Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Nowości komiksowe na blogach

<< < (1031/1033) > >>

Motyl:
Nowości:


„Stan przyszłości: Liga Sprawiedliwości” - https://paradoks.net.pl/read/44740-stan-przyszlosci-liga-sprawiedliwosci-recenzja

„Kumpelki” tom 4: „Selfie z kumpelkami” -  https://paradoks.net.pl/read/44736-kumpelki-tom-4-selfie-z-kumpelkami-recenzja

„Hotel na skraju lasu” - https://paradoks.net.pl/read/44732-hotel-na-skraju-lasu-recenzja

„Turbogalop” tom 3 - https://paradoks.net.pl/read/44727-turbogalop-tom-3-recenzja

„Lucky Luke” tom 24: „Karawana” - https://paradoks.net.pl/read/44723-lucky-luke-tom-24-karawana-recenzja

„Frnck” tom 4: „Wybuch” - https://paradoks.net.pl/read/44718-frnck-tom-4-wybuch-recenzja

„Star Wars. Leia” tom 1: „Trzy wyzwania księżniczki” - https://paradoks.net.pl/read/44730-star-wars-leia-tom-1-trzy-wyzwania-ksiezniczki-recenzja

Egmont poszerza portfolio komiksów na podstawie gier o albumy na licencji Ubisoft - https://paradoks.net.pl/read/44738-egmont-poszerza-portfolio-komiksow-na-podstawie-gier-o-albumy-na-licencji-ubisoft

Okładki majowych premier Egmontu - https://paradoks.net.pl/read/44724-okladki-majowych-premier-egmontu-6

eridraven:

Nowości na blogu:

Dziobak Toto i drapieżniki. Tom 3: http://comixxy.com/2023/03/18/dziobak-toto-i-drapiezniki-tom-3/

//www.youtube.com/watch?v=5tduR_w21aA
Superkot. Klub komiksowy. Tom 2. Perspektywy: http://comixxy.com/2023/03/21/superkot-klub-komiksowy-tom-2-perspektywy/

Kosmata pułapka: http://comixxy.com/2023/03/22/kosmata-pulapka/

//www.youtube.com/watch?v=SjDQ7D5c1mo
Mieszko. Tom 4. Zbrodnia: http://comixxy.com/2023/03/24/mieszko-tom-4-zbrodnia/

eridraven:

Nowości na blogu:

Rok 2022 w świecie komiksów na blogu Comixxy: http://comixxy.com/2023/03/25/rok-2022-w-swiecie-komiksow-na-blogu-comixxy/

Batman. Tom 4. Zabobonna zgraja: http://comixxy.com/2023/03/27/batman-tom-4-zabobonna-zgraja/

Dziobak Toto i senny szum. Tom 4: http://comixxy.com/2023/03/28/dziobak-toto-i-senny-szum-tom-4/

Aquaman. Kroniki Atlantydy (Bohaterowie i Złoczyńcy DC – tom 43): http://comixxy.com/2023/03/29/aquaman-kroniki-atlantydy-bohaterowie-i-zloczyncy-dc-tom-43/

Batman Detective Comics. Tom 1. Nowe sąsiedztwo: http://comixxy.com/2023/03/30/batman-detective-comics-tom-1-nowe-sasiedztwo/

Dwa gwoździe. Tom 4: http://comixxy.com/2023/03/31/dwa-gwozdzie-tom-4/

//www.youtube.com/watch?v=V7ONiNVt694

Motyl:
Nowości:

„Idefiks i Nieugięci” tom 2: „Rzymianie obejdą się smakiem!” -  https://paradoks.net.pl/read/44767-idefiks-i-nieugieci-tom-2-rzymianie-obejda-sie-smakiem-recenzja

„Ultimate Spider-Man” tom 13 - https://paradoks.net.pl/read/44761-ultimate-spider-man-tom-13-recenzja

„Persepolis” - https://paradoks.net.pl/read/44756-persepolis-recenzja-2

„Silver Surfer” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/44751-silver-surfer-tom-2-recenzja

„Dungeons & Dragons. Legendy Wrót Baldura” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/44745-dungeons-dragons-legendy-wrot-baldura-tom-1-recenzja

„Dziewczyna do wynajęcia” tom 14 - https://paradoks.net.pl/read/44766-dziewczyna-do-wynajecia-tom-14-recenzja

„Samuraj i Stich” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/44759-samuraj-i-stich-tom-1-recenzja

„Shazam!”: „Gniew bogów” - https://paradoks.net.pl/read/44752-shazam-gniew-bogow-recenzja

„Deadly Class” tom 10: „Ratujcie swoje pokolenie” - https://paradoks.net.pl/read/44814-deadly-class-tom-10-ratujcie-swoje-pokolenie-recenzja

„Batman: Ziemia Jeden” tom 3 - https://paradoks.net.pl/read/44808-batman-ziemia-jeden-tom-3-recenzja

„LastMan” tom 9 - https://paradoks.net.pl/read/44800-lastman-tom-9-recenzja

„Chu”: „Pierwsze danie/(Jej) Opowieści z dna butelki” - https://paradoks.net.pl/read/44794-chu-pierwsze-daniejej-opowiesci-z-dna-butelki-recenzja

„Nektar Kamienia” - https://paradoks.net.pl/read/44792-nektar-kamienia-recenzja

„Amazing Spider-Man” tom 7: „2099” - https://paradoks.net.pl/read/44789-amazing-spider-man-tom-7-2099-recenzja

„Die” tom 4: „Przenikanie” - https://paradoks.net.pl/read/44784-die-tom-4-przenikanie-recenzja

„Reckless” tom 2: „Powiernik diabła” - https://paradoks.net.pl/read/44781-reckless-tom-2-powiernik-diabla-recenzja

„Przepowiednia pancernika” - https://paradoks.net.pl/read/44777-przepowiednia-pancernika-recenzja

„Cartland - Wydanie Zbiorcze 3” - https://paradoks.net.pl/read/44772-cartland-wydanie-zbiorcze-3-recenzja

„Star Wars Wielka Republika” tom 4: „Koniec Jedi” - https://paradoks.net.pl/read/44798-star-wars-wielka-republika-tom-4-koniec-jedi-recenzja

Nowości wydawnictwa Kurc - https://paradoks.net.pl/read/44780-nowosci-wydawnictwa-kurc

Wystawa figurek podczas 12. Krakowskiego Festiwalu Komiksu - https://paradoks.net.pl/read/44788-wystawa-figurek-podczas-12-krakowskiego-festiwalu-komiksu

Duch Zemsty od Muchy Comics - https://paradoks.net.pl/read/44826-duch-zemsty-od-muchy-comics

eridraven:

Nowości na blogu:

Styczeń 2023 roku w świecie komiksów na blogu Comixxy: http://comixxy.com/2023/04/01/styczen-2023-roku-w-swiecie-komiksow-na-blogu-comixxy/

Flash. Tom 1. Powrót Wally’ego Westa: http://comixxy.com/2023/04/03/flash-tom-1-powrot-wallyego-westa/

Ta, która mówi: http://comixxy.com/2023/04/04/ta-ktora-mowi/

Złóż nowego Terminatora – test nowej kolekcji od Hachette: http://comixxy.com/2023/04/05/zloz-nowego-terminatora-test-nowej-kolekcji-od-hachette/

Deadly class. Tom 9. 1989. Maszynka do kości: http://comixxy.com/2023/04/05/deadly-class-tom-8-1989-maszynka-do-kosci/

Poranek ściętych głów. Tom 4: http://comixxy.com/2023/04/06/poranek-scietych-glow-tom-4/

Zapowiedzi Story House Egmont na czerwiec 2023: http://comixxy.com/2023/04/06/zapowiedzi-story-house-egmont-na-czerwiec-2023/

Zapowiedzi NAGLE! Comics na kwiecień 2023: http://comixxy.com/2023/04/06/zapowiedzi-nagle-comics-na-kwiecien-2023/

Rzeźzin 2: http://comixxy.com/2023/04/07/rzezzin-2/




//www.youtube.com/watch?v=5Yl42JW2PAw
Flash i Green Lantern. Odważni i bezwzględni (Bohaterowie i Złoczyńcy DC – tom 44): http://comixxy.com/2023/04/12/flash-i-green-lantern-odwazni-i-bezwzgledni-bohaterowie-i-zloczyncy-dc-tom-44/

Iron Man 1 (Marvel Origins – tom 6): http://comixxy.com/2023/04/13/iron-man-1-marvel-origins-tom-6/

Battle Code: Ragnarok. Zeszyt 1. Krew na lodzie: http://comixxy.com/2023/04/14/battle-code-ragnarok-zeszyt-1-krew-na-lodzie/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej