trawa

Autor Wątek: Nowości komiksowe na blogach  (Przeczytany 1104475 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5040 dnia: Maj 05, 2022, 07:54:57 pm »
Nowości:

„Batman”: „Ego i inne opowieści” - https://paradoks.net.pl/read/43196-batman-ego-i-inne-opowiesci-recenzja

„Lepsi wrogowie Spider-Mana” - https://paradoks.net.pl/read/43186-lepsi-wrogowie-spider-mana-recenzja

„Batman. Detective Comics” #1027 - https://paradoks.net.pl/read/43178-batman-detective-comics-1027-recenzja

„LastMan” tom 7 - https://paradoks.net.pl/read/43169-lastman-tom-7-recenzja

„Doktor Strange” tom 2 - https://paradoks.net.pl/read/43167-doktor-strange-tom-2-recenzja-2

„Die” tom 3: „Wielka gra” - https://paradoks.net.pl/read/43162-die-tom-3-wielka-gra-recenzja

„Conan” tom 5: „Groza w podziemiach” - https://paradoks.net.pl/read/43158-conan-tom-5-groza-w-podziemiach-recenzja

„Deadly Class” tom 8: „Nigdy nie wracaj” - https://paradoks.net.pl/read/43153-deadly-class-tom-8-nigdy-nie-wracaj-recenzja

„Turbogalop” tom 1 - https://paradoks.net.pl/read/43149-turbogalop-tom-1-recenzja

„Niezwykła podróż” tom 7: „Dwadzieścia tysięcy mil podlodowej żeglugi” - https://paradoks.net.pl/read/43145-niezwykla-podroz-tom-7-dwadziescia-tysiecy-mil-podlodowej-zeglugi-recenzja

„Saga Winlandzka” tom 9 - https://paradoks.net.pl/read/43182-saga-winlandzka-tom-9-recenzja

„Chainsaw Man” tom 10 - https://paradoks.net.pl/read/43157-chainsaw-man-tom-10-recenzja

„Papieże w historii”: „Pius VII. Przeciw Napoleonowi” - https://paradoks.net.pl/read/43189-papieze-w-historii-pius-vii-przeciw-napoleonowi-recenzja

Wywiad z Janem Korczyńskim - https://paradoks.net.pl/read/43177-wywiad-z-janem-korczynskim-redaktorem-naczelnym-kkk-magazynu-krakowskiego-klubu-komiksu-oraz-antologii-kkk-25-i-kkk-26

Zapowiedź „Kilka dni lata. Wysepka szczęścia” - https://paradoks.net.pl/read/43203-kilka-dni-lata-wysepka-szczescia-zapowiedz-2

Premiery Muchy Comics w maju - https://paradoks.net.pl/read/43213-majowe-nowosci-muchy-comics-2


Offline Motyl




Offline Motyl


Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5046 dnia: Maj 20, 2022, 05:58:43 am »

Offline Motyl



Offline eridraven

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 308
  • Total likes: 0
  • It can't rain all the time
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/



Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5052 dnia: Czerwiec 11, 2022, 10:50:25 am »

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #5053 dnia: Czerwiec 17, 2022, 05:48:48 am »


 

anything