Autor Wątek: Nowości komiksowe na blogach  (Przeczytany 979520 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Severan


Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #4996 dnia: Wrzesień 21, 2021, 08:42:42 pm »
Nowości:

„Myszka Miki”: „Miki i kraina Pradawnych” - https://paradoks.net.pl/read/42249-myszka-miki-miki-i-kraina-pradawnych-recenzja-przedpremierowa

„Światła Północy” tom 2: „Uczennica wyroczni” - https://paradoks.net.pl/read/42246-swiatla-polnocy-tom-2-uczennica-wyroczni-recenzja

„Batman. Detective Comics” tom 5: „Wojna Jokera” - https://paradoks.net.pl/read/42242-batman-detective-comics-tom-5-wojna-jokera-recenzja

„Młodzi Tytani. Beast Boy” - https://paradoks.net.pl/read/42235-mlodzi-tytani-beast-boy-recenzja

„Detektyw Sasaki” - https://paradoks.net.pl/read/42275-detektyw-sasaki-recenzja

„Giant Days” tom 9: „Nie zapomnę ci tego” - https://paradoks.net.pl/read/42283-giant-days-tom-9-nie-zapomne-ci-tego-recenzja

„Sędzia Dredd: Mandroid” - https://paradoks.net.pl/read/42279-sedzia-dredd-mandroid-recenzja

„Batman - Świat” - https://paradoks.net.pl/read/42276-batman-swiat-recenzja

„Dylan Dog: Czarne jezioro” - https://paradoks.net.pl/read/42272-dylan-dog-czarne-jezioro-recenzja

„Ostatni pisarz” - https://paradoks.net.pl/read/42269-ostatni-pisarz-recenzja

„Borka i Sambor. Wilki” - https://paradoks.net.pl/read/42266-borka-i-sambor-wilki-recenzja

„Kroniki z młodości” - https://paradoks.net.pl/read/42262-kroniki-z-mlodosci-recenzja

„Ms Marvel” tom 10: „Raz za razem” - https://paradoks.net.pl/read/42258-ms-marvel-tom-10-raz-za-razem-recenzja

„Doktor Strange” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/42254-doktor-strange-tom-1-recenzja-2

Weekend z komiksem na żywo - https://paradoks.net.pl/read/42285-weekend-z-komiksem-na-zywo



Offline Motyl



Offline Motyl


Offline Severan

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5002 dnia: Październik 16, 2021, 12:11:12 pm »

Z okazji dzisiejszego DC Fandome DC Comics udostępnia całą masę komiksów za darmo. Również w języku polskim 🙂
https://nerdheim.pl/post/cala-masa-darmowych-komiksow-z-okazji-dc-fandome/

Offline Severan

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5003 dnia: Październik 16, 2021, 10:10:17 pm »

DC Fandome za nami. Zobaczcie pełne zestawienie wszystkich materiałów z pokazu.

https://nerdheim.pl/post/dc-fandome-2021-podsumowanie/
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2021, 08:16:26 pm wysłana przez Severan »

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5004 dnia: Październik 21, 2021, 06:12:21 am »