trawa

Autor Wątek: Nowości komiksowe na blogach  (Przeczytany 963951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4980 dnia: Czerwiec 29, 2021, 05:16:08 pm »


Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4982 dnia: Lipiec 09, 2021, 04:42:02 pm »
Nowości:

„Biblia - komiks” - https://paradoks.net.pl/read/42006-biblia-komiks-recenzja-2

„Podróż siódma” - https://paradoks.net.pl/read/42004-podroz-siodma-recenzja

„Star Wars Komiks” 2/2021: „Ucieczka” - https://paradoks.net.pl/read/42001-star-wars-komiks-22021-ucieczka-recenzja

„Death or Glory” tom 2: „Kto tu jest szaleńcem?” - https://paradoks.net.pl/read/41997-death-or-glory-tom-2-kto-tu-jest-szalencem-recenzja

„Oleg” - https://paradoks.net.pl/read/41993-oleg-recenzja

„Światła Północy” tom 1: „W dolinie trolli” - https://paradoks.net.pl/read/41989-swiatla-polnocy-tom-1-w-dolinie-trolli-recenzja

„Nasz Papież. Karol Wojtyła” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/41983-nasz-papiez-karol-wojtyla-tom-1-recenzja

„Świat Dryftu” tom 1: „Opowieść o złodziejach i trollach” - https://paradoks.net.pl/read/41978-swiat-dryftu-tom-1-opowiesc-o-zlodziejach-i-trollach-recenzja

„Amazing Spider-Man” tom 1: „Powrót do korzeni” - https://paradoks.net.pl/read/41975-amazing-spider-man-tom-1-powrot-do-korzeni-recenzja

„Skarga Utraconych Ziem. Cykl Czarownice” tom 2: „Inferno” - https://paradoks.net.pl/read/41969-skarga-utraconych-ziem-cykl-czarownice-tom-2-inferno-recenzja

„Dziewczyna do wynajęcia” tom 5 - https://paradoks.net.pl/read/41996-dziewczyna-do-wynajecia-tom-5-recenzja

Komiksowe prace Luko Czakowskiego - https://paradoks.net.pl/read/41987-komiksowe-prace-luko-czakowskiego

Egmont we wrześniu - https://paradoks.net.pl/read/42005-okladki-wrzesniowych-premier-egmontu-3

III Kieleckie Prezentacje Komiksowe - https://paradoks.net.pl/read/42007-iii-kieleckie-prezentacje-komiksowe



Offline Motyl


Offline Severan


Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4987 dnia: Sierpień 11, 2021, 04:49:49 pm »
Nowości:

Przedpremierowo „Legion samobójców. Suicide Squad” - https://paradoks.net.pl/read/42090-legion-samobojcow-suicide-squad-recenzja-przedpremierowa

„Pozytywka” tom 1: „Witamy w Pandorii” - https://paradoks.net.pl/read/42107-pozytywka-tom-1-witamy-w-pandorii-recenzja

„Ars gratia artis. Malarstwo z dymkiem” - https://paradoks.net.pl/read/42105-ars-gratia-artis-malarstwo-z-dymkiem-recenzja

„Rick i Morty przedstawiają” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/42102-rick-i-morty-przedstawiaja-tom-2-recenzja

„Ernest i Rebeka” tom 3: „Na ratunek!” - https://paradoks.net.pl/read/42100-ernest-i-rebeka-tom-3-na-ratunek-recenzja

„Deadpool” tom 13: „Uniwersum Marvela zabija Deadpoola” - https://paradoks.net.pl/read/42094-deadpool-tom-13-uniwersum-marvela-zabija-deadpoola-recenzja

„Wonder Woman Grega Rucki” tom 3 - https://paradoks.net.pl/read/42091-wonder-woman-grega-rucki-tom-3-recenzja

„Lucyfer - wydanie zbiorcze” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/42088-lucyfer-wydanie-zbiorcze-tom-2-recenzja

„Szeryf Babilonu” - https://paradoks.net.pl/read/42085-szeryf-babilonu-recenzja

Wystawa „Kajko i Kokosz 50 lat” - https://paradoks.net.pl/read/42096-wystawa-kajko-i-kokosz-50-lat

Sześć dekad z Pierwszą Rodziną Marvela! - https://paradoks.net.pl/read/42112-szesc-dekad-z-pierwsza-rodzina-marvela

Marek Sachmata i jego sKURPiona Fantastyczna Czwórka! - https://paradoks.net.pl/read/42113-marek-sachmata-i-jego-skurpiona-fantastyczna-czworka

Fantastyczni z półki Marka Sachmaty - https://paradoks.net.pl/read/42114-fantastyczni-z-polki-marka-sachmaty


Offline Sylwia30z

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4989 dnia: Sierpień 17, 2021, 05:32:08 pm »
Dzięki za recenzję Pulp - poleciał like :)

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4990 dnia: Sierpień 17, 2021, 10:51:20 pm »
Nowości:

„Ascender” tom 1: „Nawiedzona galaktyka” - https://paradoks.net.pl/read/42149-ascender-tom-1-nawiedzona-galaktyka-recenzja

„Mali bogowie” tom 2: „Uparty Ikar” - https://paradoks.net.pl/read/42144-mali-bogowie-tom-2-uparty-ikar-recenzja

„Arystoteles. Głód wiedzy” - https://paradoks.net.pl/read/42140-arystoteles-glod-wiedzy-recenzja

„Einstein. Przeskok kwantowy” - https://paradoks.net.pl/read/42137-einstein-przeskok-kwantowy-recenzja

„Batman. Detective Comics” tom 4: „Zimna zemsta” - https://paradoks.net.pl/read/42134-batman-detective-comics-tom-4-zimna-zemsta-recenzja

„Stumptown” tom 4: „Sprawa kubka kawy” - https://paradoks.net.pl/read/42131-stumptown-tom-4-sprawa-kubka-kawy-recenzja

„Dom” - https://paradoks.net.pl/read/42126-dom-recenzja

„Niesamowity Szerlok Worms i niebieskie monstrum” ‒ https://paradoks.net.pl/read/42122-niesamowity-szerlok-worms-i-niebieskie-monstrum-recenzja

„Shenzhen” - https://paradoks.net.pl/read/42116-shenzhen-recenzja

„Wiedźmin” tom 5: „Zatarte wspomnienia” – https://paradoks.net.pl/read/42111-wiedzmin-tom-5-zatarte-wspomnienia-recenzja

„Deadpool” tom 1: „Najemnika śmierć nie tyka” - https://paradoks.net.pl/read/42109-deadpool-tom-1-najemnika-smierc-nie-tyka-recenzja

Sierpniowe nowości Timof Comics - https://paradoks.net.pl/read/42121-sierpniowe-nowosci-timof-comics-2

Non Stop Comics na drugą połowę roku - https://paradoks.net.pl/read/42132-katalog-non-stop-comics-na-druga-polowe-2021




Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4994 dnia: Wrzesień 09, 2021, 03:45:19 pm »
Nowości:

„Suicide Squad: Zła krew” - https://paradoks.net.pl/read/42233-suicide-squad-zla-krew-recenzja

„Fins de siècle: Falangi Czarnego Porządku, Polowanie” - https://paradoks.net.pl/read/42227-fins-de-siecle-falangi-czarnego-porzadku-polowanie-recenzja-2

„Śledztwa Enoli Holmes” tom 5: „Tajemnica zaginionej wiadomości” - https://paradoks.net.pl/read/42221-sledztwa-enoli-holmes-tom-5-tajemnica-zaginionej-wiadomosci-recenzja

„Conan Barbarzyńca” tom 3: „Exodus i inne opowieści” - https://paradoks.net.pl/read/42219-conan-barbarzynca-tom-3-exodus-i-inne-opowiesci-recenzja

„W.E.” zeszyt drugi - https://paradoks.net.pl/read/42217-we-zeszyt-drugi-recenzja

„Wujek Sknerus i Kaczor Donald” tom 8: „Ucieczka z Zakazanej Doliny” - https://paradoks.net.pl/read/42215-wujek-sknerus-i-kaczor-donald-tom-8-ucieczka-z-zakazanej-doliny-recenzja

„Pozytywka” tom 2: „Sekret Cypriana” ‒ https://paradoks.net.pl/read/42209-pozytywka-tom-2-sekret-cypriana-recenzja

„Horizon Zero Dawn” tom 1: „Raróg” - https://paradoks.net.pl/read/42206-horizon-zero-dawn-tom-1-rarog-recenzja

„Flash” tom 12: „Śmierć i Moc Prędkości” - https://paradoks.net.pl/read/42203-flash-tom-12-smierc-i-moc-predkosci-recenzja

„Hitman” tom 5 - https://paradoks.net.pl/read/42201-hitman-tom-5-recenzja

„Green Lantern” tom 3: „Blackstars” - https://paradoks.net.pl/read/42197-green-lantern-tom-3-blackstars-recenzja

„Star Trek: Picard - Odliczanie” - https://paradoks.net.pl/read/42189-star-trek-picard-odliczanie-recenzja

„Chainsaw Man” tom 6 - https://paradoks.net.pl/read/42214-chainsaw-man-tom-6-recenzja

„Darling in the Franxx” tom 1 i 2 - https://paradoks.net.pl/read/42195-darling-in-the-franxx-tom-1-i-2-recenzja

„Tysiąc słodkich kłamstw” - https://paradoks.net.pl/read/42187-tysiac-slodkich-klamstw-recenzja

Wydawnictwo Kurc na Komiksowej Warszawie i Targach Książki - https://paradoks.net.pl/read/42218-wydawnictwo-kurc-na-komiksowej-warszawie-i-targach-ksiazki

Wrześniowe nowości Klubu Świata Komiksu - https://paradoks.net.pl/read/42220-wrzesniowe-nowosci-klubu-swiata-komiksu-3

„Brom 2” - długo wyczekiwany powrót pomorskich wiedźm - https://paradoks.net.pl/read/42229-brom-2-dlugo-wyczekiwany-powrot-pomorskich-wiedzm