trawa

Autor Wątek: Nowości komiksowe na blogach  (Przeczytany 1294524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline norbs

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 08, 2009, 09:49:07 pm »
A ja skromnie zapraszam na mój nowo otwarty blog: http://komiksowewyspy.blogspot.com/
Komentarze, uwagi itd jak najbardziej mile widziane. :)

Offline kmh

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 09, 2009, 06:03:45 pm »
A ja skromnie zapraszam na mój nowo otwarty blog: http://komiksowewyspy.blogspot.com/
Komentarze, uwagi itd jak najbardziej mile widziane. :)

Jeśli możesz, to daj możliwość komentowania osobom bez Google konta lub OpenId.
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline norbs

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 09, 2009, 08:18:47 pm »
Sorki, już powinno być ok. Za wiele w opcjach jeszcze się nie bawiłem.

Offline kmh

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 10, 2009, 06:28:26 pm »
Jeżeli będzie Ci się chciało pójść i zrobić relację z tegorocznego UK Mini Thing:

http://www.ukwebcomixthing.co.uk/

to cię ucałuje :)
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 12, 2009, 11:48:28 am »
To ja zapraszam wszystkich do odwiedzin Kolorowych Zeszytów!
Dziś mija rok od pierwszego wpisu, więc idealna okazja do zmiany dizajnu.
Wieczorem też chyba jakiś konkurs pójdzie więc odwiedzajcie, wygrywajcie ;)

Offline norbs

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 12, 2009, 07:20:47 pm »
Jeżeli będzie Ci się chciało pójść i zrobić relację z tegorocznego UK Mini Thing:

http://www.ukwebcomixthing.co.uk/

to cię ucałuje :)

Hmm, no nawet nie jest głupi pomysł. Z pracami kilku autorów już nieco się spotkałem a ma być ich tam cała gromada. Puki co nic nie obiecuję ale zobaczę co się da zrobić. :)

Offline badday

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 13, 2009, 11:20:40 pm »
Przeglądałem sobie nominowane i zwycięskie blogi roku na Onecie i zaciekawiły mnie dwa:
zwycięski: aktora Adama Fidusiewicza (tego od "W pustyni i w puszczy") - nawiązuje często do komiksów (np Kapela, Sandman) - przyznam że zaskoczony byłem
 Do tego sam rysuje i umieszcza na blogu co stworzył,  z tego co widać na blogu lubi absurdalny humor, sytuacyjno-lingwistyczny, a i ja taki lubię najbardziej:)
http://mroczne-kalesony.blog.pl/

a z jego blogu zawędrowałem na blog już stricte rysunkowy (paskowy)
nominowany: http://rysunki.bardzofajny.net/
drugi Mleczko a może drugi Raczkowski?
:)

Offline Death

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 14, 2009, 10:31:29 am »
Przeglądałem sobie nominowane i zwycięskie blogi roku na Onecie i zaciekawiły mnie dwa:
zwycięski: aktora Adama Fidusiewicza (tego od "W pustyni i w puszczy") - nawiązuje często do komiksów (np Kapela, Sandman) - przyznam że zaskoczony byłem
 Do tego sam rysuje i umieszcza na blogu co stworzył,  z tego co widać na blogu lubi absurdalny humor, sytuacyjno-lingwistyczny, a i ja taki lubię najbardziej:)
http://mroczne-kalesony.blog.pl/

Szczególnie jeden cytat utkwił mi w pamięci:
Cytuj
Słyszałem, że jeżeli cierpisz na bezsenność,
lekarz zaleca dwa piwa i lekturę Sienkiewicza.

A sam chłopak zaistniał (cokolwiek to znaczy) dzięki Sienkiewiczowi  ;-) Nie mogę znaleźć tekstu o Sandmanie...

Edit.
No i mamy Sandmana  ;-)
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2009, 10:36:21 am wysłana przez Death »

Offline lucek

« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 04:42:03 pm wysłana przez lucek »

Offline bąbielek

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 18, 2009, 06:56:08 am »
A takie tam sieciowe:

Na blogu Kultury zapowiedź nowego komiksu KRLa. Pierwszy rozdział owego komiksu będzie prezentowany właśnie tam. Od siebie zapraszam, bo to i owo widziałem i szczerze polecam.

U Śledzia tekst dlaczego jest on frajerem. Kolejna cegiełka do obrazu, jak traktowani są rysownicy.

W poście powyżej Ziniol dał linka do wpisu, gdzie zapowiada wejście na rynek nowego wydawnictwa. I się dziwię czemu informacja na ten temat nie wisi na żadnym serwisie.

U godaiego prezentacja nowego "Kolektywu" i "Szramy".

A na Motywie:
o "RanXeroxie"
o komiksach fanowskich "World of Warcraft"
o "Oskarze Edzie"
o "Wolverine/Hulk" i "Hulk/Wolverine"

Klick me up, klick me down.

Offline gość

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 18, 2009, 07:31:13 am »

U Śledzia tekst dlaczego jest on frajerem. Kolejna cegiełka do obrazu, jak traktowani są rysownicy.

Czytając robi się przykro, ale z drugiej strony jak mają Was inaczej traktować i szanować to co robicie i kim jesteście skoro Wy między sobą się nie szanujecie i przy każdej okazji plujecie na siebie ile się da? Jak to zdradził mi kiedyś jeden komiksiarz -dla sportu i zasady 8)...
Gdyby na świecie żyły tylko modelki, umarłbym jako nieszczęśliwy impotent.

Offline bąbielek

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 18, 2009, 07:38:34 am »
Czytając robi się przykro, ale z drugiej strony jak mają Was inaczej traktować i szanować to co robicie i kim jesteście skoro Wy między sobą się nie szanujecie i przy każdej okazji plujecie na siebie ile się da? Jak to zdradził mi kiedyś jeden komiksiarz -dla sportu i zasady 8)...

Co prawda to trochę nie temat, ale "luźne gadki" upadły, więc ten jest jednak najodpowiedniejszy żeby wyjaśnić dwie krótkie sprawy.
Ekhym, jakie "Was"? Mnie? Towarzyszu? Ja nie jestem rysownikiem, za to Ty w pewnym stopniu jesteś. To raz.
A dwa - z tym pluciem, to rozumiem chodzi m.in. o to, co Śledziu napisał o "Monte Cassino", tak?

Klick me up, klick me down.

Offline gość

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 18, 2009, 08:41:37 am »
Cóż tekst jest o rysownikach więc poniekąd ja też się nie kwalifikuję, Towarzyszu. A poważnie- nie Bąbielku, mi chodziło o całokształt. Śledziu to epizodzik, smutny bo smutny, ale epizodzik (nie pierwszy w naszej „karierze” i nie ostatni 8)). Nie potrafił nas oddzielić od tego co robimy i opluł i to co robimy i nas, ale to kwestia kultury osobistej i tego tłumaczyć Ci już nie muszę, prawda.

Z mojej strony Bąbielku to wszystko, bo temat nie jest adekwatny do tego o czym piszemy, a ja nie cierpię jak mi usuwają posty. Psuje mi to statystyki. Jeżeli chcesz kontynuować możemy porozmawiać na prv
pozdrawiam
Gdyby na świecie żyły tylko modelki, umarłbym jako nieszczęśliwy impotent.

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 18, 2009, 08:42:42 am »
Gościu, załóż sobie bloga  :idea:
Tam Ci nic nie wykasują.

Śledziu

  • Gość
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 18, 2009, 10:45:04 am »
Cóż tekst jest o rysownikach więc poniekąd ja też się nie kwalifikuję, Towarzyszu. A poważnie- nie Bąbielku, mi chodziło o całokształt. Śledziu to epizodzik, smutny bo smutny, ale epizodzik (nie pierwszy w naszej „karierze” i nie ostatni 8)). Nie potrafił nas oddzielić od tego co robimy i opluł i to co robimy i nas, ale to kwestia kultury osobistej i tego tłumaczyć Ci już nie muszę, prawda.

Ch**a tam opluł. To był tylko średnio zjadliwy tekścik, który wytknął techniczne niedociągnięcia MC, dotyczące próbek scenariusza, rysunku ale i aspektów "komiksowego abecadła". Nie znajduję w nim nic, co mogłoby być potraktowane, jako osobista wycieczka. Nie znam was, nic mnie z wami nie łączy, po kiego miałbym się uciekać do tego typu zagrywek? Twórzcie dalej, w końcu załapiecie język komiksu.