Autor Wątek: Nowości komiksowe na blogach  (Przeczytany 699448 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kyms

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4680 dnia: Marzec 21, 2019, 01:58:22 pm »
http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics

Offline Motyl




Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 213
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4684 dnia: Marzec 29, 2019, 08:05:35 pm »

Offline absolutnie

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4685 dnia: Marzec 29, 2019, 08:51:41 pm »
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Gruby Geek

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4686 dnia: Marzec 30, 2019, 06:57:38 pm »
Nowa NOSTALGIA na blogu 8)




Tym razem na celu Transformery, a konkretnie jeden, który jest dokładnie w moim wieku :lol:




https://grubygeek.blogspot.com/2019/03/nostalgia-13-transformers-g1-action.html





Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4687 dnia: Marzec 31, 2019, 10:51:46 pm »
Trochę tekstów, trochę fotek:


„Brom” - https://paradoks.net.pl/read/37455-brom-recenzja

„Staruszek Logan” tom 2: „Berserk” - https://paradoks.net.pl/read/37461-staruszek-logan-tom-2-berserk-recenzja

„Nomen Omen” tom 1: „Całkowite zaćmienie serca” - https://paradoks.net.pl/read/37445-nomen-omen-tom-1-calkowite-zacmienie-serca-recenzja

„Wojownicze Żółwie Ninja – Bodycount” - https://paradoks.net.pl/read/37436-wojownicze-zolwie-ninja-bodycount-recenzja

„Lou!” tom 2: „Sielanka” - https://paradoks.net.pl/read/37422-lou-tom-2-sielanka-recenzja

„Luc Orient – wydanie zbiorcze” tom 3 - https://paradoks.net.pl/read/37419-luc-orient-wydanie-zbiorcze-tom-3-recenzja

„Descender” tom 3: „Osobliwości” - https://paradoks.net.pl/read/37409-descender-tom-3-osobliwosci-recenzja

„Głębia” tom 4: „Zewnętrzne aspekty wewnętrznych postaw” - https://paradoks.net.pl/read/37402-glebia-tom-4-zewnetrzne-aspekty-wewnetrznych-postaw-recenzja

„Halloween Blues” - https://paradoks.net.pl/read/37391-halloween-blues-recenzja

„Rozwój jest dla mnie bardzo ważny” – rozmowa z Mikołajem Spionkiem, autorem serii „WOUNDED” - https://paradoks.net.pl/read/37439-rozwoj-jest-dla-mnie-bardzo-wazny-rozmowa-z-mikolajem-spionkiem-autorem-serii-wounded

Łukasz Kowalczuk w Atom Comics - https://paradoks.net.pl/read/37440-lukasz-kowalczuk-w-atom-comics

8. Krakowski Festiwal Komiksu - fotorelacja - https://paradoks.net.pl/read/37463-8-krakowski-festiwal-komiksu-fotorelacja


Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4689 dnia: Kwiecień 04, 2019, 09:07:45 pm »


Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4691 dnia: Kwiecień 08, 2019, 10:24:55 pm »

Offline kyms

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4692 dnia: Kwiecień 12, 2019, 11:59:45 am »
http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4693 dnia: Kwiecień 16, 2019, 03:22:24 pm »

Offline kyms

http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics

 

anything