trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1403622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2610 dnia: Marzec 15, 2016, 08:23:04 pm »

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2611 dnia: Marzec 15, 2016, 09:05:39 pm »
Zgadzam się z Kukim w 100%.

Kolorowe, pstrokate grzbiety z rysuneczkami i toną tekstu wyglądają jakby ktoś rzucił paczką Skittlesów o ścianę. 

Bez urazy.



KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2612 dnia: Marzec 15, 2016, 10:53:02 pm »

win you [/exclamation]
normal very hard to be it is [/size][/color]
[emptytag] e m p t i n e s s e n i t p m e [/emptytag]

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2613 dnia: Marzec 16, 2016, 12:22:42 pm »
Dziś bardziej zeszytowo


Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2614 dnia: Marzec 16, 2016, 01:27:30 pm »
Nic z posta wyżej nie znam :oops: 
A ode mnie takie cuś




Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2615 dnia: Marzec 16, 2016, 02:58:48 pm »
zakupy tym razem z bonito, coraz rzadziej tam kupuję ale tym razem 35% rabatu plus dodatkowe 4% od całości wyszło ostatecznie nieco taniej niż za to samo w niePrzeczytane. a niech sobie coś czasem zarobią  :lol:   pakowanie "przyzwoite" ale wszystko przyszło w bardzo dobrym stanie, realizacja i dostawa sprawnie  :cool:


zestaw komiksów to nie-Egmont (on może poczekać) czyli KG (uzupełnienie pozycji autorstwa  Shauna Tana oraz "Black Hole"), Timof ("Sugar" o czarnym sierściuchu, "Saga o A i A" x2, i "Kroniki Dyplomatyczne", które miałem sobie odpuścić ale w końcu uległem w obliczu wielu pozytywnych opinii m.in na tym forum), z Ongrysa "Orient Men" i od Taurusa "Klik"


The darkness will swallow everything

Offline AvengerGT

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2616 dnia: Marzec 16, 2016, 05:16:00 pm »
Dzisiejsza paczka ze sklepu gildii. Trochę zastanawiałem się nad pierwszym "Y", bo mam 3 tomiki od Manzoku za grosze, ale wygrała chęć posiadania spójnego zbioru. W Batmanie zastosowano standardowy papier kredowy. Dopuszczałem możliwość użycia tego znacznie cieńszego - amerykańskiego. W efekcie mamy pokaźną cegłę.



Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2617 dnia: Marzec 16, 2016, 05:49:17 pm »
Fajnie, że prawie wszyscy kupują 4 podstawowe tomy - 2 Marvel Now, B&S i Wieczny Batman. Dzięki temu czuję jakąś wspólnotę między nami. :) Tylko nie rozumiem czemu tak się przykładacie do spójności Ygreka. Ja też mam 3 pierwsze tomy Manzoku i właśnie dlatego najwyżej kupię sobie dopiero 3 tom Egmontu we wrześniu. A tą lukę uzupełnię wersją elektroniczną.

Poza tym bardzo mi się wasze kupki podobają i oby tak dalej.

P.S. Herman the German? :)

Offline juras9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2618 dnia: Marzec 16, 2016, 06:11:07 pm »
Wieczny Batman dopełnił półkę i teraz widać jak różnie z wysokością grzbietów i nadrukami :(. Najlepsze, że nawet nie mam czasu poczytać, chyba poleżą trochę zanim się za nie zabiorę heh..



Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2619 dnia: Marzec 16, 2016, 06:11:50 pm »
Piekne zakupy ;) Ygreka juz dawno przeczytalem elektyonicznie i mam 3miekkie wydania a i tak znalazlem miejsce na wydanie na twardo, seria jest bdb i swietnie wydana ;) dla przykladu powiem ze Sandmana kupowalem na miekko a nastepnie od nowa na twardo ;)
A wiec tak sie prezetuje kolekcja ndc gdy ma sie je razem, u mnie chaos i rozpierducha, kiedys musze ogarnac moj chlewik ;)

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2620 dnia: Marzec 16, 2016, 06:13:01 pm »
Ten Wieczny Batman, to niezła cegła - takie pół omniaka :P Warto w ogóle po to sięgać? Czytałem póki co pierwsze dwa tomy Snydera i szału nie ma...

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2621 dnia: Marzec 16, 2016, 06:17:41 pm »
Ten Wieczny Batman, to niezła cegła - takie pół omniaka :P Warto w ogóle po to sięgać? Czytałem póki co pierwsze dwa tomy Snydera i szału nie ma...
Eternal dużo słabszy.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2622 dnia: Marzec 16, 2016, 06:22:24 pm »
Wieczny Batman dopełnił półkę i teraz widać jak różnie z wysokością grzbietów i nadrukami :sad: . Najlepsze, że nawet nie mam czasu poczytać, chyba poleżą trochę zanim się za nie zabiorę heh..





A mi się wydaje, że ta szafka u ciebie krzywo stoi. Przyłóż All Star Westerna do Supermana i porównaj.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2623 dnia: Marzec 16, 2016, 06:25:19 pm »
@juras
O tym właśnie pisałem wcześniej. Naprawdę pięknie to wszystko razem wygląda. I rzeczywiście - trochę szkoda że kwadraciki są nierówne. Egmont też drukuje na oko. Czyli ja jednak wolę moją nierówną panoramę WKKM. :biggrin: I to jest kolejny dowód na to, że lepiej mieć własną drukarnię. :smile:

Offline Wolf85

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2624 dnia: Marzec 16, 2016, 06:37:03 pm »

Mój dzisiejszy prezent-niespodzanka  :smile:





Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

 

anything