Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1398496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voytek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2730 dnia: Marzec 26, 2016, 11:31:06 am »
wszystko fajnie...  ale gdzie jest LUPUS tom 3?  :shock:
ex, Drugs & CS!

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2731 dnia: Marzec 26, 2016, 11:49:46 am »
Nie mam nic nowego do pokazania więc wrzucam stare. ;)


Szczególnie jestem zadowolony z XI księgi Tytusa. Odzyskałem ją niedawno ze starego domu mojej babci. To pierwsze oryginalne wydanie z 1977 roku. Nice. Niestety mojej powieści graficznej "Dzikie Pola" nie mogłem znaleźć, bo gdzieś ją wcięło.


Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2732 dnia: Marzec 26, 2016, 11:56:08 am »
Kolego finkh!
Kozacka kolekcja! Duzo dobrych i bardzo dobrych rzeczy, sporo bialych krukow. Zazdroszcze kilku tytulow (zwlaszcza Dallas Bar i Lovecraft). Jest na czym oko zawiesic. Fajna odmiana po wrzutach z laserowymi przecietniakami z N52 i Marvel Now.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2733 dnia: Marzec 26, 2016, 12:42:53 pm »
Brakuje mi Kajtek i Koko i....
Tytusa

Offline kenji

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2734 dnia: Marzec 26, 2016, 02:27:04 pm »
Finkh- bardzo kompletna, "niesuperbohaterska" kolekcja. Jestes chyba na bieżąco ze wszystkim co jest aktualnie wydawane.  Chyba nie ma tytułu , na ktory byś polował - bo wszystko masz :)

Równonoce - Pedrosy , cos nie widze ?

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2735 dnia: Marzec 26, 2016, 02:40:46 pm »
@finkh  gratulacje


świetna kolekcja, jest czego pozazdrościć  :wink:


ciekawe czy wiele pozycji brakuje ci do kolekcji?
The darkness will swallow everything

Offline krakers

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2736 dnia: Marzec 26, 2016, 03:28:48 pm »
Nie mam nic nowego do pokazania więc wrzucam stare. ;)


Szczególnie jestem zadowolony z XI księgi Tytusa. Odzyskałem ją niedawno ze starego domu mojej babci. To pierwsze oryginalne wydanie z 1977 roku. Nice. Niestety mojej powieści graficznej "Dzikie Pola" nie mogłem znaleźć, bo gdzieś ją wcięło.



To nie jest pierwsze wydanie Tytusa XI z 1977 roku.To jest wyd drugie lub trzecie z MAW (kiepskie rozmazane zdjęcie więc nie widać dokładnie ale logo MAW na okładce jest wyraźne.Pierwsze było z  Horyzontów i ma grzbiet szyty na lewym boku komiksu nie u góry.

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2737 dnia: Marzec 26, 2016, 03:38:59 pm »
Mam wszystkie Wałęsy i Lolki gdzieś u siostry w biurku. :) Olbrzymy na wyspie i Ochrona zabytków też na pełnym propsie. Londyńskiego kryminału nie czytałem do dziś. Ale nadrobię.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2738 dnia: Marzec 26, 2016, 04:05:04 pm »
Znowu gupi ja. Popatrzyłem tylko na pierwszy napis u góry notki wydawniczej a tam jest tylko Copyright z 1977. To jest wydanie III z 1986 właśnie Młodzieżowej Agencji Wydawniczej. Czyli nie jest takie cenne. Trudno. Ważne że pamiątkowe i swoje 30 lat ma. :) Dzięki @krakers za bystrość.

Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2739 dnia: Marzec 26, 2016, 04:34:23 pm »

Jako, że wątpię aby u nas pojawiły się takie oto artbooki, tym razem sięgnąłem do francuskich źródeł :wink:

A rzeczy przepyszne:

hosting

hosting


Tego niestety też u nas nie będzie więc wreszcie skusiłem się na Asterixa (czekałem z nadzieją kilkanaście lat ale ileż można :smile: ).

Egmont nie chce moich pieniędzy, to poszły do sąsiadów :wink:

hosting

hosting


A tu coś co wykluło się przy okazji - nowa kolekcja :smile:

hosting
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2016, 07:55:10 pm wysłana przez Thorgal24 »

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2740 dnia: Marzec 26, 2016, 04:50:59 pm »
@UP
A kupowałeś Asterix Szachy? A kupiłeś 4 tomy Asterixa od polskiego Hachette?

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2741 dnia: Marzec 26, 2016, 06:02:28 pm »
@finkh  dobry zbiór!

i jak zykle połowa w folii. wszyscy jesteście zboczeni, folia, "nitki na zgrzewach" etc... gorzej niż filatelisci :D

Offline Holsten

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2742 dnia: Marzec 26, 2016, 06:52:19 pm »
Ta kolekcja figurek z Asterixa świetna.

Offline finkh

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2743 dnia: Marzec 26, 2016, 07:07:30 pm »

@juras9
Dzięki!


@Voytek
No właśnie Lupusa 3 jeszcze nie upolowałem - cały czas regularnie skanuję allegro i giełdę gildii.


@donTomaszek
Dzięki! Dallas Barr duetu Marvano i Haldeman faktycznie jest super - podobnie Wieczna wojna. Mam trochę superhero, ale jednak nie jestem do tego przekonany. Upolowałem komplet "Astonishing X-Men" od Muchy jako coś wybitnego z X-Menów i okropnie mnie to znudziło. Zmartwychwstania, niewyobrażalne moce, które nikogo nie są w stanie zabić i wprowadzić jakiejś różnicy do uniwersum. Nie zabija się przecież kury znoszącej złote jajka.


@bossu
Kajtka i Koka nie planuję, ale Kajka i Kokosza jak najbardziej :) Te komiksy zostały chyba niedawno dodrukowane, bo jeszcze tydzień temu w sklepie Egmontu można było kupić komplet (teraz nie ma jednego tomu). Tytus, hmmm... nie podszedł mi za młodu... ale cena dobra, to może i kupię :)


@kenji
Brakuje mi jeszcze paru sztuk, które muszę upolować - Armada 8, komplet Skorpiona, Pssst, Skasowałem Adolfa Hitlera, Lupus 3, El Borbah, komplet Marzi. Reszta jest cały czas dostępna w sklepach, więc spokojnie czeka na swoją kolej zakupową - w tym Równonoce :)


@radioblackmetal
W schowku bonito.pl mam 89 pozycji + Asteriksy + Kajko i Kokosz, więc jeszcze trochę ;)


@Thorgal24
Mmmmm, figurki :) A Okko ma u nas być niedługo.


@gobender
Połowa w folii, bo jeszcze nie przeczytana :/ Ostatnio na szczęście tempo czytania jest równe z tempem kupowania nowych rzeczy, więc zaległości się nie powiększają, ale są one bardzo duże.


Jestem maniakiem - na szczęście więcej tu takich - i dużą przyjemność sprawia mi patrzenie na komiksy. Dlatego też tak lubię ten wątek i lubię oglądać co kto upolował, bo wiele razy już się zainspirowałem. Ostatnia inspiracja to D'Artagnan Dziennik Kadeta, który idzie już pocztą :)

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2744 dnia: Marzec 26, 2016, 07:36:03 pm »
ej no i co z tego, ale dostać komiks i go nie odfoliować i choćby nie przekartkować?  :D nazwałbym to masochochizmem, a to by sugerowało jakaś przyjemność ;)

i zgadzam się, to jest doskonały wątek, także informacyjnie i inspiracyjnie

 

anything