Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1397851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2925 dnia: Kwiecień 16, 2016, 06:36:43 pm »
te kingowskei omnibusy to na dniach otwartych czy przez strone mvm? bo mnie kusily - ale jednak odpuscilem - too much :smile:

Hej!

Oz i Omnibusy Kinga z superceny MV. Przez jeden dzień zrobili dodatkową obniżkę. Miałem kupić samego Oz omnibus za 211,97 zł + 10 zł przesyłka. Chciwość wygrała i dorzuciłem do zamówienia 2x DK 240,98 zł za egz. :smile:

PS: właśnie widzę, że znowu jest obniżka ! Drożej raptem o 2 PLN http://multiversum.pl/q/?keywords=tower%20omnibus
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2016, 06:41:07 pm wysłana przez Nick Jackolson »

Offline kenji

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2926 dnia: Kwiecień 16, 2016, 07:45:53 pm »


Zakupy gildia PL

Koszyk aktualizowany przez 2-3 miesiace.
W związku z tym ze w sumie jestem z moimi tematami na bieżąco , pojawiło sie troche archiwalnych tytułów. ( wiadomo - promocje kusZą) mam nadzieje ze noe bede żałował ...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2016, 08:10:59 pm wysłana przez kenji »

Offline DarekŻory

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2927 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:01:49 pm »

Jak dla mnie robienie zdjęć swoich komiksów i wystawianie ich tutaj, to zwykłe frajerstwo. Bez urazy.

Offline kenji

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2928 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:12:05 pm »
Jak dla mnie robienie zdjęć swoich komiksów i wystawianie ich tutaj, to zwykłe frajerstwo. Bez urazy.

Urażony nie jestem, ale nie rozumiem dlaczego nazwałeś mnie ( i jeszcze kilka osob) frajerem ? Rozwiń mysl !

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2929 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:19:12 pm »
Jak dla mnie robienie zdjęć swoich komiksów i wystawianie ich tutaj, to zwykłe frajerstwo. Bez urazy.

Dla mnie frajerstwem są komentarze tego typu. Bez urazy.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2930 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:19:31 pm »
Hm, to teraz troche kumam te kolosalne zakupy. Czy to działa tak, ze jak dorzucisz do koszyka, to masz zaklepany egzemplarz? Tzn tylko z ciekawosci pytam, bo i tak bym nie wytrzymał tyle czasu.

@DarekŻory to bardzo wartościowy informacyjnie i inspirujacy wątek. Dla mnie frajerstwo to inwektywy bez powodu, więc kwestia podejścia.

Edit: @Itachi :D

Offline DarekŻory

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2931 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:22:46 pm »
To coś jak robienia sobie zdjęcia przy telewizorze. Oczekiwanie poklasku że się go ma.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2932 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:26:06 pm »
Trzeci raz w tym wątku już nie powtórzę czemu ma wartość, jak czytasz tylko swoje komentarze to nie ma sensu się produkować.

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2933 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:26:26 pm »
Komiksy to pasja wielu użytkowników, dlaczego więc nazywasz udostępnianie zdjęć przez cześć z nich za akt frajerstwa? Wstydzisz się swojej pasji?

Offline kenji

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2934 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:32:09 pm »
Gobender - troche mnie sytuacja zmusiła mnie do takich zakupów.
Tzn mam i tak masę komiksów do przeczytania , wiec nie mam ciśnienia aby od razu posiadać
  w ręku tytuł ktory wlasnie sie pojawił na rynku.

Lubie zakupy w gildi , a oni maja czasowa promocje na wybrane tytuły

Plus w międzyczasie pojawila sie promocja na timofa ...

A wszystko zaczęło soe od tego ze zamówiłem Niebieskie pigułki juz w styczniu , jak była taka mozliwosc - bo napalony jestem na ten tytuł na maxa, a resztę spokojnie dokupywalem...

Tym sposobem nie płace za przesyke ( czego z zasady staram sie unikać ) kupuje w sklepie ktory lubie. Nie szukam po innych - nie tracę czasu. Ot taka historia

Dobra, bo sie rozpisałem , a trzeba czytac !

Pozdro dla frajerów !

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2935 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:46:24 pm »
Śmierdź frajerą!!!


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2936 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:53:39 pm »
Ja tam lubię sobie pooglądać np. grzbiety komiksów, których jeszcze na żywo nie widziałem. :)

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2937 dnia: Kwiecień 16, 2016, 09:57:36 pm »
no ciekawe czego mozna sie spodziewac w watku "Zdjecia waszych komiksow" - i po co sie do neigo wchodzi hmmm
tak tylko mysle :P
Nick dzieki za cynk

Offline mr.castor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2938 dnia: Kwiecień 16, 2016, 10:07:00 pm »
Jak dla mnie robienie zdjęć swoich komiksów i wystawianie ich tutaj, to zwykłe frajerstwo. Bez urazy.


W takim razie co robiłeś w tym wątku? bo przecież nie wszedłeś tu by oglądać komiksy "frajerni". Jak dla mnie wygląda to jak byś nie trzymał ciśnienia i wylał frustrację że kolega ma ( oczywiście może być też tak że twoje zakupy są dwa razy takie i nie widzisz potrzeby by się z tym obnosić )  a ty nie  :roll: 


@Kenji - fajne zakupy, jak się nie kupuje na bieżąco to potem trzeba nadrabiać  :lol:

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2939 dnia: Kwiecień 16, 2016, 10:31:48 pm »
Jak dla mnie robienie zdjęć swoich komiksów i wystawianie ich tutaj, to zwykłe frajerstwo. Bez urazy.

Dla mnie jest to jeden z lepszych wątków tutaj. Dużo dobrego podpatrzyłem od kolegów z forum. Nie będę z tobą dyskutował.