Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Nowości komiksowe na blogach

<< < (1019/1028) > >>

Motyl:
Nowości:

„7 żywotów Krogulca” - https://paradoks.net.pl/read/44024-7-zywotow-krogulca-recenzja

„Frnck” tom 3: „Poświęcenie” - https://paradoks.net.pl/read/44022-frnck-tom-3-poswiecenie-recenzja

„Nathan Never” tom 1: „Agent specjalny Alfa” - https://paradoks.net.pl/read/44017-nathan-never-tom-1-agent-specjalny-alfa-recenzja

„Bazyliszki” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/44012-bazyliszki-tom-2-recenzja

„Opowieści Grabarza” tom 4: „Ilustracje” - https://paradoks.net.pl/read/44009-opowiesci-grabarza-tom-4-ilustracje-recenzja

„Maska Fudo. Wydanie zbiorcze” - https://paradoks.net.pl/read/44005-maska-fudo-wydanie-zbiorcze-recenzja

„Księżycówka” tom 5: „Studnia” - https://paradoks.net.pl/read/44000-ksiezycowka-tom-5-studnia-recenzja

„Amazing Spider-Man” tom 5: „Za kulisami” - https://paradoks.net.pl/read/43994-amazing-spider-man-tom-5-za-kulisami-recenzja

„20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku” tom 7 - https://paradoks.net.pl/read/44015-20th-century-boys-chlopaki-z-dwudziestego-wieku-tom-7-recenzja

Najbliższe premiery Muchy Comics - https://paradoks.net.pl/read/44020-najblizsze-premiery-muchy-comics

Robert Moses. Ukryty władca Nowego Jorku – komiks na żywo - https://paradoks.net.pl/read/44019-robert-moses-ukryty-wladca-nowego-jorku-komiks-na-zywo

Październikowe nowości Lost in Time - https://paradoks.net.pl/read/44014-pazdziernikowe-nowosci-lost-in-time

„Najemnik” tom 8: „Rok tysięczny, koniec świata” na przykładowych planszach - https://paradoks.net.pl/read/44016-najemnik-tom-8-rok-tysieczny-koniec-swiata-na-przykladowych-planszach

eridraven:

Nowości na blogu:

Noir Burlesque. Tom 1: http://comixxy.com/2022/10/18/noir-burlesque-tom-1/

W cieniu drzew. Tom 4. Pierwsza wiosna: http://comixxy.com/2022/10/19/w-cieniu-drzew-tom-4-pierwsza-wiosna/

Buffalo Runner: http://comixxy.com/2022/10/20/buffalo-runner/

Mięcho. Zeszyt 1: http://comixxy.com/2022/10/21/miecho-zeszyt-1/

Heartstopper Yearbook: http://comixxy.com/2022/10/24/heartstopper-yearbook/

Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2: http://comixxy.com/2022/10/25/batman-knightfall-upadek-mrocznego-rycerza-tom-2/

Deathstroke. Miasto zabójców (Bohaterowie i Złoczyńcy DC – tom 32): http://comixxy.com/2022/10/26/deathstroke-miasto-zabojcow-bohaterowie-i-zloczyncy-dc-tom-32/

Motyl:
Nowości:

„Feliks i Makary” tom 1: „Mijanie się z celem” - https://paradoks.net.pl/read/44049-feliks-i-makary-tom-1-mijanie-sie-z-celem-recenzja

„On Mars” tom 2: „Samotnicy” - https://paradoks.net.pl/read/44045-on-mars-tom-2-samotnicy-recenzja

„Trzej muszkieterowie” - https://paradoks.net.pl/read/44040-trzej-muszkieterowie-recenzja

„Arawn. Wydanie zbiorcze” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/44037-arawn-wydanie-zbiorcze-tom-1-recenzja

„Retro” - https://paradoks.net.pl/read/44032-retro-recenzja

„Ćma” nr 2 - https://paradoks.net.pl/read/44030-cma-nr-2-recenzja

Timof Comics w październiku - https://paradoks.net.pl/read/44031-timof-comics-w-pazdzierniku

„W.E. - MACIEK” na finiszu zbiórki - https://paradoks.net.pl/read/44042-we-maciek-na-finiszu-zbiorki

„W.E. - MACIEK” kolejny fanart ujawniony! - https://paradoks.net.pl/read/44048-we-maciek-kolejny-fanart-ujawniony

Kartka z kalendarza: 25 lat od fuzji „Batmana” i „Supermana” - https://paradoks.net.pl/read/44047-kartka-z-kalendarza-25-lat-od-fuzji-batmana-i-supermana

eridraven:

Nowości na blogu:

Metal Hurlant. Tom 3: http://comixxy.com/2022/10/27/metal-hurlant-tom-3/

Feliks i Makary. Tom 1. Mijanie się z celem: http://comixxy.com/2022/10/28/feliks-i-makary-tom-1-mijanie-sie-z-celem/

Sierpień 2022 roku w świecie komiksów na blogu Comixxy: http://comixxy.com/2022/10/29/sierpien-2022-roku-w-swiecie-komiksow-na-blogu-comixxy/

Berło Światła. Tom 1: http://comixxy.com/2022/10/30/berlo-swiatla-tom-1/

https://youtu.be/bk3yjgePrOM

Motyl:
Nowości:

„Gideon Falls Omnibus” - https://paradoks.net.pl/read/44052-gideon-falls-omnibus-recenzja

„Batman. Kompletny przewodnik” - https://paradoks.net.pl/read/44054-batman-kompletny-przewodnik-recenzja

„Z archiwum Jerzego Wróblewskiego” tom 17: „Szabla w dżungli” - https://paradoks.net.pl/read/44071-z-archiwum-jerzego-wroblewskiego-tom-17-szabla-w-dzungli-recenzja

„Bruno Brazil - wydanie zbiorcze” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/44067-bruno-brazil-wydanie-zbiorcze-tom-2-recenzja

„DC Comics: Pokolenia” - https://paradoks.net.pl/read/44064-dc-comics-pokolenia-recenzja

„Kumpelki” tom 2: „I kto jest najlepszy?” - https://paradoks.net.pl/read/44060-kumpelki-tom-2-i-kto-jest-najlepszy-recenzja

„Delisie” tom 2: „Mniam, mniam, mniam!” - https://paradoks.net.pl/read/44058-delisie-tom-2-mniam-mniam-mniam-recenzja

„Liga Niezwykłych Dżentelmenów” w nowym wydaniu - https://paradoks.net.pl/read/44057-liga-niezwyklych-dzentelmenow-w-nowym-wydaniu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej