trawa

Autor Wątek: Nowości komiksowe na blogach  (Przeczytany 847288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Severan


Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4921 dnia: Wrzesień 03, 2020, 07:39:55 pm »
Nowości:

„Nowi Mutanci” - https://paradoks.net.pl/read/40586-nowi-mutanci-recenzja

„Rick i Morty. Kupkazpupki Superstar” - https://paradoks.net.pl/read/40599-rick-i-morty-kupkazpupki-superstar-recenzja

„Wujek Sknerus i Kaczor Donald” tom 3: „Pod kopułą” – https://paradoks.net.pl/read/40594-wujek-sknerus-i-kaczor-donald-tom-3-pod-kopula-recenzja

„Batman. Detective Comics #1000” - https://paradoks.net.pl/read/40587-batman-detective-comics-1000-recenzja

„All-New Wolverine” tom 4: „Odporna” - https://paradoks.net.pl/read/40577-all-new-wolverine-tom-4-odporna-recenzja

„Harley Quinn” tom 5: „Głosuj na Harley” – polityczne szaleństwo – https://paradoks.net.pl/read/40566-harley-quinn-tom-5-glosuj-na-harley-polityczne-szalenstwo-recenzja

„Amazing Spider-Man. Globalna sieć” tom 7: „Upadek imperium” - https://paradoks.net.pl/read/40557-amazing-spider-man-globalna-siec-tom-7-upadek-imperium-recenzja

„Ekho. Lustrzany świat” tom 8: „Syrena z Manhattanu” - https://paradoks.net.pl/read/40549-ekho-lustrzany-swiat-tom-8-syrena-z-manhattanu-recenzja

„Star Wars Komiks” 3/2020: „Cztery opowieści” - https://paradoks.net.pl/read/40585-star-wars-komiks-32020-cztery-opowiesci-recenzja


Offline Motyl



Offline Motyl



Offline Motyl


Offline Motyl


Offline Andrzej Ochal

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4929 dnia: Październik 18, 2020, 03:40:44 pm »

Witam
Zapraszam do nowo otwartej grupy na Facebook o naszym ulubionym komiksie Thorgal.
Świat Thorgala- Thorgal’s World


https://www.facebook.com/groups/814638539344498/?ref=share


Mam nadzieje że razem w grupie stworzymy fajne „miejsce” do wymiany komentarzy. Postaram się na bierząco umieszczać nowe informacje oraz wracać do poprzednich albumów. Czekam na Wasze zgłoszenia do grupy oraz propozycje postów.
Jest już Nas prawie 600 osób !!!
Pozdrawiam serdecznie
Andrzej Ochal

 

anything