batman-bialy-rycerz-przedstawia-harley-quinn-recenzja

Wrześniowe premiery Lost in Time - https://paradoks.net.pl/read/43883-wrzesniowe-premiery-lost-in-time

Wrześniowe nowości Muchy Comics - https://paradoks.net.pl/read/43912-wrzesniowe-nowosci-muchy-comics-2

Wielkie wyprawy Zbigniewa Kasprzaka i mfkowy rozkład jazdy z autorem - https://paradoks.net.pl/read/43911-wielkie-wyprawy-zbigniewa-kasprzaka

Bazyliszki znów grasują w stolicy - https://paradoks.net.pl/read/43909-bazyliszki-znow-grasuja-w-stolicy

Zapowiedź „AKT” #30 - https://paradoks.net.pl/read/43904-akt-30-zapowiedz

„Opowieści z Mirmiłowa”, czyli oficjalna kontynuacja serii „Kajko i Kokosz” - https://paradoks.net.pl/read/43895-opowiesci-z-mirmilowa-czyli-oficjalna-kontynuacja-serii-kajko-i-kokosz

Wydawnictwo Egmont na 33. MFKiG - https://paradoks.net.pl/read/43887-wydawnictwo-egmont-na-33-mfkig

eridraven:

Nowości na blogu:

Daredevil. Mark Waid. Tom 1: http://comixxy.com/2022/09/22/daredevil-mark-waid-tom-1/

Beletrystyka humorzasta: http://comixxy.com/2022/09/23/beletrystyka-humorzasta/

Beletrystyka rebusiasta: http://comixxy.com/2022/09/23/beletrystyka-rebusiasta/

Mecenas She-Hulk. Sezon 1. Odcinek 6: http://comixxy.com/2022/09/24/mecenas-she-hulk-sezon-1-odcinek-6/

MFKiG 2022 – relacja: http://comixxy.com/2022/09/26/mfkig-2022-relacja/

eridraven:

Nowości na blogu:

Porcelana. Tom 3: Wieża z kości słoniowej: http://comixxy.com/2022/09/27/porcelana-tom-3-wieza-z-kosci-sloniowej/

Marvel Movie Collection. Numer 7 – 8: http://comixxy.com/2022/09/27/marvel-movie-collection-numer-7-8/

Lex Luthor. Czarny pierścień. Tom 2 (Bohaterowie i Złoczyńcy – tom 30): http://comixxy.com/2022/09/28/lex-luthor-czarny-pierscien-tom-2-bohaterowie-i-zloczyncy-tom-30/

Głodny Jaś i żarłoczna Małgosia: http://comixxy.com/2022/09/29/glodny-jas-i-zarloczna-malgosia/

RELAX. Numer 39: http://comixxy.com/2022/09/30/relax-numer-39/

Mecenas She-Hulk. Sezon 1. Odcinek 7: http://comixxy.com/2022/09/30/mecenas-she-hulk-sezon-1-odcinek-7/

Lipiec 2022 roku w świecie komiksów na blogu Comixxy: http://comixxy.com/2022/10/01/lipiec-2022-roku-w-swiecie-komiksow-na-blogu-comixxy/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej