Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Nowości komiksowe na blogach

<< < (1018/1022) > >>

Motyl:
Nowości:

„Wiedźmin. Ronin” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/43939-wiedzmin-ronin-tom-1-recenzja

„AKT” #30 - https://paradoks.net.pl/read/43935-akt-30-recenzja

„Król Thor” - https://paradoks.net.pl/read/43932-krol-thor-recenzja

„Thor: Kres wojny” - https://paradoks.net.pl/read/43915-thor-kres-wojny-recenzja

„Nieustraszeni Łowcy Strachów” tom 1: „Potwór z bagna” - https://paradoks.net.pl/read/43928-nieustraszeni-lowcy-strachow-tom-1-potwor-z-bagna-recenzja

„Horizon Zero Dawn” tom 2: „Wyzwolenie” - https://paradoks.net.pl/read/43925-horizon-zero-dawn-tom-2-wyzwolenie-recenzja

„Rick i Morty – W innych światach” - https://paradoks.net.pl/read/43921-rick-i-morty-w-innych-swiatach-recenzja

„Republika Czaszki” - https://paradoks.net.pl/read/43918-republika-czaszki-recenzja

Nowości Wydawnictwa Granda - https://paradoks.net.pl/read/43926-nowosci-wydawnictwa-granda

Wernisaż wystawy „Kadry AKTu” - https://paradoks.net.pl/read/43930-wernisaz-wystawy-kadry-aktu

Zapowiedzi Egmontu na 2023 rok - https://paradoks.net.pl/read/43922-zapowiedzi-egmontu-na-2023-rok

Komiksowe adaptacje klasyki literatury młodzieżowej - https://paradoks.net.pl/read/43936-niektore-historie-sie-nie-starzeja-komiksowe-adaptacje-klasyki-literatury-mlodziezowej

eridraven:

Nowości na blogu:

Eden, Beverly, Incel, Ojciec, Laura Dean – komiks roku? Część 5: http://comixxy.com/2022/10/03/eden-beverly-incel-ojciec-laura-dean-komiks-roku-czesc-5/

Grób Batmana: http://comixxy.com/2022/10/04/grob-batmana/

Daredevil. Mark Waid. Tom 2: http://comixxy.com/2022/10/05/daredevil-mark-waid-tom-2/

Unboxing – wrzesień 2022: http://comixxy.com/2022/10/05/unboxing-wrzesin-2022/

Stan przyszłości. Batman: http://comixxy.com/2022/10/06/stan-przyszlosci-batman/

33 MFKiG 2022 – zakupy i opinia: http://comixxy.com/2022/10/07/33-mfkig-2022-zakupy-i-opinia/

Motyl:
Nowości:

„Nieustraszeni Łowcy Strachów” tom 1: „Potwór z bagna” - https://paradoks.net.pl/read/43960-nieustraszeni-lowcy-strachow-tom-1-potwor-z-bagna-recenzja-druga

„Malutki Lisek i Wielki Dzik” tom 8: „Trzy słowa” - https://paradoks.net.pl/read/43959-malutki-lisek-i-wielki-dzik-tom-8-trzy-slowa-recenzja

„Muminki” tom 4 - https://paradoks.net.pl/read/43956-muminki-tom-4-recenzja

„Star Wars” tom 3: „Wojna łowców nagród” - https://paradoks.net.pl/read/43955-star-wars-tom-3-wojna-lowcow-nagrod-recenzja

„Raz i na zawsze” tom 2: „Staroangielski” - https://paradoks.net.pl/read/43952-raz-i-na-zawsze-tom-2-staroangielski-recenzja

„Julia – z archiwum spraw kryminalnych” tom 4: „Witaj ponownie, Myrno!” - https://paradoks.net.pl/read/43947-julia-z-archiwum-spraw-kryminalnych-tom-4-witaj-ponownie-myrno-recenzja

„Maja i minizaury” tom 4: „I kto to gada?” - https://paradoks.net.pl/read/43942-maja-i-minizaury-tom-4-i-kto-to-gada-recenzja

Okładki listopadowych premier Egmontu - https://paradoks.net.pl/read/43957-okladki-listopadowych-premier-egmontu-5

Noc księgarń w Fankomiksie - https://paradoks.net.pl/read/43958-przypominamy-o-nocy-ksiegarn-w-fankomiksie

MFKiG 2022 fotorelacja - https://paradoks.net.pl/read/43954-mfkig-2022-fotorelacja

Motyl:
Nowości:

„Star Trek: Rok piąty” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/43987-star-trek-rok-piaty-tom-2-recenzja

„Buffalo Runner” - https://paradoks.net.pl/read/43985-buffalo-runner-recenzja

„Niczym aksamitna rękawica odlana z żelaza” - https://paradoks.net.pl/read/43981-niczym-aksamitna-rekawica-odlana-z-zelaza-recenzja

„Louca” tom 3: „Oby się udało” - https://paradoks.net.pl/read/43975-louca-tom-3-oby-sie-udalo-recenzja

„Idefiks i Nieugięci” tom 1: „W tej dzielnicy żadnej łaciny!” - https://paradoks.net.pl/read/43970-idefiks-i-nieugieci-tom-1-w-tej-dzielnicy-zadnej-laciny-recenzja

„Dylan Dog”: „Długie pożegnanie” - https://paradoks.net.pl/read/43966-dylan-dog-dlugie-pozegnanie-recenzja

„Piraci z Wysp Szczęśliwych” tom 1: „Podstęp Czarnego Egona” - https://paradoks.net.pl/read/43989-piraci-z-wysp-szczesliwych-tom-1-podstep-czarnego-egona-recenzja

„Franciszek Kostrzewski - pionier polskiego komiksu prasowego” - https://paradoks.net.pl/read/43988-franciszek-kostrzewski-pionier-polskiego-komiksu-prasowego-premiera-ksiazki

Okładki grudniowych premier Egmontu - https://paradoks.net.pl/read/43986-okladki-grudniowych-premier-egmontu-4

„Drakula na Dzikim Zachodzie” na przykładowych planszach - https://paradoks.net.pl/read/43982-drakula-na-dzikim-zachodzie-na-przykladowych-planszach

Październikowe nowości Klubu Świata Komiksu - https://paradoks.net.pl/read/43976-pazdziernikowe-nowosci-klubu-swiata-komiksu-3

eridraven:

Nowości na blogu:

Mecenas She-Hulk. Sezon 1. Odcinek 8: http://comixxy.com/2022/10/07/mecenas-she-hulk-sezon-1-odcinek-8/

Wilkołak nocą: http://comixxy.com/2022/10/08/wilkolak-noca/

Conan z Cymerii. Tom 2: http://comixxy.com/2022/10/10/conan-z-cymerii-tom-2/

Marvel FRESH wrzesień 2022 – Spider-Man i X-Men: http://comixxy.com/2022/10/11/marvel-fresh-wrzesien-2022-spider-man-i-x-men/

Flashpoint. Zaburzone kontinuum (Bohaterowie i Złoczyńcy DC – tom 31) + porównanie z wcześniejszymi edycjami: http://comixxy.com/2022/10/12/flashpoint-zaburzone-kontinuum-bohaterowie-i-zloczyncy-dc-tom-31-porownanie-z-wczesniejszymi-edycjami/

Batman. Kompletny przewodnik: http://comixxy.com/2022/10/13/batman-kompletny-przewodnik/

Dwa gwoździe. Tom 3: http://comixxy.com/2022/10/14/dwa-gwozdzie-tom-3/

Mecenas She-Hulk. Sezon 1. Odcinek 9: http://comixxy.com/2022/10/14/mecenas-she-hulk-sezon-1-odcinek-9/

Marvel Origins – nowa kolekcja: http://comixxy.com/2022/10/17/marvel-origins-nowa-kolekcja/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej