Gildia Technologii (www.techno.gildia.pl) > Forum Technologii

problemy z zamknieciem systemu Vista

(1/6) > >>

nextage:
Gdy zobaczylem ze w koszu znajduje sie ponad 11 giga roznych plikow oproznilem go. Potem probujac uruchomic defragmentacje nic sie nie dzialo. Probowalem menagera zadan ale pojawia sie error i nie moge uruchomic menagera zasobow. Rowniez wystepuja problemy z zamknieciem systemu Vista. Wraca do glownego widoku. Musze wylaczac system guzikiem. Czy moze byc to spowodowane tym ze mam kilka programow nie wspolpracujacych z Vista? Teoretycznie dzialaja poprawnie ale czy moze byc to przyczyna problemow? Czy ma ktos jakies sugestie jak przywrocic system do sprawnego dzialania?

KanGax:
Uwielbiam takie tematy  :!:

no i zawsze chciałem to napisać: ciekawy temat, będę obserwował.

cynthe:

--- Cytat: "nextage" ---Gdy zobaczylem ze w koszu znajduje sie ponad 11 giga roznych plikow oproznilem go. Potem probujac uruchomic defragmentacje nic sie nie dzialo. Probowalem menagera zadan ale pojawia sie error i nie moge uruchomic menagera zasobow. Rowniez wystepuja problemy z zamknieciem systemu Vista. Wraca do glownego widoku. Musze wylaczac system guzikiem. Czy moze byc to spowodowane tym ze mam kilka programow nie wspolpracujacych z Vista? Teoretycznie dzialaja poprawnie ale czy moze byc to przyczyna problemow? Czy ma ktos jakies sugestie jak przywrocic system do sprawnego dzialania?
--- Koniec cytatu ---


twardy format,plyte z vista zakopac, zainstalowac ubuntu.

b_sk:

--- Cytat: "cynthe" ---twardy format,plyte z vista zakopac, zainstalowac ubuntu.
--- Koniec cytatu ---
Nie leć z linuksiarstwem bo Ubuntu wcale takie cudowne nie jest.

Natomiast co do problemu to ja niestety innego wyjścia niż twardy format nie widzę. Wywaliłes pewno coś potrzebnego, a że system się krzaczy zamiast napisać czego mu brakuje to nic specjalnie odkrywczego nie wymyślisz w ramach prowizorycznej naprawy. Polecam też zastanowienie się głębsze nad sensem posiadania na dysku systemu, który jest największym niewypałem Microsoftu od czasów maszyny parowej.

Dead Flowers:
Gry pod DX10 ^ ^

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej